BonusBox to promocja, która niedawno pojawiła się w ofercie legalnego bukmachera Superbet. W ramach tej akcji promocyjnej gracze każdego dnia mogą otworzyć boxa, w którym kryje się zadanie do wykonania. Za pomyślne wykonanie zadania przyznany zostanie bonus. W ten sposób gracze mogą zyskać korzystniejsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich. W tym miejscu poznasz najważniejsze informacje na temat promocji Superbet BonusBox.

Superbet BonusBox

Najważniejsze zasady promocji Superbet BonusBox

BonusBox to promocja, która z pewnością zainteresuje graczy, którzy posiadają już konto w serwisie Superbet. Jest to bowiem akcja adresowana przede wszystkim do stałych klientów bukmachera. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby założyć konto i zacząć korzystać z tej promocji. W ramach Superbet BonusBox na każdy dzień w miesiącu bukmacher przygotował box, w którym znajduje się zadanie do wykonania. Po pomyślnym wykonaniu tego zadania można otrzymać bonus np. w postaci darmowego zakładu. W sumie, każdego miesiąca gracz może wykonać unikalnych 30 lub 31 zadań i za każde z nich otrzymać dodatkowy bonus! W przeciągu miesiąca na graczy czekają nagrody o łącznej wartości kilku milionów złotych.

W jaki sposób można odebrać codzienny bonus?

Z promocji BonusBox skorzystać mogą wszyscy gracze, którzy posiadają zarejestrowane i zweryfikowane konto w serwisie bukmachera Superbet. Zastanawiasz się, w jaki sposób otworzyć box i zgarnąć dodatkowy bonus? Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • zaloguj się na swoje konto w serwisie lub w aplikacji mobilnej Superbet,
  • przejdź do promocji BonusBox,
  • wybierz box przypisany do dzisiejszej daty i otwórz go,
  • w pierwszym okienku zawarte są informacje na temat zadania do wykonania,
  • po chwili pojawi się drugie okienko, w którym możesz aktywować zadanie,
  • postaw kupon zgodnie z wytycznymi w oknie dziennej promocji,
  • po rozliczeniu kuponu otrzymasz bonus – zaloguj się ponownie na swoje konto i aktywuj go!

I to w zasadzie wszystko. Bonus przyznany przez bukmachera należy jeszcze obrócić. To bardzo ważne, ponieważ w serwisie Superbet można posiadać tylko jeden aktywny bonus, a bonusy oczekujące w kolejce należy aktywować w przeciągu 72 godzin, bo inaczej przepadną. To bardzo istotne w kontekście promocji Superbet BonusBox, gdzie każdego dnia można otrzymać nowy bonus.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w promocji?

Jak już mówiliśmy, z promocji Superbet BonusBox mogą skorzystać gracze, którzy posiadają już zarejestrowane i zweryfikowane konto u bukmachera. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, co można zrobić już na etapie rejestracji konta. Jeśli jednak pierwotnie nie wyraziłeś takiej zgody, zawsze możesz to zmienić w ustawieniach swojego konta. Tutaj warto zauważyć, że zgody marketingowe są wymagane przy większości promocji dostępnych w ofercie Superbet. Jeśli zadaniem dziennym jest obstawienie konkretnego kuponu, zwróć uwagę na takie kwestie, jak: typ zakładu, minimalny kurs oraz minimalna stawka. Takiego kuponu nie należy również zamykać przed czasem z pomocą funkcji cashout. W regulaminie akcji promocyjnej Superbet BonusBox znajdziesz więcej informacji na temat szczegółowych warunków uczestnictwa.

Należy pamiętać także o wspomnianym już warunku obrotu. Dla każdego bonusu taki warunek może być inny. Kluczowe jest jednak to, że w serwisie Superbet gracze mogą mieć aktywny tylko jeden bonus w danym momencie, tymczasem czas na aktywację bonusu wynosi 72h! Aby aktywować kolejny bonus, musisz wcześniej wypełnić warunek obrotu poprzedniego.

Jakie bonusy są dostępne w ramach promocji BonusBox?

W ramach promocji Superbet BonusBox można zgarnąć przede wszystkim freebety, czyli darmowe zakłady. Po wypełnieniu zadania należy poczekać na koniec meczu i rozliczenie kuponu. Gdy kupon zostanie rozliczony, można ponowie zalogować się na swoje konto i aktywować bonus, który zostanie przyznany w ramach promocji. Pamiętaj, aby szybko go obrócić, jeśli następnego dnia chcesz ponownie wziąć udział w zabawie i zgarnąć kolejny bonus. W ramach promocji BonusBox przyznawane są także cashbacki – tutaj warunkiem do zgarnięcia bonusu jest oczywiście przegranie kuponu. W tej sytuacji gracz otrzymuje zwrot stawki. Czasem można także otrzymać bonus do wpłaty.

Superbet BonusBox – nowa promocja każdego dnia

Promocja Superbet BonusBox została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. To kolejna promocja, która aktywizuje stałych klientów bukmachera i pozwala im obstawiać zakłady bukmacherskie na korzystniejszych warunkach. W ramach promocji gracze mogą w ciągu miesiąca otworzyć 30 lub 31 boxów z unikalnymi zadaniami do wykonania. W nagrodę za wykonanie zadania klienci mogą liczyć na darmowe zakłady, cashbacki, jak również premie depozytowe. Z promocji tej można korzystać także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Przed dołączeniem do zabawy Superbet BonusBox warto oczywiście zapoznać się z najważniejszymi warunkami uczestnictwa opisanymi w regulaminie.