Sevilla – AS Roma analiza i typy

Mecz Finału Ligi Europy zapowiada się bardzo dobrze. Sevilla, która ma bardzo duże doświadczenie w finałach Ligi Europy zmierzy się z AS Romą, która po przejęciu przez Jose Mourinho, nie przypomina dawnej drużyny. AS Roma na ten moment przeżywa najlepsze momenty i zapewne liczy na to, że dzisiejszego wieczoru to właśnie ona wzniesie puchar!

Sevilla AS Roma typy

Dzisiejsze spotkanie nie powinno nas zawieźć. Pomimo tego, że obie drużyny ostatnimi czasy przegrały swoje mecze (wynikami 2:1), mierzyły się zupełnie z innymi drużynami, pod względem kalibru. Sevilla na własnym terenie uległą Realowi Madryt, z kolei AS Roma uległa Fiorentinie. Pokazuje nam to tylko, jakie róznice są między zespołami, z którymi grały Sevilla i AS Roma.

Dzisiejszego wieczoru bardzo trudno jest stwierdzić, kto sięgnie po puchar. Zakładamy jednak, że pomimo ostatnich lat, w którym wyniki finałów były overowe, dziś będzie przełamanie tej serii. Pamiętajmy o tym, że Jose Mourinho to strateg, który lubi grać na zero z tyłu, dlatego może on zagrać tak, aby dopiero w końcowym etapie, to jego drużyna strzeliła gola.

Typ: Under 1.5 (2.35)

Czytaj również:  Chippenham Town - Taunton Town analiza i typy