Urodzinowe promocje bukmacherskie – u kogo?

Obstawianie wydarzeń sportowych u bukmacherów to dla wielu ludzi świetny sposób spędzania wolnego czasu oraz skuteczna metoda pomnażania swoich oszczędności i wolnych środków. Niezależnie od powodów, dla których ludzie decydują się grać u bukmacherów, istotną sprawą jest dbanie o środki przeznaczone na grę, czyli o tak zwany bankroll. Istotne jest przestrzeganie zasad maksymalnych możliwych stawek stanowiących określony procent bankrolla oraz innych istotnych zasad zarządzania pieniędzmi, tak aby uniknąć całkowitej utraty swoich środków w przypadku jakiegoś niepowodzenia. Nie bez znaczenia są specjalne promocje i bonusy przygotowywane przez same firmy bukmacherskie. Niezależnie od tego czy dotyczą one pierwszego depozytu czy też może tego, że gracz ma urodziny promocje bukmacherskie umożliwiają zyskanie dodatkowych środków bez konieczności inwestowania prywatnych pieniędzy.

Co warto wiedzieć o promocjach i bonusach bukmacherskich?

Wiele firm bukmacherskich prowadzących legalną działalność na terenie naszego kraju, posiada w swoich ofertach ciekawe bonusy. Jeśli chodzi i pierwsze oraz kolejne depozyty czy też urodziny promocje takie są w stanie spełnić nawet bardzo rygorystyczne wymagania wielu klientów. Przede wszystkim doceniane są specjalne bonusy, w ramach których gracz otrzymuje procent wpłaconej przez siebie kwoty. Czasami istnieje możliwość otrzymania jakichś małych środków bez depozytu po zarejestrowaniu konta, w ramach własnych urodzin czy też dzięki programowi partnerskiemu. Opcji jest bardzo wiele, więc gracze mają całkiem spore pole do popisu.

Trzeba pamiętać, że niezależnie od tego czy bonusy zostaną przekazane nowym graczom, przy okazji kolejnych depozytów lub też w ramach wydarzenia, jakim są urodziny promocje takie często są obarczone pewnymi wymaganiami. Najczęściej, do ich przeniesienia na konto realnych środków konieczne jest wcześniejsze obrócenie całej kwoty bonusu kilka razy po ustalonym kursie. Szczegółowe warunki takich promocji można znaleźć na stronach konkretnych bukmacherów.

Czytaj również:  Piłka 2014 – najważniejsze wydarzenia

Gdzie szukać ciekawych promocji urodzinowych?

Okazuje się, że na polskim rynku działalność prowadzi wielu bukmacherów posiadających licencję umożliwiającą legalne obstawianie różnych zdarzeń sportowych przez klientów. Sporo takich legalnych firm bukmacherskich walczy o klientów, a efektem tej walki są ciekawe promocje urodzinowe. Do grona interesujących bonusów, można zaliczyć oferty następujących firm:

  • Totalbet – firma ta oferuje 10 zł bonusu urodzinowego w ramach darmowego zakładu (tzw. „freebet”). Oczywiście, aby otrzymać taki prezent na urodziny, trzeba spełnić kilka warunków. Gracz musi posiadać aktywne konto z depozytem na kwotę 10 zł i zakładem obstawionym z salda głównego widocznym w historii konta. Promocja ta dotyczy oczywiście klientów, którzy zweryfikowali swoje konta, a czas na wykorzystanie darmowego zakładu to 7 dni. Darmowy zakład nie dotyczy sportów wirtualnych i zakładów systemowych. Można go wykorzystać na jedno wydarzenie z minimalnym kursem 2,00. Dodatkowo korzystając z takiego zakładu, nie ma możliwości skorzystania z funkcji wcześniejszej wypłaty.
  • Betcris – jest to dość nowy legalny bukmacher, który oferuje bonus urodzinowy w wysokości 20 zł dla osób, które zarejestrowały i zweryfikowały swoje konto, a w historii widnieje przynajmniej jeden depozyt na minimalną kwotę 50 zł oraz jeden zakład zawarty z salda głównego. Zakład można wykorzystać tylko na kuponie solo przy minimalnym kursie 1,80 tylko w wydarzeniach, takich jak Liga Mistrzów, Liga Konferencji, Liga Europy, Liga Narodów oraz w wielu innych wydarzeniach określonych przez bukmachera.
  • Forbet – jeśli chodzi o urodziny promocje Forbet powinny zadowolić wielu graczy. Ten bardzo popularny i legalny bukmacher przygotował promocję urodzinową dla pełnoletnich osób, które posiadają zweryfikowane konto gracza. Do bonusu urodzinowego kwalifikują się osoby, które w okresie ostatnich 3 miesięcy dokonały wpłaty minimum 100 zł i obróciły tę kwotę przynajmniej jeden raz. Bonusem jest darmowy zakład na kwotę 20 zł. Środki pozyskane w ten sposób należy obstawiać na typy o minimalnym kursie 2,00 i należy obrócić je dwukrotnie.
Czytaj również:  Arka Gdynia - ŁKS Łódź analiza

Oczywiście istnieje wiele innych firm, które oferują specjalne bonusy urodzinowe, ale można również znaleźć bukmacherów, którzy nie oferują niczego dla solenizantów. Nic straconego, ponieważ posiadają one wiele innych ciekawych promocji czy też program lojalnościowy. Dość często promocje te dotyczą pierwszego, jak również kolejnych depozytów. Oznacza to, że można samodzielnie sprawić sobie prezent podwajając lub zwiększając swój pierwszy albo kolejny depozyt o określoną wartość procentową.

Odpowiedzialna gra to podstawa

Nawet w przypadku otrzymania bonusowych środków, bez potrzeby inwestowania własnych pieniędzy, nie należy podchodzić do nich lekkomyślnie i warto stosować zasady rozsądnego zarządzania bankrollem. Dzięki temu można od początku budować spory kapitał przeznaczony na grę, a także uniknąć sytuacji, w której gracz traci wszystkie pieniądze i uzupełnia je kolejnymi, coraz większymi wpłatami.