Sporting Lizbona – Juventus typy i analizy

Pomimo tego, że Sporting Lizbona w pierwszym meczu przeważał, musiał uznać wyższość Juventusu, który grał na własnym boisku. Pomimo tego, przewaga Juventusu nie jest spora, a dzisiaj obie drużyny zagrają w Lizbonie, na terenie gospodarzy. Skutkiem tego, szykuje się nam bardzo ciekawe spotkanie, które powinno obfitować w masę bramek. Zapraszamy!

Sporting Lizbona Juventus typy

W dzisiejszym spotkaniu nie ma sensu stawiać zwycięzcy tego spotkania, ponieważ obie drużyny mają swoje argumenty i trudno jest przewidzieć, w której z nich z zaskoczy dyspozycja dnia. Jeśli jednak Sporting Lizbona ruszy skutecznie na swoich przeciwników, bardzo szybko może rozwiązać worek z bramkami, który według nas, czeka w tym spotkaniu na kibiców.

Juventus z pewnością przyjedzie bronić wynik, jednak już we Włoszech to drużyna Sportingu była o wiele bardziej aktywna i miała więcej sytuacji. Juventus był po prostu skuteczniejszy. Dziś wydaje się, że drużyna z Włoch przyjedzie bronić remisu, jednak gdy Sporting strzeli pierwszą bramkę, Juventus będzie musiał iść na całość, co daje nam gwarancję super meczu!

Typ: Over 2.5 (2.25) Superbet

Czytaj również:  Sevilla – Arsenal analiza i typy