Juventus FC – Torino typy (28.02)

Dzisiejszy mecz pomiędzy Juventusem a Torino, jest bardzo trudny do wytypowania. Zarówno forma obu rywali stoi pod znakiem zapytania, jak i to, jak mocno absencje w obu zespołach wpłynął na przebieg spotkania. Pomimo tego, podejmiemy się próby wytypowania tego spotkania. Spróbujemy znaleźć złoty środek, pod względem typerskim, na to spotkanie!

Juventus Torino typy

Według nas, dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane. Trudno jednak stwierdzić z góry, jaki będzie finalny przebieg spotkania. Do głowy przychodzą nam dwa typy. Zapewne jeden z nich pokryje się. Pierw myśleliśmy o tym, aby postawić under 1.5 bramki przed tym spotkaniem. Wszystko dlatego, że w wypadku obu drużyn są wielkie braki, jednak w formacjach pomocników i atakujących. Tylko Torino brakuje jednego, podstawowego obrońcy – reszta jest zdrowa. W wypadku Juventusu, cała formacja obronna, jest zdrowa.

Kiedy jednak patrzymy na braki w ofensywie obu zespołów, nie są one tak bardzo dotkliwe. Nie zagrają zawodnicy, którzy nie mają na koncie dużej ilości strzelanych bramek, w tym sezonie. Tutaj również wypada gorzej AS Roma, w której najbardziej dotkliwym brakiem będzie Vlasic, który strzelił zaledwie 4 gole, w tym sezonie.

Dlatego też, finalnie idziemy w stronę BTTS.

Nasz typ: BTTS (2.25) Superbet

Czytaj również:  Górnik Zabrze - Widzew Łódź analiza i typy