Cadiz – Real Valladolid typy i analizy

W dzisiejszym meczu pomiędzy Cadizem a Realem Valladoid dojdzie do ciekawego starcia, z bukmacherskiego punktu widzenia. Real Valladolid będzie miał dzisiaj bowiem szansę ku temu, aby pokonać rywali, którzy są dla nich nieuchwytni, od kilku spotkań. Niemniej jednak, dziś będzie świetna okazja do przełamania tej serii. Dlaczego? Sprawdźcie sami!

Cadiz Real Valladolid typy

Do dzisiejszego meczu, drużyna gospodarzy czyli Cadiz, podejdą w bardzo mocnym osłabieniu. Cadiz traci wielu zawodników z różnych formacji, co bardzo mocno może wpłynąć na losy i obraz tego spotkania. Z kolei Real Valladolid przyjeżdża w najbardziej optymalnym składzie i pomimo tego, że obie drużyny grają bardzo słabo i zajmują niskie miejsca w tabeli, to Real Valladolid będzie miał dziś zdecydowanie większe ambicje do wygrania spotkania, ze względu na brak wygranych z Cadizem.

Według nas, Real Valladolid postawi dziś wszystko na jedną kartę i pokona dość pewnie Cadiz, który traci piłkarzy ze wszystkich formacji. Jednych trapią kontuzje, inni nie zagrają z uwagi na swoje przewinienia.

Typ: Real Valladolid (3.55) Superbet

Czytaj również:  Systemy bukmacherskie na siatkówkę. Piąty set i zakład.