Site icon legalbukmacher.pl

Empoli – Salernitana typy

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy drużyną Empoli a Salernitaną może być bardzo ciekawe, jeśli chodzi o bramki. Obie drużyny są bezpośrednimi rywalami i co prawda nie walczą o nic wielkiego, biorąc pod uwagę swoją tabelę ligową. Niemniej jednak, każda z nich będzie chciała udowodnić wyższość. Według nas, bliżej wyniku są gospodarze, którzy mogą przeważyć dziś, podczas tego spotkania.

Empoli Salernitana typy                       

W takich spotkaniach jak to, dominuje bardzo często tzw. „radosny futbol”, czyli brak kalkulacji i ciąg na bramkę, z obu stron. Na takie spotkanie liczymy, lecz nie będziemy stawiać tutaj BTTS, który jest po dość słabym kursie. Mamy jednak zupełnie inną propozycję, która według nas, okaże się dobra.

Co prawda Salernitana na terenie gości potrafi sprawić wielkie problemy, jednak według nas, to Empoli ma zdecydowanie lepszy skład i jakość, która powinna przeważyć na boisku. Dorzucając do tego fakt, że dziś Empoli zagra u siebie, przy własnych kibicach i na dobrze znanej sobie murawie, Salernitana może mieć problem i nie wygrać tego spotkania.

Typ: Empoli (2.25) Superbet

Exit mobile version