FC Union Berlin – Rapid Wiedeń analiza i typy

Mecz towarzyski pomiędzy drużynami FC Union Berlin – Rapid Wiedeń zapowiada się całkiem ciekawie. Zarówno drużyna z Niemiec, która jest dziś gospodarzem, jak i jego Austriacki przeciwnik, mają coś do udowodnienia. Skutkiem tego, możemy spodziewać się dziś całkiem ciekawego meczu i możliwe, że dużej ilości bramek, na co właśnie liczymy. Zapraszamy!

FC Union Berlin – Rapid Wiedeń typy

Jak według nas wyglądać będzie mecz FC Union Berlin – Rapid Wiedeń? Stawiamy na otwarte widowisko, w którym piłka będzie trafiać do jednej, jak i drugiej bramki. Porównując jednak wszystkie kursy dostępne na to spotkanie, stwierdzamy iż lepiej będzie postawić BTTS, który jest dostępny po całkiem ciekawym kursie. Stawienie overów bramkowych w spotkaniach towarzyskich raz się sprawdza, raz nie.

Warto pamiętać, że Rapid Wiedeń to drużyna ze zdecydowanie słabszej ligi. Pomimo wszystko, ma ona swoje argumenty, w postaci dość dobrej ekipy, jak na tamte warunki ligowe przystało. Skutkiem tego, liczymy na to, że goście strzelą bramkę, a mecz rozkręci się na dobre!

Typ: BTTS (1.65) Superbet

Czytaj również:  Polska przed MŚ 2022 (grupowi rywale, typy)