Bonus:

Bonus 3754 PLN na start!

Bonus bez depozytu:

Wygrywaj codziennie w SuperSpin!

4.9 / 5
ZADOWOLENIA GRACZY
Podsumowanie

Aktualnie najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Dlaczego? Wpływa na to szereg elementów, w tym najlepsze bonusy na rynku, atrakcyjne promocje lokalne, wysokie kursy, streaming, top oferta live, najlepsza aplikacja mobilna, a także atrakcyjny CashOut i szybkie wypłaty!

Ocena graczy:
Aplikacja mobilna
Bonusy
Strona
Informacje o bukmacherze:
 • Nazwa firmy Superbet
 • Metody płatności BLIK, karty płatnicze, przelew ekspresowy, przelew tradycyjny
 • Darmowe konto TAK
 • Aplikacja mobilna TAK
Plusy
 • 1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje
 • 2. Wysokie Kursy
 • 3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)
 • 4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)
 • 5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)
 • 6. Atrakcyjny Cashout
 • 7. Szybkie Wyplaty
Minusy
 • Można lekko poprawić szatę graficzną

Superbet opinie i superbet recenzje

Recenzja Superbet dotyczy takiego podmiotu jak firma bukmacherska Superbet działa na polskim rynku od 2019 roku, świadcząc swoje usługi w punktach naziemnych, a także za pośrednictwem serwisu internetowego.

Bukmacher w krótkim czasie zdobył sporą popularność, a wszystko za sprawą bogatej oferty zakładów, innowacyjnych funkcji, jak również oryginalnych promocji i bonusów. Ambasadorami Superbet na dzień dzisiejszy są: Jerzy Dudek i Jan Błachowicz. W tym miejscu prezentujemy obszerną recenzję, w której sprawdzamy pełną ofertę zakładów bukmacherskich, a także ofertę promocyjną dostępną u bukmachera Superbet.

 

Recenzja Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie – informacje o firmie

Firma Superbet powstała w 2009 roku w Rumunii. Marka bardzo dynamicznie zdobywała uznanie graczy stając się ważnym graczem w tej części Europy. Obecnie, Superbet jest zaliczany do grona największych bukmacherów w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma posiada dobrze rozwiniętą sieć lokali stacjonarnych liczących ponad 1200 punktów.

W 2019 roku bukmacher postanowił rozpocząć działalność w Polsce. Początkowo, bukmacher świadczył swoje usługi w punktach naziemnych, natomiast w 2020 roku zaoferował swoim klientom także pełnoprawny serwis internetowy. Ambasadorami firmy Superbet w Polsce są: Jan Błachowicz oraz Jerzy Dudek.

1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje

a) Oferta powitalna

b) SuperSpin

c) TenisowyReturn 25 PLN

d) SuperPrzewaga

e) Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN

f) American Dream 25 PLN

g) SuperPoniedzialek 50 PLN

h) SuperDzien

i) Superbets na weekend 20 PLN

2. Wysokie Kursy

3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)

4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)

5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)

6. Atrakcyjny Cashout

7. Szybkie Wyplaty

Czy Superbet to legalny bukmacher w Polsce?

W Polsce od 2009 roku obowiązuje ustawa hazardowa, która sprawia, że zakłady wzajemne mogą być przyjmowane jedynie przez licencjonowanych bukmacherów posiadających stosowne uprawnienia i spełniających określone warunki. W 2019 roku firma Superbet otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.5.2019 na przejmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych, a także w serwisie internetowym.

Przez pierwsze lata działalności serwis służył jedynie do tworzenia i sprawdzania kuponów, które można było zawierać w punktach naziemnych. Tych na terenie naszego kraju mieści się obecnie ok. 70. W 2020 roku bukmacher umożliwił klientom obstawianie zakładów bukmacherskich także w serwisie internetowym oraz aplikacji mobilnej. Reasumując, Superbet należy do grona legalnych polskich bukmacherów.

 

Recenzja Superbet

Rejestracja w serwisie bukmacherskim Superbet

Zakładanie konta w serwisie bukmacherskim Superbet nie powinno sprawić graczom żadnych problemów. Wystarczy wybrać przycisk „rejestracja” dostępny w prawym, górnym rogu, a następnie wypełnić formularz z danymi osobowym i danymi konta. Dostępne jest także miejsce na kod promocyjny, z pomocą którego można otrzymać ekskluzywny bonus na start. Samo założenie konta zajmuje nie więcej, niż kilka minut. Należy jeszcze zaakceptować regulamin zakładów wzajemnych oraz ewentualne wyrazić zgody marketingowe.

Tak zakładamy konto tymczasowe, z którego można już dokonać wpłaty, a także obstawić pierwsze zakłady. Ze wszystkich funkcji mogą korzystać jedynie zweryfikowani użytkownicy bukmachera. W tym celu należy załączyć zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości, co pozwoli bukmacherowi potwierdzić Twoją tożsamość.

Od tego momentu możesz obstawiać zakłady bez limitu, a także realizować wypłaty z konta. Konto w serwisie Superbet możesz założyć także przez aplikację mobilną. W razie jakichkolwiek problemów zawsze można skorzystać z live chatu, który pozwala skontaktować się z pracownikami serwisu i uzyskać szybką oraz fachową pomoc.

Recenzja Superbet – Co znajdziemy w ofercie bukmachera Superbet?

Firma bukmacherska Superbet dba o to, aby oferta zakładów bukmacherskich spełniała najwyższe standardy jakości i była dopasowana do potrzeb współczesnych klientów. Zakłady bukmacherskie dostępne w serwisie zostały podzielone na cztery najważniejsze kategorie, a mianowicie: zakłady przedmeczowe (sport), zakłady na żywo (live), gry karciane, a także sporty wirtualne. W sumie, każdego dnia gracze mają do swojej dyspozycji nawet kilkaset tysięcy różnorodnych zakładów podzielonych a na kilkadziesiąt dyscyplin. To gwarancja większej swobody podczas typowania.

Jak doskonale wiemy, o jakości oferty bukmacherskiej decyduje nie tylko liczba zakładów, ale również funkcje oraz udogodnienia, które sprawiają, że obstawianie zakładów jest przyjemniejsze oraz bardziej emocjonujące.

Także po tym względem, Superbet bez wątpienia zasługuje na wysokie miejsce w rankingu bukmacherskim. Bukmacher jest także pozytywnie oceniany jeśli chodzi o wysokość kursów bukmacherskich. Poniżej recenzujemy wszystkie kategorie zakładów dostępnych w Superbet.

 

Recenzja Superbet – Przedmeczowe zakłady sportowe

Na uwagę zasługuje rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych. W panelu po lewej stronie można wybrać dyscyplinę sportu, a następnie rozgrywki, w ramach których odbywa się mecz, który chcemy obstawić.

Najwięcej zakładów oferuje klientom piłka nożna, aczkolwiek spory wybór mamy także w takich sportach, jak: tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, tenis stołowy, sporty walki czy piłka ręczna. Na górze dostępny jest kalendarz, który umożliwia szukanie wydarzeń w kolejnych dniach.  Po prawej stronie znajduje się sekcja do budowania kuponów.

W ofercie przedmeczowej dostępne są także zakłady na esport. To coraz istotniejsza część zakładów bukmacherskich. W ofercie Superbet dostępne są zakłady na profesjonalne rozgrywki FIFA, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, DOTA 2, Starcraft oraz kilka innych sportów elektronicznych.

Warto każdego dnia odwiedzić zakładkę Super Kursy, ponieważ w tym miejscu bukmacher oddaje do dyspozycji swoich klientów popularne wydarzenia sportowe, które można obstawiać po wyższym kursie bukmacherskim. Do tego dochodzą liczne udogodnienia, dzięki którym obstawiania zakładów przedmeczowych jest dużo przyjemniejsze.

 

Recenzja Superbet – Zakłady Live

Zakłady w Superbet można obstawiać także w czasie rzeczywistym już po rozpoczęciu spotkania. Dostępne wydarzenia są podzielone na konkretne dyscypliny oraz rozgrywki. Podobnie jak w ofercie zakładów przedmeczowych, także w tym miejscu dostępny jest kalendarz, który umożliwia graczom sprawdzenie, które wydarzenia sportowe będą dostępne w ofercie na żywo. Kolejnym plusem tej kategorii zakładów jest to, że gracze mogą sprawdzić, które wydarzenia na żywo będą podlegały pod opcję Cashout umożliwiającą zamknięcie zakładu przed czasem.

Jednym z kluczowych udogodnień są transmisje na żywo, które umożliwią graczom oglądanie wielu popularnych wydarzeń sportowych bezpośrednio w serwisie internetowym. Wciąż nie jest to standard na polskim rynku bukmacherskim.

Transmisje na żywo to na pewno jeden z tych czynników, dla których zdecydowaliśmy się umieścić bukmachera Superbet w naszym rankingu legalnych bukmacherów. Obstawianie zakładów w ofercie live gwarantuje dużo więcej emocji, a także umożliwia korzystanie z niektórych promocji. Jednocześnie, gracz może wykorzystać wiedzę o przebiegu spotkania, aby obstawić ciekawy zakład bukmacherski.

 

Recenzja Superbet

Recenzja Superbet – Gry Karciane

To stosunkowa nowa forma obstawiania zakładów bukmacherskich, która pojawiła się na polskim rynku bukmacherskim w 2021 roku. Zakłady na gry karciane umożliwiają graczom typowanie wyników rozdań prowadzonych przez prawdziwych krupierów i krupierki. Gracz nie bierze udziału w rozgrywce, a jedynie obserwuje przebieg gry i może obstawić jej rezultat.

Na interaktywnym stole można obstawiać zakłady sportowe, których rodzaje zależą od specyfiki gry. Dla przykładu, w pokerze można obstawić, które stanowisko okaże się zwycięskie, a także, jaki układ w rozdaniu okaże się tym najmocniejszym. W serwisie bukmacherskim Superbet gracze mogą obstawiać zakłady na następujące gry karciane: poker, wojna, indyjski poker, blackjack, wojna plus oraz wojna Andar Bahar.

 

Recenzja Superbet

Recenzja Superbet – Sporty Wirtualne

Innowacyjną formą obstawiania zakładów bukmacherskich są również sporty wirtualne, w ramach których gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe symulowane przez algorytm komputerowy. W pewnym sensie jest to losowe, jednakże na wynik wpływają statystyki i wyniki ostatnich spotkań. Także kurs bukmacherski ma wpływ na to, jak przebiegać będzie rozgrywka wirtualnych zespołów lub zawodników.

Sporty Wirtualne to emocjonująca forma zakładów bukmacherskich, która przydaje się zwłaszcza w te dni, w których nie możemy narzekać na nadmiar ciekawych wydarzeń sportowych do obstawiania. Zaletą virtuali jest to, że są one dostępne codzienne i o każdej porze. W ofercie Superbet dostępna jest wirtualna piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel, a także rzuty karne.

 

Recenzja Superbet

Recenzja Superbet – Nowoczesne udogodnienia w ofercie bukmachera Superbet

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet jest jeszcze przyjemniejsze za sprawą licznych udogodnień. Jednym z nich jest funkcja Cashout dostępna w trzech różnych wariantach. Zakład można zamknąć za dokładną kwotę, jak również zaakceptować ewentualne zmiany tej kwoty w trakcie kilkusekundowej weryfikacji, która jest potrzebna na zamknięcie kuponu przed czasem.

Gracze mogą zaakceptować dowolne zmiany, a także zamiany jedynie o 10% od bazowej wartości. Bardzo istotnym udogodnieniem w serwisie bukmacherskim Superbet są także transmisje na żywo, które umożliwiają obstawianie zakładów live i oglądanie ważnych wydarzeń sportowych na stronie bukmachera.

Oferta Superbet promocyjna w serwisie bukmacherskim Superbet

Wiemy już, że w pokaźnej ofercie zakładów bukmacherskich każdy gracz znajdzie cos dla siebie. Jednocześnie, wiemy także, że obstawianie zakładów staje się dużo swobodniejsze i przyjemniejsze, jeśli tylko można liczyć na ciekawe promocje i bonusy. Dlatego też, bardzo istotnym elementem naszej recenzji jest omówienie wszystkich bonusów i promocji dostępnych u tego bukmachera.

Omówimy zarówno bonus dla nowych klientów, promocje stworzone z myślą o stałych klientach, jak również program lojalnościowy oddany do dyspozycji osób korzystających z punktów naziemnych. Sprawdźmy, jak prezentuje się pełna oferta superbet zakładów promocyjnych w Superbet.

 

Recenzja Superbet – Bonus powitalny Superbet dla nowych klientów

Rejestrując konto w serwisie bukmacherskim zawsze zwracamy szczególną uwagę na bonus powitalny. Dzięki tej ofercie gracze mogą zdobyć dodatkowe środki, które zapewnią większą swobodę na początku obstawiania w konkretnym serwisie. Dlatego też, recenzję oferty promocyjnej dostępnej w Superbet postanowiliśmy rozpocząć właśnie od oferty promocyjnej. Nowi klienci zakładający konto u tego bukmachera mogą liczyć na trzy prezenty na start, oto one:

 • Bonus powitalny 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry,
 • Bonus 20 PLN w aplikacji mobilnej.

No to po kolei. Po zarejestrowaniu konta gracz ma 14 dni na to, aby dokonać wpłaty i odebrać bonus na start. Pierwsza wpłata zostanie podwojona, a maksymalna kwota bonusu wynosi 200 PLN. A zatem, aby otrzymać maksymalny bonus, wpłać 200 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie. Bonus ten jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80.

Gracz powinien obrócić bonusem w przeciągu 10 dni. Ponadto, jeśli w przeciągu 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty gracz zainstaluje na swoim telefonie aplikację mobilną Superbet, otrzyma dodatkowe 20 PLN w prezencie.

Główną częścią pakietu powitalnego w Superbet jest cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry. Promocja ta działa na prostych i klarownych zasadach. Promocyjny tydzień zaczyna się w momencie zrealizowania wpłaty. Od tego momentu liczony jest bilans obstawionych przez Ciebie zakładów.

Jeśli po upływie siedmiu dni okaże się, że zanotowałeś stratę, wówczas bukmacher zagwarantuje Ci zwrot rekompensujący poniesioną stratę. Maksymalna kwota cashbacku wynosi 1300 PLN. Bonus jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80.

 

Super Spin – codzienna szansa na bonus

Jedną z najciekawszych i charakterystycznych promocji w ofercie Superbet jest promocja Super Spin. Zarejestrowani użytkownicy każdego dnia mogą zakręcić kołem fortuny, na którym rozrysowano pola z atrakcyjnymi bonusami. Bonusowe pola są przeplatane z neutralnymi polami, które nie przynoszą wygranej.

Wśród dostępnych bonusów dostępne są:

Wpłać 50 – Odbierz 50, Bonus Sport, Super Bonus Sport, Mega Sport Bonus, Gry Karciane Bonus, a także główna nagroda, JackPot 2,500 PLN. Ta ostatnia nagroda może wypaść tylko raz w ciągu jednego dnia. Codziennie gracz może raz obrócić kołem po zalogowaniu się do swojego konta. Bez wątpienia jest to zatem promocja, która angażuje graczy i zachęca ich do regularnego odwiedzania serwisu Superbet.

 

Super Przewaga

Cashout to niejedyny sposób na zamknięcie zakładu bukmacherskiego przed czasem. Bukmacher Superbet oddaje do dyspozycji klientów innowacyjną promocję Super Przewaga, w ramach której, Twój kupon zostanie automatycznie rozliczony jako wygrany, jeśli wytypowany przez Ciebie zespół lub drużyna uzyska dostatecznie wysoką przewagę. Promocja obowiązuje jak na razie w sześciu dyscyplinach przy spełnieniu następujących warunków:

 • W piłce nożnej dwa gole przewagi,
 • W koszykówce przynajmniej 15 punktów przewagi,
 • W siatkówce wygrana dwóch pierwszych setów,
 • W tenisie wygrana dowolnego seta w stosunku 6-0,
 • W piłce ręcznej sześć goli przewagi,
 • W hokeju na lodzie trzy gole przewagi.

Z całą pewnością znasz słynne remontady, w których przegrywające zespoły potrafiły odrabiać straty, aby wygrać lub przynajmniej zremisować mecz. W Superbet nie musisz się martwić, że Twój faworyt roztrwoni przewagę. Jeśli tylko uzyskana zostanie odpowiednia przewaga, Twój kupon zostanie zamknięty, a Ty otrzymasz należną wygraną. Promocja działa na zakłady pojedyncze obstawione w ofercie przedmeczowej, a także ofercie na żywo.

 

Promocje na każdy dzień tygodnia

W ofercie promocyjnej Superbet każdego dnia znajdziemy okazję do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Wszystko za sprawą kalendarza promocji na każdy tydzień. Część promocji jest stała, natomiast część zmienia się w każdym tygodniu. Jeśli chodzi o promocje stałe, są to:

 • Super poniedziałek – w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na bonus w wysokości 50 PLN. Wystarczy zrealizować wpłatę i obstawić zakład pojedynczy lub AKO za co najmniej 100 PLN.
 • Super Dzień – w środku tygodnia gracze mogą korzystać z promocji okresowych, w ramach których bukmacher daje do wykonania pewne zadanie, a w zamian można otrzymać bonus.
 • Gamingowy Super Czwartek – coś dla siebie znajdą także miłośnicy gier karcianych. W ramach tej promocji w każdy czwartek można zdobyć dodatkowe 50-100 PLN. Wystarczy wypełnić zadanie związane z obstawianie zakładów na gry karciane.
 • Superbets na weekend – tak dochodzimy szczęśliwie do weekendu. Gracze mogą otrzymać trzy zakłady bez ryzyka 20 PLN w piątek, sobotę i niedzielę. Wystarczy każdego dnia obstawić zakład za minimum 20 PLN spełniający warunki regulaminu. Zakład przegrał? Otrzymujesz zakład bez ryzyka.

Sam kalendarz promocji pokazuje, że bukmacher Superbet stara się bardzo dbać o potrzeby stałych klientów swojego serwisu bukmacherskiego. Ważne jest to, że powyższe promocje wciąż stanowią jedynie niewielką część obszernej oferty promocyjnej, która sprawia, że obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej emocjonujące.

 

Super Kursy

Jedną z popularniejszych promocji są Super Kursy, w ramach których gracze mogą obstawiać popularne wydarzenia sportowe po podniesionym kursie. Każdego dnia bukmacher selekcjonuje zdarzenia, które będą dostępne w tym miejscu. Jak wiemy, wysoki kurs bukmacherski to wyznacznik opłacalnego kuponu.

Dlatego też, wydarzenia dostępne w tym miejscu można obstawić na dużo lepszych warunkach, a co ważniejsze, takie zakłady można ze sobą łączyć, zyskując jeszcze wyższy kurs na zakładach akumulowanych. Dlatego też, gracze regularnie obstawiający zakłady sportowe w serwisie Superbet powinni sprawdzać, jakie zdarzenia są dostępne w ofercie Super Kursy.

 

Tenisowy Return

Jeśli jesteś miłośnikiem tenisa, z pewnością zainteresuje Cię promocja Tenisowy Return, z której można korzystać codziennie. W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać bonus 25 PLN za obstawianie zakładów z przedmeczowej oferty na tenis. Zasady tej promocji są bardzo proste: gracz obstawia zakład na tenis za minimum 50 PLN.

Jeśli jego typy nie okażą się trafione, wówczas, otrzyma zwrot w wysokości 25 PLN. Biorąc pod uwagę, że każdego dnia można liczyć na obszerną ofertę zakładów na tenis, promocja Tenisowy Return, z której można korzystać codziennie stanowi ważny atut w pełnej ofercie promocyjnej bukmachera Superbet.

 

Gry wirtualne bez podatku

Obstawiając zakład bukmacherski bez 12-procentowego podatku od stawki możesz liczyć na wygrane wyższe o 14%. Z tego względu, legalni bukmacherzy często tworzą promocje, w ramach których można sobie zagwarantować możliwość postawienia zakładu bez podatku. To jest taka właśnie oferta i dotyczy sportów wirtualnych dostępnych w serwisie bukmacherskim Superbet.

Wystarczy obstawić kupon zawierający przynajmniej 3 zdarzenia. Selekcje muszą zostać dobrane z oferty zakładów na Golden Race. Kupony spełniające warunki promocji automatycznie zostaną zwolnione z podatku. W praktyce, podatek w imieniu graczy pokryje bukmacher.

 

Mocne Uderzenie

Promocja Mocne Uderzenie jest dedykowana wszystkim miłośnikom zakładów akumulacyjnych. Klienci mogą otrzymać premię do obstawionych zakładów zawierających minimalną liczbę selekcji. Najmniejszy poziom premii wynosi 7% i jest przyznawany do kuponów zawierających przynajmniej 5 zdarzeń.

Natomiast najwyższa premia wynosi 100%, a żeby ją otrzymać, gracze muszą stworzyć taśmę zawierającą przynajmniej 24 zdarzenia. Warunkiem jest także minimalny kurs pojedynczych selekcji. Musi on wynosić 1,20. Tym samym, fani, którzy walczą o wysokie wygrane przy niskich stawkach na zakładach AKO, mogą liczyć na jeszcze większe wygrane, jeśli dopisze szczęście.

 

Bonus na ligi amerykańskie

Ciężkie jest życie w Polsce wszystkich fanów najważniejszych lig amerykańskich, których mecze są rozgrywane późno w nocy i nie sposób oglądać ich na żywo. Nie brakuje jednak graczy, którzy śledzą takie ligi, jak: NHL, NBA czy NFL i regularnie obstawiają zakłady sportowe na wydarzenia pochodzące z tych lig.

W ramach tej promocji gracze mogą liczyć na dodatkowy bonus o wartości 25 PLN. Wystarczy postawić zakład za minimum 50 PLN z kursem min. 2,00 złożony z samych wydarzeń z wyżej wymienionych lig. Jeśli taki kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot w wysokości 25 PLN. To kolejna promocja, z której można korzystać codziennie.

 

Super Szansa

Każdy doświadczony gracz spotkał się z sytuacją, w której misternie zaplanowany kupon AKO okazał się przegrany przez jedno pechowe wydarzenie. I tak duże wygrane przechodzą obok nosa. Dlatego też, Superbet przygotował specjalną promocję, w ramach której można zabezpieczyć się na wypadek takich sytuacji.

Wystarczy stworzyć zakład zbudowany z przynajmniej 11 zdarzeń po minimalnym kursie 1,30. Jeśli tylko jeden z nich okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma nagrodę pocieszenia w wysokości 10% ewentualnej wygranej. Promocja Super Szansa jest dostępna tylko dla klientów korzystających z punktów naziemnych Superbet.

 

Program lojalnościowy Superbet

Promocją stworzoną specjalnie z myślą o klientach lokali stacjonarnych Superbet jest także program lojalnościowy. Obstawiając zakłady sportowe w punktach można zbierać punkty, które następnie wymienia się na nagrody.

Każda złotówka to jeden punkt w programie. Już po uzbieraniu pierwszych 25 punktów gracze mogą otrzymać 5 voucherów po 5 PLN każdy, na dobry początek. Aby wziąć udział w programie lojalnościowym wystarczy wyrobić kartę stałego klienta, na którą będą nabijane punkty. Wraz ze zdobywanymi punktami rośnie atrakcyjność nagród.

Strefa VIP

Na koniec strefa VIP, czyli promocja stworzona dla najbardziej aktywnych i lojalnych klientów serwisu bukmacherskiego Superbet. Uwagę bukmachera przykuwa kilka czynników: staż w serwisie, systematyczność obstawianych zakładów, a także regularność realizowanych wpłat. Gracze, którzy wykażą się lojalnością otrzymają w końcu zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. P

rzynależność do tej sekcji wiąże się z wieloma korzyściami, takimi jak chociażby spersonalizowane promocje czy też dedykowany opiekun konta. Członkowie strefy VIP otrzymują także zaproszenia na eventy specjalne, a także popularne wydarzenia sportowe.

 

Promocje bukmacherskie Superbet – podsumowanie

Na podstawie powyższej recenzji możemy stwierdzić, że Superbet przygotował bardzo dopracowaną ofertę promocyjną, w której coś dla siebie znajdą zarówno stali klienci bukmachera, jak również osoby, które dopiero przymierzają się do zarejestrowania konta w tym miejscu.

W ramach dostępnych promocji można liczyć na atrakcyjny bonus powitalny, złożony z trzech prezentów: cashbacku do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry, premii 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, a także bonusu 20 PLN na aplikację mobilną. Niski warunek obrotu sprawia, że jest to naprawdę korzystna oferta promocyjna, która pozwoli graczom lepiej rozpocząć obstawianie w Superbet. Przy rejestracji można wykorzystać kod promocyjny, który pozwala zdobyć ekskluzywny bonus.

Do tego, klienci Superbet mogą liczyć na bardzo obszerny katalog promocji stworzonych z myślą o aktywnych klientach. Do najbardziej popularnych promocji zaliczymy Super Kursy, Super Przewagę, Super Spin, a także Tenisowy Return. Jeśli chodzi o klientów punktów naziemnych, mogą oni liczyć na program lojalnościowy, a także promocję Super Szansa.

Najbardziej aktywni klienci serwisu internetowego mogą natomiast otrzymać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami. To pokazuje, że w aspekcie oferty promocyjnej, zakłady sportowe Superbet w pełni zasługują na czołową lokatę w naszym rankingu bukmacherskim.

 

Bukmacher Superbet jako bukmacher naziemny

Superbet zaczynał swoją działalność na polskim rynku bukmacherskim jako bukmacher naziemny. Dopiero później udostępnił klientom nowoczesny serwis internetowy, który umożliwia obstawianie zakładów online. Na ten moment, gracze mogą obstawiać zakłady w ok. 70 punktach zlokalizowanych w większych miastach Polski.

Na stronie internetowej bukmachera można sprawdzić lokalizację wszystkich punktów i znaleźć lokal położony najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Także jeśli chodzi o poziom usług świadczonych w lokalach naziemnych, Superbet bez wątpienia zasługuje na czołowe miejsce w naszym rankingu bukmacherskim.

Klienci punktów naziemnych mogą liczyć na bezpłatny dostęp do Internetu, stoły z krzesłami umożliwiające zastanowienie się nad kuponem, a także monitory, na których można oglądać transmisje z popularnych wydarzeń sportowych. Dużym plusem jest również to, że klienci odwiedzający punkty naziemne mogą korzystać z wielu dedykowanych promocji, jak chociażby program lojalnościowy czy też Super Szansa.

Wystarczy jedynie wyrobić kartę, na którą będą nabijane zdobyte punkty. Godziny otwarcia lokali zależą od ich właściciela, niemniej jednak, sporo miejsc działa od wczesnych godzin porannych nawet do godziny 21:00.

 

Nowoczesna aplikacja mobilna Superbet

Klienci Superbet mają możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich także za pośrednictwem nowoczesnej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Jest ona przejrzysta i bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu, gracze nie powinni mieć trudności z dotarciem do interesujących ich wydarzeń sportowych.

Z aplikacji bukmacherskich korzysta coraz większa liczba graczy. To całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że coraz częściej żyjemy w pośpiechu i nie możemy sobie pozwolić na spokojne posiedzenie przy komputerze. Tymczasem aplikacja mobilna pozwala na obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Wystarczy telefon lub tablet z dostępem do Internetu.

Z poziomu aplikacji mobilnej gracze mogą zarejestrować konto, dokonać wpłaty, odebrać bonus powitalny, a także obstawiać dowolne zakłady dostępne we wszystkich kategoriach. Aplikację Superbet można pobrać bezpośrednio z serwisu internetowego, a także z oficjalnych sklepów z aplikacjami (tylko dla urządzeń iOS oraz nowych modeli Huawei).

Aplikacja posiada nowoczesne funkcje, które umożliwią wygodne zabezpieczenie aplikacji przed osobami trzecimi. Warto także przypomnieć, że gracze, którzy pobiorą i zainstalują aplikację w przeciągu siedmiu dni od momentu zarejestrowania konta mogą liczyć na bonus w wysokości 20 PLN na obstawienie dowolnych zakładów.

Superbet przyjmuje zakłady online, również przy pomocy aplikacji superbet, w której jest cała oferta bukmachera superbet. Dodatkowo, superbet aplikacja posiada liczne udogodnienia i promocje. Superbet posiada wszystkie niezbędne zakłady w jednym miejscu, dzięki aplikacji superbet.

Pobranie aplikacji mobilnej superbet jest możliwe na stronie bukmachera. Skorzystaj z oferty superbet i dowiedz się więcej o bukmacherze superbet.

Recenzja Superbet – Metody płatności obsługiwane przez bukmachera

Obszerna recenzja zakładów bukmacherskich Superbet powinna obejmować metody płatności, które mają duży wpływ na zadowolenie klientów i umożliwiają szybkie obstawianie zakładów po zrealizowaniu wpłaty. To za sprawą nowoczesnych metod płatności gracze coraz chętniej korzystają z usług kilku bukmacherów jednocześnie. W przypadku zakładów bukmacherskich Superbet, do dyspozycji klientów pozostają następujące metody wpłacania pieniędzy:

 • Ekspresowe przelewy bankowe – jedną z najpopularniejszych form realizowania depozytów są przelewy bankowe obsługiwane przez pośredników, takich jak: Tpay czy Przelewy24. To prosta i szybka metoda zasilenia konta bukmacherskiego.
 • Płatności kartą ­– wpłatę w serwisie Superbet można zrealizować także kartą płatniczą Visa lub Mastercard. Dodając dane karty możesz zrealizować kolejne wpłaty jeszcze szybciej.
 • Portfele elektroniczne – do dyspozycji klientów pozostają także portfele elektroniczne, takie jak: Skrill, Neteller czy Paysafecard.
 • Płatności mobilne BLIK – coraz większa liczba graczy korzysta również z płatności mobilnych, które umożliwiają zrealizowanie przelewu z pomocą aplikacji bankowej.
 • Tradycyjne przelewy bankowe – gracze mogą także skorzystać z opcji tradycyjnego przelewu bankowego, ale w tym przypadku czas oczekiwania na wpłatę wynosi 1-2 dni robocze.

Wiemy już, w jaki sposób gracze mogą zasilić swoje konto w serwisie bukmacherskim Superbet. A jak to wygląda z wypłatami? Wypłatę można zlecić na podany rachunek bankowy, do portfela elektronicznego, jak również bezpośrednio na kartę płatniczą (tylko w przypadku kart VISA).

Superbet obsługuje błyskawiczne wypłaty, dzięki czemu, pieniądze na konto można otrzymać w przeciągu kilku minut. Minimalna kwota wypłaty, podobnie jak w przypadku wpłat wynosi 1 PLN. Na koniec, z kronikarskiego obowiązku należy także dodać, że wszystkie wpłaty i wypłaty realizowane w serwisie Superbet są darmowe i wolne od prowizji.

Recenzja Superbet – Opinie graczy na temat bukmachera Superbet

Zakłady bukmacherskie Superbet opinie cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Ich zdaniem, to nowoczesny bukmacher, który dopasowuje swoją ofertę do potrzeb współczesnych graczy. Weźmy chociażby bogatą ofertę zakładów bukmacherskich na esport, czy też cashout dostępnych w trzech różnych wariantach.

Na uwagę zasługuje także bardzo dobra oferta promocyjna, w której gracze praktycznie codzienne mogą liczyć na okazje do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Klienci pozytywnie oceniają bonus powitalny, a do pełni szczęścia brakuje im jedynie nieco większej premii depozytowej. Jednak cashback 1300 PLN za pierwszy tydzień gry to coś, za co należy wyróżnić bukmachera. To ważny czynnik wpływający na jego pozycję lidera w naszym rankingu bukmacherskim.

Klienci serwisu bukmacherskiego Superbet opinie dobrze oceniają także funkcjonowanie serwisu od strony technicznej. Nowoczesny, a zarazem prosty wygląd serwisu umożliwia łatwe dotarcie do interesujących wydarzeń i szybsze obstawianie zakładów bukmacherskich. Na pozytywne opinie wpływa także szeroki wachlarz metod płatności, a także sprawnie działający dział obsługi klienta, z pomocy którego można skorzystać codziennie, siedem dni w tygodniu. Reasumując, także opinie klientów pod adresem zakładów bukmacherskich Superbet opinie pokazują, że jest to renomowany bukmacher, który pod wieloma względami zasługuje na wysokie miejsce w rankingu.

 

Recenzja Superbet – Czy warto obstawiać zakłady w Superbet?

Zakłady bukmacherskie Superbet opinie to coraz popularniejsza marka, która stale zyskuje nowych klientów. To zasługa naprawdę dopracowanej oferty, a także ciekawych promocji, które praktycznie każdego dnia pozwalają zdobyć dodatkowe środki potrzebne do obstawiania zakładów. Co dokładnie sprawia, że postanowiliśmy umieścić Superbet opinie na czele naszego rankingu legalnych bukmacherów. Oto najważniejsze atuty, które jako pierwsze przychodzą na myśl:

 • Bogata oferta promocyjna – dobre promocje bukmacherskie mają spory wpływ na poziom emocji oraz swobody podczas obstawiania zakładów. W Superbet opinie dostępny jest atrakcyjny bonus na start, a także bardzo rozbudowany wybór promocji dla aktywnych klientów. Każdego dnia bukmacher może zaoferować swoim klientom okazje do zdobycia bonusowych środków.
 • Nowoczesne funkcje i udogodnienia – bukmacher podąża za współczesnymi trendami i oferuje swoim klientom wiele nowoczesnych funkcji, które sprawiają, że obstawianie zakładów jest dużo przyjemniejsze. Weźmy chociażby opcję Cashout z trzema różnymi wariantami.
 • Transmisje na żywo – klienci legalnego bukmachera Superbet opinie mogą oglądać transmisje z popularnych wydarzeń sportowych bezpośrednio w serwisie bukmachera. To wciąż luksus, na który pozwalają nam tylko niektórzy bukmacherzy.
 • Dopracowana aplikacja mobilna ­– klienci bukmachera Superbet opinie mogą obstawiać zakłady szybko i wygodnie za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej.
 • Szeroki wybór metod płatności ­– bukmacher oddaje do dyspozycji swoich klientów szeroki wachlarz metod płatności, a także błyskawiczne wypłaty, z których można cieszyć się nawet w kilkanaście minut.
 • Profesjonalna obsługa klienta – w razie jakichkolwiek problemów można liczyć na szybką pomoc ze strony działu obsługi klienta. Pracownicy są dostępni codziennie przez 24 godziny na dobę. Pytania można zadawać przez live chat, wiadomość email, a także WhatsApp.
 • Dobry bukmacher naziemny – W gronie ważnych atutów zakładów bukmacherskich Superbet opinie na pewno warto wymienić, że jest to uznany i bardzo ceniony bukmacher naziemny.

Podsumowując, Superbet opinie graczy to nowoczesny bukmacher, który może pochwalić się bardzo dobrą ofertą dopracowaną pod kątem potrzeb współczesnych graczy. Zakładając konto w tym miejscu możesz oczekiwać zakładów bukmacherskich na najwyższym poziomie. Obstawianie tych zakładów będzie przyjemniejsze ze względu na szereg atrakcyjnych promocji. Powyższe atuty przekonały nas do tego, że Superbet opinie graczy w pełni zasługuje na miano lidera w naszym rankingu bukmacherskim.