Zestawienie bukmacherów na 2023 rok!

Poniżej stworzyliśmy rzetelny ranking Polskich i legalnych bukmacherów. Uważamy, że niezwykle ważną rzeczą jest to, aby dostarczać naszym czytelnikom aktualnych informacji. Skutkiem tego, każdego miesiąca będziemy aktualizować ranking bukmacherów w oparciu o ich wszelkie aktualne atrybuty i promocje. Pomoże to szczególnie nowym graczom na rynku znaleźć najlepsze oferty bukmacherskie!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym, zaktualizowanym rankingiem bukmacherskim na ten miesiąc. Oparty jest on zarówno o promocje, opinie graczy a także całkowitą ocenę naszej redakcji. Dzięki niemu będą mogli Państwo wybrać najbardziej atrakcyjne oferty, które są dziś dostępne w stu procentach legalnie na terenie Polski. Wszyscy bukmacherzy na naszej liście są w pełni legalni pod względem możliwości gry na terytorium polski.

Życzymy udanej zabawy i dużych wygranych!

1
4.9 / 5
CAŁKOWITA OCENA

Bonus 3754 PLN na start!

Aktualnie najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Dlaczego? Wpływa na to szereg elementów, w tym najlepsze bonusy na rynku, atrakcyjne promocje lokalne, wysokie kursy, streaming, top oferta live, najlepsza aplikacja mobilna, a także atrakcyjny CashOut i szybkie wypłaty!

2
3.6 / 5
CAŁKOWITA OCENA

Bonus 600 PLN w formie Cashback!

Drugi bukmacher w naszym zestawieniu. Owszem, posiada ładną i czytelną stronę internetową, niemniej jednak, czasem pojawiają się błędy w aplikacji a kursy w porównaniu do reszty nie są na najwyższym poziomie. Pomimo wszystko, bukmacher zasługuje na drugie miejsce z uwagi na sporą ofertę spotkań.

3
3.5 / 5
CAŁKOWITA OCENA

Cashback do 600 PLN dla nowych graczy!

Trzeci bukmacher w naszym zestawieniu jest jednym z najdłużej działających w naszym kraju. Marka Fortuna jest znana z pewnością większości z nas. Niemniej jednak, jest to marka, która w ciągu ostatnich lat nie zaskakuje już tak bardzo, jak konkurencja. Prosta strona, stary i nie zwracający uwagi design i mocno słabe kursy stawiają bukmachera na 3 miejscu.

4
3 / 5
CAŁKOWITA OCENA

Cashback do 1000 PLN dla nowych!

Czwarty bukmacher w naszym rankingu znany jest z bardzo przeciętnej strony internetowej i przeciętnej oferty kursów. Jedynym atutem tego bukmachera są właściwie bonusy, które uwzględniają zarówno Cashback jak i Freebet, który pozwoli nam pierwsze spotkanie zagrać zupełnie za darmo.

5
2.6 / 5
CAŁKOWITA OCENA

Bonus powitalny do 5000 PLN dla nowych graczy!

Na samym końcu rankingu gościmy bukmachera TOTALbet. Jest to marka, która od kilku lat działa na Polskim rynku. Mówimy o bukmacherze, który główną uwagę skupia na bonusach. Niemniej jednak, ma kilka rzeczy do dopracowania. Po pierwsze oferta zakładów, po drugie aplikacja mobilna, po trzecie ogólna sprawność całego serwisu. Skutkiem tego, zajmuje ostatnie miejsce w rankingu.

Bukmacher miesiąca!

Poniżej przedstawiamy bukmachera miesiąca, który zasługuje z pewnością na wyróżnienie. Jest nim bukmacher Superbet, czyli „Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”, które legitymują się w Polsce legalną licencją nr. PS4.6831.5.2019, która została wydana w dniu 18.10.2019r.

Bonus:

Bonus 3754 PLN na start!

Bonus bez depozytu:

Wygrywaj codziennie w SuperSpin!

98%
ZADOWOLENIA GRACZY
Podsumowanie

Aktualnie najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Dlaczego? Wpływa na to szereg elementów, w tym najlepsze bonusy na rynku, atrakcyjne promocje lokalne, wysokie kursy, streaming, top oferta live, najlepsza aplikacja mobilna, a także atrakcyjny CashOut i szybkie wypłaty!

Ocena graczy:
Aplikacja mobilna
Bonusy
Strona

Powyższy bukmacher został wybrany z uwagi na fakt, iż posiada najwięcej pozytywnych opinii wśród graczy, posiada największą liczbę bonusów i uzyskał najwyższą ocenę naszej redakcji.

Co wpłynęło na ocenę całkowitą? Poniższe walory.

1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje

a) Oferta powitalna

b) SuperSpin

c) TenisowyReturn 25 PLN

d) SuperPrzewaga

e) Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN

f) American Dream 25 PLN

g) SuperPoniedzialek 50 PLN

h) SuperDzien

i) Superbets na weekend 20 PLN

2. Wysokie Kursy

3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)

4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)

5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)

6. Atrakcyjny Cashout

7. Szybkie Wyplaty