W sierpniu wszyscy gracze zarejestrowani w serwisie bukmacherskim Superbet będą mogli wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej pod nazwą Superbet Survival. Jej założenia są bardzo proste – wystarczy przez 29 dni sierpnia wykazać się odpowiednią aktywnością, aby zagwarantować sobie bonus z puli nagród o wartości 500,000 zł. Wysokość tego bonusu uzależniona będzie od tego, jak wielu graczy pomyślnie zakończy wyzwanie w ramach Superbet Survival. To kolejny dowód na to, że bukmacher Superbet potrafi tworzyć promocje aktywizujące graczy.

Superbet Survival

O co chodzi w akcji promocyjnej Superbet Survival?

Superbet Survival to promocja, z której skorzystać będą mogli wszyscy zarejestrowani klienci bukmachera Superbet w okresie od 1 do 31 sierpnia. Zasady są proste – zadaniem graczy jest zbudowanie 29 dni aktywności poprzez obstawianie zakładów o stawce min. 25 zł. Jeśli w ciągu dnia postawisz przynajmniej jeden taki zakład i zostanie on rozliczony, taki dzień zostanie zaliczony do rankingu, w którym gracze będą mogli śledzić swoje postępy.

W puli nagród akcji promocyjnej Superbet Survival znalazło się 500,000 zł. Wszyscy laureaci, którym uda się pomyślnie ukończyć to wyzwanie uzyskają równy udział w powyższej puli nagród. I to w zasadzie wszystko. Bukmacher Superbet po raz kolejny daje dowód na to, że potrafi tworzyć ciekawe i kreatywne promocje, których celem jest aktywizowanie graczy. Na stronie internetowej bukmachera można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem akcji promocyjnej Superbet Survival.

Jakie są warunki uczestnictwa w promocji?

W akcji promocyjnej automatycznie biorą udział wszyscy zarejestrowani klienci serwisu bukmacherskiego Superbet. Nie trzeba dodatkowo zapisywać się do udziału w tej promocji. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Superbet, możesz wziąć udział w promocji, jeśli założysz konto do dnia 1 sierpnia. Dzień, w którym obstawisz pierwszy zakład na kwotę min. 25 zł zostanie zaliczony jako pierwszy dzień aktywności. Jednym warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgód marketingowych, co jest standardem w przypadku większości promocji dostępnych w ofercie tego bukmachera. Zgody marketingowe można wyrazić na etapie rejestracji konta. Jeśli jednak pierwotnie nie wyraziłeś takiej zgody, a teraz zależy Ci na tym, aby wziąć udział w promocji Superbet Survival, zmiany możesz dokonać w ustawieniach swojego konta.

Jakie zakłady można obstawiać w ramach promocji?

W regulaminie promocji można znaleźć szczegółowe informacje na temat zakładów, które należy obstawiać, aby budować dni aktywności w rankingu Superbet Survival. Wystarczy, że w ciągu dnia obstawisz przynamniej jeden zakład na kwotę min. 25 zł, aczkolwiek musi on zostać rozliczony tego samego dnia. Kwalifikowane będą kupony, w których znajdą się wydarzenia z sekcji sportu. Mogą to być zarówno zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo. Możesz stworzyć kupon single lub kupon multi, przy czym nie ma obowiązku uzyskania minimalnego kursu kuponu. Kolejnym plusem jest to, że zaliczane będą zakłady zawarte za środki z salda bonusowego. A zatem, jedynym warunkiem, o którym trzeba pamiętać jest tak naprawdę minimalna stawka zakładu – 25 zł.

Nagrody dla laureatów akcji promocyjnej Superbet Survival

W sierpniowej akcji Superbet Survival dostępna będzie pula nagród o wartości 500,000 zł. Wysokość bonusów dla laureatów będzie jednak uzależniona od tego, jak wielu graczom uda się pomyślnie ukończyć wyzwanie. Pula nagród zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkich laureatów. Załóżmy, że wyzwanie pomyślnie ukończy 5,000 graczy. Wówczas każdy z nich otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł. Udział w dzieleniu puli nagród wezmą wszyscy gracze, którym udało się zbudować przynajmniej 29 dni aktywności w sierpniu.

Nagrody zostaną przyznane w formie freebetów w terminie 30 dni od momentu zakończenia promocji. Aby odebrać bonus, zaloguj się na swoje konto i aktywuj go w okienku, które pojawi się po zalogowaniu. Pamiętaj, że masz tylko 3 dni na aktywację bonusu od momentu, w którym zostanie on przyznany. Nagrody przyznane w ramach promocji Superbet Survival nie będą podlegały warunkowi obrotu. Jesteśmy bardzo ciekawi, ilu graczom finalnie uda się spełnić wszystkie warunki i ile wyniesie nagroda dla pojedynczego laureata.

Superbet Survival – podsumowanie promocji

W akcji promocyjnej Superbet Survival automatycznie wezmą udział wszyscy gracze posiadający swoje konto w serwisie bukmacherskim Superbet. Aby zapewnić sobie nagrodę, gracz musi w terminie od 1 sierpnia do 31 sierpnia zbudować przynajmniej 29 dni aktywności. Taka aktywność polega na obstawieniu przynajmniej jednego zakładu dziennie o stawce min. 25 zł. Wszyscy laureaci, którzy pomyślnie zakończą wyzwanie w ramach promocji Superbet Survival wezmą udział w podziale puli nagród o wartości 500,000 zł. To bardzo ciekawa i oryginalna promocja, która z pewnością zostanie ciepło przyjęta przez graczy i zmobilizuje wielu z nich do tego, aby regularnie obstawiać zakłady.