Superbet to dynamicznie działający operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko trzydziestu rynkach. W Polsce Superbet jest obecny od 2018 roku, zaś od 2020 oferuje zakłady on-line na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów w aplikacji mobilnej i na stronie superbet.pl.

Teraz popularny operator zakładów bukmacherskich postanowił pójść o krok daje i wprowadza na rynek zupełnie nowy produkt pod nazwą SuperScore. Co skrywa się pod jego nazwą? Czym jest SuperScore i co nam oferuje? Tego i kilku innych rzeczy dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

SuperScore od Superbet – o czym mowa?

SuperScore to zupełnie nowa aplikacja mobilna, za której powstaniem stoi bukmacher Superbet. Można śmiało stwierdzić, że ta innowacyjna aplikacja to poniekąd odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy, ponieważ zapewnia dostęp do wielu różnych funkcji, które mogą przydać się przy typowaniu zakładów. Mowa tutaj o szybkim dostępie do wyników na żywo, możliwości sprawdzenia informacji o transmisji meczów, statystyk danych zespołów, czy nawet piłkarzy.

SuperScore od Superbet – jak działa?

Sposób obsługi SuperScore od Superbet jest bardzo prosty, więc nawet osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z podobnymi aplikacjami, nie będą miały trudności w jej użytkowaniu. Na pewno ułatwione zadanie będą miały osoby, które korzystały z FlashScore, ponieważ aplikacja od Superbet działa bardzo podobnie. Wystarczy wiedzieć, czego chcemy, a w zaledwie kilkadziesiąt sekund znajdziemy potrzebne informacje. Duża zasługa w tym płynnego działania aplikacji, czy tego, że poruszanie się po interfejsie jest bardzo intuicyjne.

Warto w tym miejscu zauważyć, że aplikacja SuperScore dostępna jest jednakowo na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Dla urządzeń z Androidem wymagana jest wersja systemu 7.0 lub nowsza, zaś dla użytkowników iOS, aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami mającymi system iOS 11.0 lub nowszym.

SuperScore od Superbet – jakie funkcjonalności oferuje?

Aplikacja SuperScore zapewnia dostęp do przeszło 270 lig piłkarskich z całego świata. W bazie danych SuperScore znajduje się ponad 2 tysiące drużyn oraz 50 tysięcy zawodników. Jej użytkownicy mogą śledzić wyniki, relacje, tabele oraz aktualne nowinki z czołowych lig na świecie oraz międzynarodowych  turniejów. Tym samym w jednym miejscu zbierzemy info o rozgrywkach w Lidze Mistrzów, Premier League, La Lidze, czy nawet Mistrzostwach Świata i Euro.

Nie będzie też trudności ze sprawdzeniem wyników ligi mongolskiej, japońskiej, czy peruwiańskiej. Co więcej, aplikacja od Superbet pozwala też na sprawdzenie kalendarza wydarzeń sportowych i to na najbliższe osiem dni, a także szybko ustalimy, gdzie mecz piłkarski będzie transmitowany.

Dodatkowo, SuperScore udostępnił swoim użytkownik czat i dzięki niemu można prowadzić rozmowy z innymi graczami na temat danego meczu. Możemy być pewni, że z biegiem czasu aplikacja od Superbet będzie w stanie zaoferować nam jeszcze więcej. Niektórzy przewidują, że kwestią czasu jest pojawienie się w SuperScore podpowiedzi meczowych, a więc na przykład w ilu bezpośrednich spotkaniach pomiędzy danymi zespołami padło powyżej 2.5 gola.

SuperScore a obstawianie zakładów

Wydawać by się mogło, że skoro, za wypuszczeniem SuperScore stoi popularny bukmacher, to w aplikacji można też obstawiać zakłady. Nic jednak bardziej mylnego, ponieważ w SuperScore nie zauważymy takiej opcji. Jednak przy wybranym spotkaniu można szybko sprawdzić aktualne kursy od Superbet, czy nawet dostępne propozycje stworzone przez bukmachera.

Dzięki temu wystarczy kliknąć interesujące nas wydarzenie, a już po chwili zostaniemy przeniesieni na stronę bukmachera Superbet i tak będziemy mogli obstawić wybraną sekcję. Trzeba przyznać, że to duże ułatwienie dla każdego typera, ponieważ mając przygotowane przez SuperScore statystyczne zakłady z największym prawdopodobieństwem na sukces, łatwiej można zawierać wygrane zakłady.

SuperScore od Superbet – kto może korzystać z aplikacji?

Aplikacja SuperScore przeznaczona jest dla każdego, kto chce mieć szybki dostęp do informacji meczowych. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy ktoś posiada konto na platformie bukmachera Superbet, czy też jest zupełnie nowym graczem, który nie zdążył założyć profilu typera. Z pewnością jej funkcje docenią zwłaszcza typerzy, ponieważ SuperScore zapewnia dostęp do wielu różnych informacji, które mogą ułatwić obstawianie zakładów.

Dostęp do SuperScore – ile trzeba zapłacić?

Nową aplikację od bukmachera Superbet jest całkowicie bezpieczna i bezpłatna, o ile pobierzemy ją z zaufanego źródła. Mowa tutaj o sklepie App Store lub Google Play. Korzystanie z jej funkcji również nie wiąże się z ukrytymi opłatami. Mimo wszystko trzeba pamiętać, że niektóre usługi streamingowe, jak również korzystanie z zakładów bukmacherskich może podlegać opłatom. Ich wysokość określona jest w regulaminie Superbet, więc warto wcześniej się z nim zapoznać.