LKS Łódź – Górnik Zabrze analiza i typy

W jednym z meczów trzynastej kolejce PKO BP Ekstraklasy naprzeciw siebie stanie LKS Łódź z Górnikiem Zabrze. Jak zakończy się to spotkanie? Czy LKS Łódź odnotuje zwycięstwo na swoim terenie? A może to jednak Górnik Zabrze będzie lepszy? Sprawdź naszą zapowiedź na to spotkanie!

Górnik Zabrze to drużyna, która podczas tego sezonu radzi sobie dość przeciętnie. Na jedenaście odbytych pojedynków, drużyna wygrała tylko dwa razy i cztery razy zremisowała. Z liczbą dziesięciu punktów zajmuje zaledwie piętnaste miejsce. LKS Łódź radzi sobie jeszcze gorzej, ponieważ na jedenaście odbytych pojedynków wygrała dwa razy i raz zremisowała. Reszta meczów to same porażki, więc z liczbą zaledwie siedmiu punktów zajmuje osiemnaste miejsce i wielu sugeruje, że i tym razem zaliczy porażkę.

LKS Łódź – Górnik Zabrze – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Mecz LKS Łódź – Górnik Zabrze odbędzie się 27 października 2023 roku na Stadionie Miejskim ŁKS im. Władysława Króla w Łodzi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję na żywo będzie można oglądać na Canale+ lub w sieci.

Typ: Remis (3.30) Superbet

Czytaj również:  Przegląd typów na dzisiaj