Mołdawia – Polska analiza i typy

Mecz Mołdawii z Polską należy do ciekawych spotkań, pod względem bukmacherskim. Głównie ze względu na bardzo wysoki kurs, który został wystawiony na to, że obie drużyny strzelą. Mało kto wie, lecz Mołdawia to niezwykle waleczna drużyna, co tylko powinno nas upewnić w tym, że na swoim terenie, będzie chciała nam strzelić chociażby tą jedną, jedyną bramkę.

Mołdawia Polska typy

Według nas, dzisiejsze spotkanie nie będzie należeć do prostych. Na ogół, tak się kończą wszystkie spotkania Polski, w których to jesteśmy wyraźnym faworytem i mamy bardzo wysokie oczekiwania, wobec naszej reprezentacji. Niestety, ale Polska popełnia dużo błędów, a bardzo wysokie wygrane często są także łupem szczęścia, który mają nasi piłkarze.

Reasumując, zakładamy że na swoim terenie Mołdawia będzie nam w stanie strzelić jednego gola. Jest to drużyna o bardzo dużych aspiracjach, pomimo swojego miejsca w aktualnym świecie piłki. Dodatkowo, Mołdawia dobrze zna swój teren, a jej kibice bardzo mocno kibicują, o czym przekonamy się dziś wieczorem.

Typ: Obie drużyny strzelą (2.30) Superbet

Czytaj również:  Jak wpłacić w Superbet przy pomocy paysafecard?