Arsenal K – Bayern Monachium K typy (29.03)

Dzisiejszy mecz kobiecej Ligi Mistrzów pomiędzy klubami takimi jak Arsenal K – Bayern Monachium K to oczywiście gratka dla koneserów piłki nożnej, którzy nie mogą wytrzymać ani jednego dnia, bez atrakcyjnych spotkań piłkarskich. Dziś zmierzą się drużyny, które prezentują bardzo równy poziom i które mogą odmienić losy spotkania i awansu, w fazie play-off!

Arsenal K – Bayern Monachium K typy

Można powiedzieć, że murowanym faworytem tego spotkania jest Bayern Monachium. Żeńska drużyna tego zespołu poradziła sobie z Arsenalem w pierwszym meczu. Jednak wynik jest dość słaby, ponieważ 1:0 to furtka dla Arsenalu, który w tym sezonie gra świetnie, na własnym terenie. Skutkiem tego, dzisiejszego wieczoru możemy liczyć na spore emocje.

Jako że Arsenal zalicza bardzo dobry sezon i gra dziś na własnym terenie, postanowiliśmy spróbować zagrać awans Arsenalu, który nie jest wcale niemożliwy. Wręcz przeciwnie, żeńska drużyna powinna być gotowa na grę na swoim terenie i postawić się bardzo mocno Bayernowi, który będzie miał dziś utrudnione zadanie, grając na terenie gości.Dlatego też, typujemy, że to właśnie Arsenal awansuje do dalszej fazy play-off.

Typujemy: Arsenal awans (2.55) Superbet

Czytaj również:  AS Roma K - FC Barcelona K typy (21.03)