Chelsea – Liverpool typy (04.04)

Zarówno Chelsea jak i Liverpool nie mogą mówić o wymarzonym sezonie. Obie drużyny grają poniżej oczekiwań i obie są niezwykle mocno kontuzjowane. Skutkiem tego, dzisiejsze spotkanie nie będzie należeć do łatwych, jeśli chodzi o obie drużyny. My jednak zakładamy zwycięstwo jednej z nich, która według nas, ma mały handicap w tym spotkaniu.

Chelsea Liverpool typy

Lista kontuzji w Chelsea robi wrażenie. Co prawda nie wszyscy gracze nie zagrają na 100%, jednak trener Chelsea będzie miał bardzo duże braki kadrowe chociażby w obronie, które mogą wyjść w meczu z tak wymagającym rywalem jak Liverpool.

Liverpool ma zdecydowanie lepszą sytuację kadrową przed tym spotkaniem i jedyny minus tej drużyny to fakt, że przyjeżdża na bardzo trudny teren. Patrząc jednak statystycznie, Liverpool potrafi wygrywać na Stamford Bridge, choć robi to bardzo często minimalnym wynikiem. Patrząc jednak na ostatnie mecze, Liverpool miał bardzo trudnych przeciwników, co przełożyło się na słabsze wyniki. Z kolei Chelsea gra w kratkę pomimo tego, że rywali ma gorszych. Dlatego też, według nas to właśnie Liverpool wygra dziś swoje spotkanie!

Typ: Liverpool (3.20) Superbet

Czytaj również:  Juventus Turyn – SSC Napoli analiza i typy