Site icon legalbukmacher.pl

SuperSocial w Superbet – aplikacja do typowania dla typerów

SuperSocial to platforma społecznościowa stworzona niedawno przez bukmachera Superbet. Dostęp do niej mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy, z poziomu swojej aplikacji mobilnej. Dlaczego warto zainteresować się aplikacją SuperSocial? Ponieważ daje ona te same możliwości, co popularne portale społecznościowe, tyle tylko, że jej motywem przewodnim są zakłady bukmacherskie. W ramach tej aplikacji gracze mogą liczyć na wiele przydatnych funkcji, które uczynią obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet wygodniejszym i przyjemniejszym.

Co warto wiedzieć o aplikacji SuperSocial?

SuperSocial to zbiór funkcji społecznościowych, które są dostępne z poziomu aplikacji mobilnej Superbet. Po dołączeniu do tej aplikacji gracze otrzymują dostęp do swojej tablicy, na której pojawiać się będą typy innych graczy w obrębie interesujących nas dyscyplin i rozgrywek. Na tablicy pojawiać się będą także propozycje profili do zaobserwowania, jak również typy udostępnione przez właściciela profilu. Podobnie jak na innych portalach społecznościowych, gracze będą mogli komentować typy innych osób, a także rozmawiać z nimi za pośrednictwem chatu prywatnego oraz publicznego. W obrębie aplikacji SuperSocial spotkać będzie można typy ambasadorów marki Superbet, a zatem Jerzego Dudka oraz Sławomira Peszki.

Najważniejsze funkcje dostępne w ramach aplikacji

Aplikacja SuperSocial ma zaoferować graczom te same możliwości, co popularne portale społecznościowe. A zatem, gracze dysponujący profilem w tej aplikacji będą mogli:

Jak widzisz, bukmacherowi Superbet udało się w obrębie bukmacherskiej aplikacji mobilnej stworzyć pełnoprawną platformę społecznościową. Co ważne, bukmacher planuje na bieżąco aktualizować swoją aplikacje społecznościową i dodawać w niej nowe funkcje.

Jak dołączyć do aplikacji społecznościowej SuperSocial?

Z funkcji społecznościowych SuperSocial korzystać mogą wszystkie osoby, które zarejestrowały już konto w serwisie bukmacherskim Superbet. Należy zalogować się na swoje konto z poziomu aplikacji mobilnej, wybrać zakładkę SuperSocial, a następnie wybrać opcję: „Chcę być w SuperSocial”. W ten sposób założony zostanie profil, który możemy spersonalizować. Gracze mogą ustawić zdjęcie profilowe, napisać kilka słów o sobie, a także ustawić powiadomienia społecznościowe.

Najwięcej czasu zajmie jednak zapełnienie tablicy. Wyświetlane tu będą typy innych osób, głównie tych obserwowanych przez Ciebie. Otrzymasz jednak także kupony od innych graczy na podstawie wybranych przez siebie dyscyplin oraz rozgrywek. Na swojej tablicy możesz oczywiście udostępniać swoje typy bukmacherskie, a jeśli będą one dobre, zapewne przyciągniesz do siebie nowych obserwujących. Biorąc pod uwagę różnorodne filtry i kategorie, gracze mogą dostosować swoją tablicę pod kątem indywidualnych potrzeb.

SuperLiga – liga typerów dla użytkowników SuperSocial

Osoby korzystające z aplikacji społecznościowej SuperSocial będą miały możliwość rywalizowania w rozgrywkach SuperLigi. Jest to liga typerów, którą możemy podzielić na trzy ligi topowe oraz niższe ligi z podziałem na dywizje. Gracz zaczyna rywalizację od rundy kwalifikacyjnej, na podstawie której zostanie przydzielony do odpowiedniej ligi. Poszczególne rundy trwają 7 dni. W tym czasie gracze udostępniają swoje zakłady bukmacherskie i na postawie wyników zbierają punkty w rankingu. Najlepsi gracze uzyskają awans do wyższej ligi. W trzech topowych ligach przewidziane są nagrody dla najskuteczniejszych typerów.

Rozbudowane funkcje społecznościowe w Superbet

Bukmacher Superbet jako pierwszy w naszym kraju tak poważnie podszedł do tematu połączenia funkcji społecznościowych z zakładami bukmacherskimi. Efektem starań jest pełnoprawna aplikacja społecznościowa, za pośrednictwem której gracze będą mogli udostępniać swoje kupony, obserwować innych typerów, kopiować, a także komentować ich zakłady. Najaktywniejszym typerom przypadnie do gustu SuperLiga, w ramach której gracze będą mogli rywalizować o nagrody pieniężne.

W ramach platformy SuperSocial udostępniony zostanie chat meczowy. Użytkownicy śledzący to samo wydarzenie będą mogli ze sobą porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami. Dostępny będzie także chat prywatny umożliwiający rozmowę z wybranym użytkownikiem. Jak widzisz, aplikacja SuperSocial ma wiele do zaoferowania, a warto nadmienić, że bukmacher Superbet ma plany na wdrożenie kolejnych, przydatnych funkcji. Aby uzyskać dostęp do funkcji społecznościowych SuperSocial, wystarczy z poziomu aplikacji mobilnej Superbet dołączyć do zabawy i skonfigurować swój profil.

Exit mobile version