Linfield – Pogoń Szczecin analiza i typy

Mecz kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Linfield – Pogoń Szczecin zapowiada się ciekawie. Linfield to drużyna z Irlandii Północnej, która jest średniakiem ligowym. Z drugiej strony, Pogoń Szczecin zajmuje także średnie lokaty w Ekstraklasie. Skutkiem tego, mamy przed sobą podobne jakościowo drużyny, które mogą zaskoczyć wynikiem, w dzisiejszym meczu.

Linfield – Pogoń Szczecin typy

Patrząc na skład i zawodników obu drużyn, Pogoń Szczecin jest drużyną, która wydaje się mieć handicap. Lepszy skład, drożsi zawodnicy. Jednak problem w tym, że Pogoń Szczecin na takim terenie jak boisko Linfield może zagrać zupełnie inaczej, niż w wypadku meczów w Ekstraklasie.

Dlatego też, postanowiliśmy w tym meczu iść w stronę BTTS-u, który ma duże szanse pokrycia się. Linfield jak najbardziej ma szansę na to, aby zaskoczyć swoich przeciwników, na własnym terenie. Z kolei Pogoń Szczecin ma jakość, aby doprowadzić do remisu, a nawet wyjść na plus, jeśli chodzi o wynik. Liczymy na kilka bramek i zacięte widowisko piłkarskie.

Typ: BTTS (1.90) Superbet

Czytaj również:  Lorient - RC Lens typy (09.02)