Tottenham – Manchester United typy i analizy

W dniu dzisiejszym, dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, pomiędzy Tottenhamem a Manchesterem United. Obie drużyny potrzebują mocno punktów, przez co możemy liczyć na bardzo dynamiczne i ciekawe spotkanie. Według nas, jedna z drużyn ma jednak minimalną przewagę, którą może dziś wykorzystać. Zapraszamy do analizy!

Tottenham Manchester united typy

Warto zwrócić uwagę na dzisiejsze absencje, które dają nam sporo do myślenia. Oba zespoły mają swoje braki, jednak bardziej widocznym brakiem jest ten, który widnieje w składzie Tottenhamu. Mianowicie, Hugo Lloris, który jest podstawowym bramkarzem, często ratującym Tottenham, nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. Jest to wielka strata dla Kogutów, którzy będą musieli radzić sobie bez swojego topowego bramkarza…

Jeśli chodzi o sytuację Manchesteru United, tutaj nie jest źle. Co prawda Manchester United stracił jednego podstawowego obrońcę, jednak linia pomocy i napadu wygląda całkiem obiecująco. Casemiro powinien świetnie zastąpić brak Bruno Fernandesa. Skutkiem tego, typujemy dziś, na wygraną gości!

Typ: Manchester United (2.45) Superbet

Czytaj również:  Jagiellonia – Stal Mielec analiza i typy