Toulouse – Lyon typy i analizy

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Toulouse a Lyonem będzie zdecydowanie najciekawszym spotkaniem, jeśli chodzi o francuską Ligue 1. Obie drużyny grają ciekawy futbol i obie borykają się z problemami kadrowymi. Która z nich wyjdzie więc lepiej, w dzisiejszym spotkaniu? Postaramy się to przeanalizować dla Was!

Toulouse Lyon typy

Według nas, mecz pomiędzy Toulouse a Lyonem będzie niezwykle wyrównany. Bardzo trudno stwierdzić, czy możemy spodziewać się regularnej strzelaniny pod względem bramek, czy szachów piłkarskich. Niemniej jednak, to Lyon wydaje się być według nas minimalnym faworytem tego spotkania, ponieważ drużyna z Marsylii ma po prostu bardziej jakościowy skład, od dzisiejszych rywali.

Toulouse strzela na swoim boisku całkiem przystępnie, ponieważ drużyna strzeliła już 25 bramek, przy czym Lyon na wyjazdach strzelił jedną bramkę mniej. To, co według nas jest jednak godne uwagi, to mała liczba straconych bramek przez Lyon na wyjeździe, która liczy tylko 21 bramek. Według nas, postawa defensywna może sprawić, że Lyon wygra to spotkanie.

Typ: Lyon (2.10) Superbet

Czytaj również:  Lecce - Genoa analiza i typy