Polska – Niemcy analiza i typy

Mecze Polski z Niemcami to zawsze coś wyjątkowego. Dziś jednak chcemy podejść do tego tematu czysto bukmachersko, aby dać Wam prawdziwy ogląd sytuacji przed tym meczem. Jeśli myślimy bowiem o zarobku, musimy myśleć kategoriami bukmacherskimi. Tak też dziś podejdziemy do tego spotkania. Zapraszamy!

Polska Niemcy typy

Prawdą jest, że dzisiejszy mecz dla trenera Santosa, jest meczem niepotrzebnym. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ to trener ustawia skład i taktykę, przed tym spotkaniem. Bardzo możliwe, że wielu Polskich kibiców złapie się dziś za głowę i będzie zaskoczona tym, jaki finalny skład Polski, zobaczymy przed meczem. Trzeba też pamiętać, że nasza kadra faktycznie boryka się z różnymi problemami, w tym forma naszych zawodników jest stosunkowo słaba, patrząc obiektywnie.

Z drugiej strony mamy Niemcy, które podejdą do tego meczu na poważnie. Brak wygranej od dwóch spotkań, w tym remis z Ukrainą to coś, czego kibice z Niemiec nie będą tolerować. Skutkiem tego, musimy być świadomi tego, iż Niemcy do dzisiejszego spotkania podejdą w pełni optymalnie, chcąc je wygrać, szczególnie na naszym terenie.

Typ: Niemcy i powyżej 1.5 (1.90) Superbet

Czytaj również:  Lech Poznań - Fiorentina typy i analizy