FC Koeln – Hertha Berlin typy i analizy

Z punktu widzenia statystycznego i bukmacherskiego, dojdzie dziś do bardzo ciekawego spotkania w niemieckiej Bundeslidze. Zmierzą się ze sobą drużyny FC Koeln i Hertha Berlin. Jedna z nich nie walczy już o nich, z kolei druga będzie drastycznie szukać kolejnych punktów, aby wydostać się ze strefy spadkowej. Czy jednak Hertha Berlin będzie miała argumenty, którymi na boisku pokona rywala?

FC Koeln Hertha Berlin typy

Drużyna gospodarzy nie gra dziś o nic, ponieważ zajmuje miejsce w środku tabeli i może pozwolić sobie na radosny futbol. Nie oznacza to jednak, że FC Koeln wyjdzie tylko po to, aby zagrać mecz i oddać punkty swojemu dzisiejszemu rywalowi.

Z kolei Hertha Berlin jest w dramatycznej sytuacji, ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w Bundeslidze, co powoduje że drużyna ma osłabione morale. Plusem jest z pewnością ostatnia wygrana, która może okazać się dobrym bodźcem, przed dzisiejszym meczem. Jednak czy to wystarczy, aby nawiązać walkę z solidnym średniakiem, jakim jest FC Koeln, na własnym terenie? W naszej opinii nie, dlatego obstawiamy po bardzo fajnym kursie, że obie drużyny nie strzelą bramki w tym spotkaniu!

Typ: Obie drużyny strzelą – NIE (2.25) Superbet

Czytaj również:  Chelsea – Liverpool analiza i typy