System bukmacherski na dokładny wynik

Wytypowanie dokładnego wyniku meczu z pewnością nie jest zadaniem łatwym. I dlatego też gracze mogą liczyć na bardzo wysokie kursy, które zachęcają do spróbowania. Narodził się nawet system bukmacherski na dokładny wynik. Jego zamysł jest bardzo prosty – obstawianie niewielkiej kwoty na dokładny wynik przy wysokim kursie. Zaletą systemu jest to, że nawet przy stosunkowo niskiej skuteczności trafień można zanotować dodatni Yield, czyli zysk.

Na czym polega system bukmacherski na dokładny wynik?

Trafienie dokładnego wyniku meczu to spore wyzwanie i właśnie z tego względu gracze mogą liczyć na wysokie kursy bukmacherskie. Weźmy przykładowe spotkanie piłkarskie na mecz polskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Wisłą Płock. Czy wynik 2:0 dla Lecha jest mało prawdopodobny? Zdecydowanie nie! Tymczasem kurs wynosi 7,50.Typując 3:0 można liczyć na kurs 10,00, 3:1 12,00, a na wynik 3:2 28,00. Doświadczeni typerzy wiedzą, że trafienie dokładnego wyniku nie jest proste, ale jednak od czasu do czasu się zdarza i wtedy przynosi spore korzyści.

Weźmy kurs 12,00. Wystarczy, że na 10 zakładów przy równej stawce wejdzie tylko 1, aby odzyskać straty poniesione na poprzednich zakładach. Przy 2 trafieniach wychodzimy na spory plus. I to jest cały zamysł systemu bukmacherskiego na dokładny wynik: niska stawka i wysoki kurs. Nawet przy niskiej skuteczności trafień można tu budować naprawdę dobry Yield.

W jakich dyscyplinach dobrze sprawdza się ten system?

Zakłady na DW, czyli dokładny wynik można typować w kilku dyscyplinach. Jeśli chodzi o wysokość kursów, najbardziej opłacalne są takie sporty, jak: piłka nożna oraz hokej na lodzie. W przypadku tenisa i siatkówki wytypowanie dokładnego wyniku jest dużo prostsze, ale to oznacza także dużo niższe kursy. W meczu tenisa do dwóch wygranych setów mamy tak naprawdę tylko cztery możliwe wyniki: 2-0, 2-1, 1-2 oraz 0-2. W przypadku siatkówki tych wyników jest nieco więcej, bo sześć: 3-0, 3-1, 3-2, 0-3, 1-3, 2-3. W przypadku tenisowych turniejów wielkoszlemowych mężczyzn wygląda to identycznie.

Czytaj również:  Systemy bukmacherskie na piłkę nożną

System bukmacherski na dokładny wynik zakłada niską stawkę przy wysokim kursie, a to oznacza, że najbardziej „kanoniczne” są w tym systemie piłka nożna i hokej na lodzie. W przypadku siatkówki i tenisa zakłady na dokładny wynik wciąż są bardzo opłacalnym rozwiązaniem. W ten sposób można liczyć na duży wyższy kurs, np. zamiast zwycięstwa faworyta obstawić wynik 2-0.

Jak stawkować w systemie na dokładny wynik?

Optymalnym rozwiązaniem będzie płaska stawka. Zasady są bardzo proste. Na podstawie dostępnego kapitału zastanawiasz się, ile zakładów chcesz obstawić. Załóżmy, że masz 100 PLN i chcesz obstawić przynajmniej 20 zakładów, a to oznacza, że stawka wyjściowa to 5 PLN. Innym sposobem jest wybór procentowy na podstawie stawki, np. 2 – 5% kapitału, którym dysponujesz. Tutaj można dostosowywać system do aktualnych wyników – po wygranym kuponie kapitał się zwiększy, co wpłynie także na wyższą stawkę. Z kolei przy przegranym kuponie zmniejsza się stawka. W tym systemie ważne jest jednak to, aby stawka wyjściowa była niska, aby dało się obstawić dużą liczbę zakładów. System bukmacherski na dokładny wynik ma to do siebie, że skuteczność jest tu dość niska i trzeba przynajmniej 20 – 30 zakładów, aby zobaczyć rezultaty.

Jak zwiększyć efektywność systemu?

Chcesz wdrożyć system bukmacherski na dokładny wynik i zastanawiasz się w jaki sposób uczynić go skuteczniejszym? Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie oczywiście analiza meczowa. Należy przestudiować ostatnie wyniki i statystyki, zapoznać się ze stylem gry drużyny/zawodnika, specyfiką rozgrywek, stawką meczu oraz innymi czynnikami, które mogą mieć wpływ na wynik. Jeśli mierzą się dwa zespoły słynące z defensywnej gry, wówczas spodziewamy się niskiego wyniku, a nawet bezbramkowego remisu, który swoją drogą jest dość często typowanym wynikiem.

W przypadku, gdy faworyt gra z dużo słabszym zespołem typujemy wysoki wynik na korzyść faworyta. Jeśli jednak wiemy, że faworyt ten ma problemy w defensywie i regularnie traci bramki, a jego rywal skutecznie się broni, wówczas można przewidzieć dwa scenariusze: wysokie zwycięstwo faworyta, ale ze stratą bramki lub też niespodzianka i wynik korzystny dla gości. Warto zauważyć, że przy bardzo wysokich kursach można obstawić nawet kilka wyników i zyskać gwarancję zysku, gdy jeden z nich okaże się prawidłowy. Innym rozwiązaniem jest multi wynik. Jest to zakład, w którym gracze obstawiają grupę wyników w jednym zakładzie, np. 1:0, 2:0 oraz 3:0.

Czytaj również:  Jak rozpoznać legalnego bukmachera? Rejestracja u bukmachera.

Czy system bukmacherki na dokładny wynik to opłacalny wybór?

Patrząc na przekrój graczy z wysokim yieldem można stwierdzić, że system bukmacherski na dokładny wynik to ciekawa propozycja. Znajdziemy tu wielu typerów, którzy stawiają zakłady w ten sposób i wychodzą na plus. Niestety, spora część graczy nie ma tego szczęścia, ponieważ mimo wszystko system bukmacherski na dokładny wynik jest bardzo ryzykowny. W zamyśle wszystko wygląda dobrze – nawet przy 10% skuteczności można notować zyski. Jednak przy typowaniu dokładnego wyniku, nawet 10% skuteczności może być trudną do osiągnięcia skutecznością.