Typy Cadiz Elche (16.01)

Mecz pomiędzy Cadiz i Elche jest jednym z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia. Pomimo tego, że walczyć będzie dół tabeli La Liga, możemy spodziewać się ciekawego spotkania, które będzie ofensywne i zdecydowanie ciekawe, jeśli chodzi o swój przebieg. Obie drużyny są w tabeli spadkowej, dlatego mecz z pewnością będzie obfitował w mocną walkę!

Typy na mecz Cadiz Elche

Cadiz podejmie dziś Elche, czyli najgorszą drużynę w tym sezonie La Liga. Można mówić o tym z przekonaniem, ponieważ Elche na ten moment rozgrywek, zdobyło zaledwie 4 punkty w lidze, przy czym mamy do czynienia już z 17 kolejką ligi hiszpańskiej.

Faktycznie, Cadiz nie jest lepsze, ponieważ zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem 15 punktów, co pozwala myśleć drużynie o możliwości wyjścia ze strefy spadkowej. Obie drużyny mają bardzo mocne absencje, skutkiem czego trudno jest przewidzieć faktyczny przebieg meczu. Jednak to Cadiz wyjdzie dziś zdecydowanie bardziej zmotywowane, zagra przed swoimi kibicami i ma świetną okazję do tego, aby zgarnąć pewne 3 punkty!

Nasz typ: Cadiz i powyżej 1.5 (2,55) Superbet

Czytaj również:  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Skra Częstochowa typy