Celta Vigo – Girona typy i analizy

Celta Vigo podejmie dziś Gironę, która jeśli wygra dzisiejsze spotkanie, może trafić do Ligi Konfederacji Europy. Z punktu widzenia Celty Vigo, dzisiejszy mecz gra tylko o uznanie kibiców, ponieważ Celta zajmując 15 miejsce w La Liga, nie gra na ten moment o nic. Czy więc Girona da z siebie wszystko i wygra 3 punkty, które pozwolą jej zagrać w Lidze Konfederacji?

Celta Vigo Girona typy

Według nas, spotkanie może faktycznie zaskoczyć. W ostatnim czasie Celta Vigo gra słabo, lecz z pewnością będzie chciała pokazać się przed swoją publicznością dobrze, zdobywając wreszcie upragnione 3 punkty. Problemem Celty Vigo będą jednak liczne kontuzje i brak formy zespołu, co daje się we znaki od trzech spotkań, w których to Celta Vigo nie może wygrać.

Z kolei Girona gra całkiem ciekawy i przyjemny dla oka futbol, który może okazać się skuteczny przeciwko Celcie, która w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej. Dodatkowym faktem jest motywacja, która z pewnością jest mocną częścią zespołu. Dziś Girona może zdobyć bardzo istotne dla niej 3 punkty, dlatego spróbujemy obstawić w stronę drużyny gości.

Typ: Girona (3.75) Superbet

Czytaj również:  Elche - Real Betis typy (24.02)