Site icon legalbukmacher.pl

SuperLiga – na czym polegają rozgrywki typerów w Superbet?

W ofercie legalnego bukmachera Superbet nie brakuje ciekawych promocji, których celem jest aktywizowanie zarejestrowanych graczy. Całkiem niedawno bukmacher oddał do dyspozycji klientów aplikację społecznościową SuperSocial, która ma zaoferować te same możliwości, co popularne portale społecznościowe, tyle tylko, że w świecie zakładów bukmacherskich. I to właśnie w ramach aplikacji SuperSocial dostępna będzie SuperLiga, czyli rozgrywki dla typerów obstawiających zakłady bukmacherskie w Superbet.

SuperSocial – funkcje społecznościowe w aplikacji mobilnej Superbet

Aby wyjaśnić, czym w zasadzie są rozgrywki SuperLigi, warto zacząć od tego, czym jest SuperSocial. Jest to specjalna aplikacja społecznościowa stworzona przez legalnego bukmachera Superbet. Mają do niej dostęp wszyscy zarejestrowani użytkownicy z poziomu aplikacji mobilnej. W ramach SuperSocial gracze mogą obserwować innych typerów, kopiować ich typy, samodzielnie udostępniać zakłady, a także rozmawiać z innymi użytkownikami. Do tego dochodzi wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Udostępniając swoje kupony na tablicy w aplikacji społecznościowej gracze mogą zbierać punkty do rankingu w ramach rozgrywek SuperLigi.

Najważniejsze informacje o rozgrywkach SuperLigi

SuperLiga to po prostu liga typerów, w której uczestnicy mogą zbierać punkty poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich. Trzeba jednak przyznać, że bukmacher Superbet zaplanował te rozgrywki z rozmachem. Mamy bowiem różne szczeble rozgrywkowe na czele z trzeba topowymi ligami. Pojedyncza kolejka rozgrywkowa trwa 7 dni, a w jej trakcie gracze mogą powalczyć o awans do wyższej ligi, ale muszą również uważać, aby nie spaść do ligi niższej. Najskuteczniejsi typerzy w ramach danej kolejki zostaną nagrodzeni środkami pieniężnymi przyznawanymi w formie freebetów.

Jakie kupony będą punktować do rankingu?

Biorąc udział w rozgrywkach SuperLigi należy wiedzieć, które kupony będą punktowały w rankingu. W ramach akcji można obstawiać zakłady bukmacherskie z sekcji sport, zarówno to przedmeczowe, jak również na żywo. Zakłady muszą być zawarte poprzez serwis internetowy lub aplikację mobilną. Kwalifikowane będą zarówno zakłady singiel, jak i multi, ale minimalny kurs całkowity kuponu musi wynosić 1.20. Biorąc pod uwagę, że SuperLiga to rozgrywki organizowane w ramach aplikacji społecznościowej SuperSocial, warunkiem koniecznym jest także udostępnienie kuponu na swojej tablicy. Liczba przyznanych punktów zależy od takich czynników, jak: rodzaj kuponu, liczba selekcji, kurs całkowity kuponu i kursy poszczególnych selekcji, status kuponu po rozliczeniu (wygrany, przegrany). Na liczbę punktów nie wpływa natomiast stawka zakładu.

SuperLiga – Nagrody przewidziane dla najlepszych typerów

Skoro SuperLiga jest ligą typerów, to nie mogło w niej zabraknąć nagród dla najskuteczniejszych uczestników. Na chwilę obecną nagrody są przewidziane dla trzech graczy z najwyższym wynikiem w ramach tygodniowej kolejki zmagań. Nagrodzeni zostaną gracze w ramach trzech topowych lig oraz najskuteczniejsi typerzy bez podziału na ligi. W Top 1.Liga nagrody wynoszą: 500 zł za pierwsze miejsce, 400 zł za drugie oraz 300 zł za trzecie. Takie same nagrody przewidziano dla najskuteczniejszych typerów kolejki niezależnie od ligi. Nagrody są wypłacane w formie freebetów. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że w przypadku, gdy rozgrywki SuperLigi spotkają się ciepłym przyjęciem ze strony graczy, bukmacher Superbet zdecyduje się na podwyższenie puli nagród.

Jak dołączyć do rozgrywek SuperLigi?

SuperLiga to rozgrywki, w których można brać udział w ramach przynależności do aplikacji społecznościowej SuperSocial. Swój profil można założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Udział w rozgrywkach SuperLigi jest dobrowolny. Należy pamiętać, że warunkiem koniecznym do tego, aby kupon został uwzględniony przy liczeniu punktów jest udostepnienie go na swojej tablicy. Na stronie internetowej poświęconej rozgrywkom SuperLigi dostępny jest regulamin, w którym można znaleźć szczegółowe warunki przynależności oraz zasady naliczania punktów. Gracze, który dołączą do rozgrywek zaczynają od najniższej ligi, z której mogą awansować po wypracowaniu odpowiednio dobrego wyniku w ramach tygodniowej kolejki. Gracze nieaktywni będą usuwani z SuperLigi, ale oczywiście zawsze będą mieli możliwość do niej powrócić.

SuperLiga – liga typerów w ramach aplikacji SuperSocial

Liga typerów stworzona przez bukmachera Superbet to bardzo ważne udogodnienie dla graczy, którzy zdecydują się dołączyć do aplikacji społecznościowej SuperSocial. SuperLiga to dobra propozycja dla wszystkich aktywnych klientów, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie w Superbet. Przy okazji swojej aktywności gracze mogą zbierać punkty, co być może pozwoli im zgarnąć dodatkową nagrodę za zajęcie wysokiego miejsca w tygodniowej kolejce zmagań. SuperLiga to bez wątpienia kolejny argument przemawiający na korzyść tego, że warto bliżej zapoznać się z możliwościami aplikacji społecznościowej dostępnej w Superbet.

Exit mobile version