Typy na mecz AC Milan – Inter (18.01)

Finał Superpucharu Włoch zapowiada się dziś bardzo emocjonująco. Naprzeciw siebie staną bowiem drużyny, które mają dużo do udowodnienia. Zarówno kibice AC Milanu jak i Interu spodziewają się dziś pewnej wygranej swoich drużyn. Kto jednak wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, dając także swój typ na ten mecz!

Typy na mecz AC Milan Inter Mediolan

Obie drużyny przystępują do tego meczu w sporych brakach kadrowych. Niemniej jednak, w lepszej dyspozycji jest dziś zdecydowanie Inter, który w ostatnich spotkaniach nie przegrał ani razu, natomiast 4 razy wygrywał i tylko 1 raz zremisował. Taką passą nie może jednak pochwalić się AC Milan, który w ostatnim czasie gra nieco poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Pomimo wszystko, jest to nadal drużyna, którą można brać pod uwagę, jeśli chodzi o konkurencyjność i bardzo dobry bilans wygranych z Interem Mediolan. Skutkiem tego, stawiamy na remis w spotkaniu. Uważamy, że mecz będzie wyrównany, choć bardzo trudno jest nam powiedzieć, czy padną w nim gole. Dlatego też, bezpieczną opcją jest remis, natomiast zwycięzcę pucharu poznamy w dogrywce!

Typujemy: Remis (3,45) Superbet

Czytaj również:  AS Roma K - FC Barcelona K typy (21.03)