Benfica Lizbona – FC Porto

Mecz pomiędzy Benficą Lizboną a FC Porto jest szlagierem w lidze Portugalskiej. Można powiedzieć więc, że dziś Portugalia będzie mieć swoje piłkarskie święto, w którym zagrają dwie najlepsze drużyny, w tej lidze. Kto wyjdzie z tego meczu zwycięsko? My już mamy swoje typy!

Benfica Lizbona FC Porto typy

W ostatnich latach Benfica nie miała najmniejszych szans z FC Porto, które od wielu lat było na fali. Ten sezon jest jednak zupełnie inny, ponieważ to Benfica Lizbona ma przewagę 10 punktów nad swoim dzisiejszym rywalem. Jednak do pełnego szczęścia, Benfice brakuje bezpośredniej wygranej z FC Porto, której nie udało jej się uzyskać od pięciu spotkań. Dlatego też, bez wątpienia to właśnie piłkarze Benfica Lizbony, podejdą z maksymalnym nastawieniem do tego, aby pokonać rywala.

Z kolei FC Porto o ile radzi sobie dobrze samej lidze Portugalskiej, o tyle mecze wyjazdowe to już przeplatanka wyników wygranych z remisowymi i przegranymi. FC Porto zremisowało ostatnimi czasy chociażby z drużyną Braga, która w lidze Portugalskiej zajmuje 3 miejsce. Dodatkowo, w tym sezonie to Benfica Lizbona strzela o wiele więcej bramek i traci ich mniej, od FC Porto.

Typ: Benfica (2.00) Superbet

Czytaj również:  Francja U21 - Włochy U21 analiza i typy