Site icon legalbukmacher.pl

Jak obstawić dania anglia mecz?

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach jest sporo opcji do tego, aby zarabiać pieniądze. Wcale nie trzeba pracować na etacie, ponieważ są także inne rozwiązania. Oczywiście zdecydowana większość pracuje właśnie na etacie, gdyż jest to po prostu rozwiązanie, które gwarantuje stały zarobek.

Inną metodą jest obstawianie meczów – jasne jest to, że nie można bukmacherki traktować jako stały zarobek, gdyż nie można być niczego pewnym, ale na pewno obstawiając z głową można liczyć w ten sposób na dodatkowy zarobek. Zatem teraz powiedzmy sobie o tym jakie typy wybierać na dania anglia mecz, bo wbrew pozorom nie jest to takie łatwe.

Dlaczego typowanie meczu dania anglia nie jest łatwe?

Nie da się ukryć, że wspominany dania anglia mecz jest meczem bardzo wyrównanym ze względu na to, że mierzą się w nim dwie godne siebie drużyny. Jeśli ktoś choć trochę interesuje się zakładami bukmacherskimi to zapewne doskonale wie o tym, że w takich meczach obstawianie jest po prostu trudne, ponieważ trudno wskazać wyraźnego faworyta. Stąd też typowanie samego zwycięzcy niestety nie zawsze będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Oczywiście wcale nie oznacza to, że nie da się sprawić tego, aby taki kupon był zielony, ale wtedy, gdy zależy nam na tym, aby ograć bukmachera to lepszym rozwiązaniem okaże się wybranie jakiś innych opcji. Doskonałym przykładem może być chociażby obstawienie zwycięzcy meczu z remisem. Dlaczego? W ten sposób po prostu zabezpieczymy się przez co nawet wtedy, gdy będzie na koniec spotkania remis to nasz zakład i tak okaże się trafiony, a chyba właśnie to jest naszym głównym celem.

Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że reprezentacja Anglii w piłce nożnej słynie z bardzo dobrej gry głową – taki jest styl na wyspach. Właśnie z tego względu być może warto pokusić się o poszukanie u bukmachera zakładu na to, że padnie bramka strzelona głową. Inną bardzo cieką i jednocześnie dość prawdopodobną opcją jest obstawienie liczby dośrodkowań w dania anglia mecz.

Z jakiego powodu? Tak jak było wspomniane angielscy piłkarze po prostu lubią grać głową, a więc w takim meczu można spodziewać się wielu dośrodkowań, ale też z drugiej strony nie jest to żadna reguła i na pewno nie należy tak tego traktować.

Jeśli nie wynik spotkania to co innego?

Kiedy jesteśmy na etapie analizy co obstawić w dania anglia mecz zawsze powinniśmy brać pod uwagę tego jaka jest ranga tego spotkania – wbrew pozorom ma to naprawdę spore znaczenie, ponieważ im ważniejsze spotkanie, tym wzrasta szansa na to, że w meczu zobaczymy sporo walki. Z kolei walka często automatycznie generuje większą liczbę fauli oraz ewentualnie kartek. Jest to zatem szansa dla nas typerów na to, aby wybrać jakieś ciekawe typy na swoje kupony. Jeśli mamy do czynienie z meczem np. na mistrzostwach świata to możemy spodziewać się tego, że wcześniej wspomniana walka po prostu będzie.

Zatem śmiało możemy pokusić się o to, aby w takim meczu obstawić over fauli lub kartek. Oczywiście do tego potrzebne jest przeanalizowanie odpowiednich statystyk, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko przegrania kuponu. Wydaje się, że w dania anglia mecz obie drużyny usposobione są ofensywnie, a co za tym idzie jest to po prostu szansa na to, że w całym spotkaniu zobaczymy sporą ilość rzutów rożnych.

Oczywiście dzisiaj u większości bukmacherów z powodzeniem możemy znaleźć zakłady na liczbę rzutów rożnych w całym meczu i może być to dla nas odpowiedni wybór. Na pewno trzeba zdawać sobie sprawę z tego, iż na wspomniane zdarzenie kursy będą bardzo atrakcyjne i warto rozważyć dodanie tego na swoje kupony.

Z drugiej strony, jeśli uważamy, że tych rzutów rożnych nie będzie zbyt dużo wówczas jak najbardziej możemy zdecydować się na zagrania undera, ale wydaje się, że we wspomnianym spotkaniu dużo bardziej prawdopodobna będzie większa liczba rogów niż mniejsza.

Obie drużyny strzelą bramkę – czy warto to obstawiać?

Gdyby okazało się, że żadna z wyżej wymienionych opcji nam po prostu nie odpowiada to zawsze mamy możliwość w dania anglia mecz postawienia tego, że obie drużyny w tym spotkaniu strzelą bramkę co raczej jest dość mocno prawdopodobne, jeśli weźmiemy pod uwagę podczas analizy potencjał ofensywny obydwóch zespołów.

Zazwyczaj wygląda to w ten sposób, że kursy na takie zdarzenie są dość wysokie przez co jak najbardziej opłaca się dodać je na swój kupon. Oczywiście powinniśmy liczyć się z tym, że nie zawsze taki BTTS będzie w meczu, ale na pewno jest na to całkiem spora szansa.

Jak zatem widać spotkanie pomiędzy Danią i Anglią nie jest tak jak już wcześniej było wspomniane łatwym meczem do typowania, ponieważ mierzą się w nim ze sobą dwie wyrównane drużyny. Nie mniej jednak, jeśli przyłożymy się do analizy i wyszukamy godnych ryzyka kursów to jak najbardziej uda nam się znaleźć coś co warto wrzucić na swoje kupony. Z drugiej strony w przypadku, gdy nie znajdziemy nic wartego uwagi to takie spotkanie po prostu zdecydowanie lepiej jest zostawić i skupić się na innych meczach.

Exit mobile version