Sassuolo – Fiorentina analiza i typy

Pomimo że dzisiejszy mecz pomiędzy Sassuolo a Fiorentiną nie porywa, warto włączyć go chociażby z uwagi na kwestie bukmacherskie. Do naszej dyspozycji jest bowiem możliwość zagrania w ciekawy sposób, mając na uwadze możliwość wygrania całkiem pokaźnej sumy, w bardzo łatwy sposób. Skutkiem tego, zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do typowania!

Sassuolo Fiorentina typy

W dzisiejszym meczu nie zobaczymy pełnych składów i najlepszych gwiazd związanych z tym wydarzeniem. Niemniej jednak, Sassuolo powinno dać nam ciekawy mecz, ponieważ kibice liczą na to, że ich drużyna godnie pożegna się z Serie A, w tym sezonie. Fiorentina w tym meczu nie musi nic, ponieważ ma także pewne miejsce, co może sprawić, że mecz będzie dość nudny.

Według nas, warto w tym spotkaniu postawić na to, że nie padnie w nim więcej niż dwie bramki. Nawet jeśli Fiorentina strzeli jedną bramkę a Sassuolo drugą, co da im podział punktów, nadal nasz typ wchodzi. Według nas, bezpiecznym rozwiązaniem jest postawienie under 2.5, jeśli chodzi o to spotkanie.

Typ: Under 2.5 bramki (2.75) Superbet

Czytaj również:  Atalanta - Raków Częstochowa analiza i typy