Leeds – Liverpool typy i analizy

Dzisiejszy mecz pomiędzy Leeds a Liverpoolem zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny z pewnością wyjdą po to, aby pokazać swoją wyższość i różnice w tabeli nie do końca mogą oddawać to, co czeka nas dziś wieczorem. Jak dobrze wiemy, Liverpool jest w dość niestabilnej formie, natomiast Leeds pomimo bardzo niskiego miejsca w tabeli, jest drużyną niezwykle kłopotliwą. Potwierdza to fakt, iż ostatnio wygrali z Liverpoolem, na ich terenie!

Leeds Liverpool typy

Według nas, dzisiejszy mecz będzie dominować Liverpool. Jednak rodzi się uzasadnione pytanie, czy na trudnym terenie Leeds, drużyna z Liverpoolu będzie po prostu skuteczna. Na pewno możemy być przygotowani na wiele akcji z obu stron, jednak finalnie to Liverpool powinien poradzić sobie z dzisiejszym przeciwnikiem.

My postanowiliśmy iść jednak w nieco inną stronę. Dziś stawiamy na to, iż Mohamed Salah będzie aktywny na boisku, co przełoży się na jego dwa celne strzały w spotkaniu. W ostatnim meczu Egipcjanin był niezwykle aktywny i liczymy na to, że dziś powtórzy to, pokazując dobrą formę.

Zakład: Mohamed Salah powyżej 1.5 celnego strzału (2.15) Superbet

Czytaj również:  Heracles - Almere typy (31.03)