Fiorentina – West Ham analiza i typy

Finał Ligi Konfederacji Europy w tym sezonie zapowiada się nam dość ciekawie. A wszystko to, przez brak odpowiedniego faworyta w finale, co jeszcze bardziej podkręca emocje związane z tymi rozgrywkami. Na całe szczęście, jesteśmy tu po to, aby przekazać nasze spostrzeżenia odnośnie obu drużyn. Zapraszamy do analizy!

Fiorentina West Ham typy

W dzisiejszym meczu możemy spodziewać się twardej walki z obu stron. Zarówno Fiorentina jak i West Ham, nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanego, dlatego też, dzisiejszy Finał Ligi Konfederacji Europy dla jednej i drugiej drużyny jest szansą na to, aby uratować swój sezon. Jeśli chodzi o same drużyny, Fiorentina wydaje się lepsza pod względem ligowych zmagań, jednak to West Ham miał trudniejszych rywali w LKE i radził sobie z nimi o wiele lepiej. Skutkiem tego, bardzo trudno jest przewidzieć to, która drużyna wygra.

Skutkiem tego, postanowiliśmy zaoferować całkiem ciekawy typ. Stawiamy zakład łączony, czyli podwójna szansa i obie strzelą – TAK. Dokładniej będzie to typ: 12/TAK, czyli wygrana jednej lub drugiej drużyny i fakt, że obie strzelą.

Typ: 12/TAK (3.00) Superbet

Czytaj również:  Borussia Dortmund - RB Lipsk typy (03.03)