Wolverhampton – Crystal Palace typy i analizy

Mecz Wolverhampton – Crystal Palace zapowiada się nam niezwykle ciekawie. Drużyna Wilków, która znana jest z bardzo twardej i ofensywnej gry, będzie miała dziś okazję do zdobycia trzech punktów, na własnym obiekcie. Skutkiem tego, liczymy na bardzo ciekawe spotkanie, które będzie wygrane przez gospodarzy. Zapraszamy!

Wolverhampton Crystal Palace typy

Wilki w tym sezonie mają zaledwie 34 punkty, notując przy tym serie zaledwie 9 wygranych, 7 remisów i aż 16 przegranych. Pomimo tego, drużyna Wolverhampton ma w sobie to coś i nadal potrafi wygrywać z mocniejszymi zespołami. Przykładami jest drużyna Brentford i Chelsea, które przekonały się o tym, w ostatnim czasie. Również i dziś, Wolverhampton zawalczy z mocniejszym Crystal Palace, które jest w lidze o dwa oczka wyżej.

Jeśli chodzi o Crystal Palace, zajmują oni 12 miejsce w Premier League, które dzieli od Wolverhampton zaledwie dwa punkty. Oznacza to, że Wilki, w wypadku dzisiejszej wygranej przeskoczą drużynę Crystal Palace, która ostatnio owszem, ma lepszą serię, lecz wynika to głównie z gry, ze słabszymi wynikami. Według nas, dzisiejsze starcie z niewygodnym Wolverhampton sprawi, że Crystal Palace odda punkty!

Typ: Wolverhampton (2.50) Superbet

Czytaj również:  Liverpool - Real Madryt typy (21.02)