Holandia – Francja analiza i typy

W meczu 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024 będziemy mogli zobaczyć starcie pomiędzy Holandią a reprezentację Francji. Będzie to bardzo ekscytujące spotkanie, bo choć Francja ma praktycznie pewny awans na Euro 2024, tak Holendrzy muszą w dalszym ciągu walczyć o punkty, ponieważ Grecja tylko na błąd tej drużyny. Jak zatem zakończy się spotkanie? Gdzie można śledzić transmisję z meczu Holandia – Francja? Sprawdź naszą zapowiedź meczu!

Holandia pomimo przegranej w pierwszym miejscu, radzi sobie całkiem nieźle w eliminacjach Mistrzostw Europy 2024. Pozostałe trzy punkty pewnie wygrali, ale drużyna ma tyle samo punktów co Grecja, więc będzie dzielnie walczyć o zwycięstwo. Francuzi z kolei nie przegrali w eliminacjach ani jednego meczu, nie stracili też nawet gola, więc są faworytami w tym starciu.

Holandia – Francja – gdzie oglądać transmisję?

Mecz pomiędzy reprezentacją Holandii a Francji odbędzie się 13 października 2023 roku o godzinie 20:45 na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport Extra oraz TVP Sport. Relację można także śledzić w sieci.

Typ: Remis (3.50) Superbet

Czytaj również:  Salford City – Peterborough analiza i typy