Sampdoria – Empoli typy i analizy

Mecz pomiędzy Sampdorią a Empoli może i nie należy do najbardziej ciekawych, jeśli chodzi o widowisko. Niemniej jednak, obie drużyny lubią walczyć, a Sampdoria szoruje dno tabeli i z pewnością zaliczy spadek z Serie A. Może dać nam to ciekawy pomysł do grania. Zapraszamy!

Sampdoria Empoli typy

W dzisiejszym meczu trudno spodziewać się jakichkolwiek niespodzianek. Sampdoria gra tragicznie i nawet na własnym terenie, nie są w stanie wygrywać ze słabymi rywalami. Z kolei Empoli to drużyna, która jest dość dobrym średniakiem w Serie A, który potrafi grać ciekawy futbol i stwarzać zagrożenie również i czołowym drużynom w tej lidze. Można zastanawiać się, czy Empoli będzie dziś zmotywowane do gry. Warto jednak wziąć pod uwagę, że jeśli wygrają dzisiejsze spotkanie, przełamią granicę 40 punktów w lidze, co może dać lepszy obraz całej drużynie.

Nie spodziewamy się, aby Sampdoria dziś przeważyła w tym meczu. Tym bardziej, gdy wygrana oprócz lepszych statystyk, nie daje nic drużynie, która biorąc pod uwagę punkty, ma pewny spadek, w tym sezonie.

Typ: Empoli (2.25) Superbet

Czytaj również:  Derry City – Shelbourne analiza i typy