U Cluj – FC Arges typy (20.03)

Drużyna U Cluj to bardzo uznana marka, jeśli chodzi o piłkę Rumuńską. Samo to, że U Cluj dostawał się do rozgrywek Europejskich pokazuje, że jest to drużyna z mocnym potencjałem. Dziś U Cluj rozpocznie swój pierwszy mecz w lidze rumuńskiej, a swój pierwszy mecz rozegra ze słabszym Agres. Jak myślicie? Co postawimy w tym spotkaniu?

U Cluj FC Arges typy

U Cluj w tym sezonie rozpoczyna swoją przygodę w tabeli spadkowej. Dla tej drużyny to jednak dobrze, ponieważ z tak ogromnym potencjałem, wieloma tytułami i dobrymi piłkarzami na pokładzie jest to po prostu odpowiedni policzek, który ma pokazać, że nie ma już żartów i U Cluj musi się brać od pierwszego meczu do roboty, aby odrabiać straty i powrócić do tabeli mistrzowskiej, w Rumunii.

Z kolei FC Agres to drużyna, która już długi czas jest w tabeli spadkowej i nic nie zapowiada, aby to miało zmienić się. FC Agres kolejne mecze albo przegrywa, albo remisuje. Samo to, że drużyna nie zaznała zwycięstwa od 12 meczów pokazuje, jak głęboki kryzys przeżywa drużyna. Dziś spodziewamy się więc kolejnej przegranej, dołożonej do konta FC Agres.

Typ: U Cluj (1.67) Superbet

Czytaj również:  Sporting Lizbona – Raków Częstochowa analiza i typy