Bonus:

Bonus powitalny do 5000 PLN dla nowych graczy!

Bonus bez depozytu:

Freebet do 40 PLN po spełnieniu zadań!

2.6 / 5
ZADOWOLENIA GRACZY
Podsumowanie

Na samym końcu rankingu gościmy bukmachera TOTALbet. Jest to marka, która od kilku lat działa na Polskim rynku. Mówimy o bukmacherze, który główną uwagę skupia na bonusach. Niemniej jednak, ma kilka rzeczy do dopracowania. Po pierwsze oferta zakładów, po drugie aplikacja mobilna, po trzecie ogólna sprawność całego serwisu. Skutkiem tego, zajmuje ostatnie miejsce w rankingu.

Ocena graczy:
Aplikacja mobilna
Bonusy
Strona internetowa
Informacje o bukmacherze:
 • Nazwa firmy Superbet
 • Metody płatności Karty płatnicze, przelew ekspresowy, przelew tradycyjny
 • Darmowe konto TAK
 • Aplikacja mobilna TAK
Plusy
 • Dużo ciekawych bonusów
Minusy
 • Aplikacja mobilna do poprawy
 • Serwis internetowy ma błędy
 • Oferta zakładów do poprawy

Recenzja Totalbet pozwoli znaleźć wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Z usług Totalbet można korzystać od lipca 2018 roku, kiedy to został on ósmym legalnym bukmacherem na polskim rynku zakładów wzajemnych. Licencja ta umożliwia także prowadzenie punktów stacjonarnych, ale na ten moment firma nie zdecydowała się rozpocząć takiej formy działalności. Zakłady bukmacherskie można obstawiać w serwisie internetowym (Totalbet.pl), a także przez aplikację mobilną. W tym miejscu prezentujemy obszerną recenzję, w której omawiamy pełną ofertę zakładów bukmacherskich, dostępne promocje i bonusy, a także kluczowe funkcje. Na podstawie tej recenzji otrzymasz odpowiedź na pytanie, czy warto obstawiać zakłady w Totalbet.

Najważniejsze informacje o firmie Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie jest zarejestrowana w Warszawie, a na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje od 2018 roku. W dniu 22 marca 2018 roku firma otrzymała licencję Ministra Finansów uprawniającą do urządzania zakładów wzajemnych w naszym kraju. Tym samym, Totalbet stał się ósmym legalnym bukmacherem w Polsce. Licencja nr PS4.6831.15.2017 upoważnia do prowadzenia działalności w punktach naziemnych, a także za pośrednictwem serwisu internetowego. Na tę chwilę bukmacher korzysta jednak z drugiej możliwości i nie wiadomo, czy finalnie zdecyduje się na uruchomienie własnych punktów stacjonarnych.

Serwis internetowy Totalbet bazuje na odcieniach szarości i zieleni. Część graczy uważa, że nie należy on do specjalnie nowoczesnych, a sam wygląd, zwłaszcza czcionki, nieco odstraszają. Jednak w praktyce, serwis ten jest bardzo czytelny i przejrzysty, co przekłada się na dużo prostsze obstawianie zakładów bukmacherskich. Dużym plusem jest innowacyjna zakładka kuponów, która pozwala dodawać selekcje do kilku różnych kuponów, przygotowując w ten sposób kilka zakładów wielokrotnych w tym samym momencie. W sezonie 2021/2022 Totalbet jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej drużyny Warta Poznań. Bukmacher sponsoruje także Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Jakie zakłady można obstawiać w serwisie bukmacherskim Totalbet?

Naszą recenzję zacznijmy od oferty zakładów bukmacherskich. W końcu nawet najlepsze promocje i bonusy nie zagwarantują nam satysfakcjonującego obstawiania zakładów, jeśli w ofercie nie będzie naszych ulubionych wydarzeń. Pod względem oferty bukmacherskiej, Totalbet już na starcie prezentuje się naprawdę dobrze, jako iż do dyspozycji graczy pozostaje pięć kategorii zakładów, a mianowicie: Sport (zakłady przedmeczowe), Zakłady na żywo, Esport, Gry Karciane, a także Gry Wirtualne. Wystarczy wybrać jedną z powyższych kategorii, aby przejść do szczegółowej oferty zakładów. Każdego dnia warto sprawdzić ofertę TOTALhit, w której można obstawiać popularne wydarzenia sportowe po atrakcyjniejszych kursach bukmacherskich.

Poza bogatą ofertą zakładów, bukmacher Totalbet może zaoferować swoim klientom również szereg ciekawych udogodnień, z czego najważniejsza jest funkcja Totalbet TV, która umożliwia oglądanie popularnych wydarzeń sportowych na żywo bezpośrednio w serwisie internetowym bukmachera. Mamy także obszerne statystyki, sekcję kuponu z kilkoma zakładkami, opcję Cashout, a także wyszukiwarkę zakładów bukmacherskich. Totalbet zadbał o wszystkie funkcje, których oczekują wymagający gracze. Poniżej recenzujemy poszczególne kategorie zakładów bukmacherskich, a także omawiamy udogodniania dostępne w serwisie internetowym.

Zakłady sportowe

Na wstępie kategoria Sport, a zatem zakłady przedmeczowe, w której znajdziemy największy wybór zakładów bukmacherskich. Wybierając tą zakładkę, na pasku po lewej stronie możemy wybrać interesujące nas rozgrywki z najczęściej wybieranych lub wskazać dyscyplinę sportową, a następnie konkretne rozgrywki. Dostępna jest także wyszukiwarka, która umożliwi znalezienie wydarzenia po nazwie drużyny lub nazwisku zawodnika. Z kolei po prawej stronie znajduje się opcja „Szybki Kupon”, która umożliwi graczom znalezienie zakładów pod kątem daty rozgrywania oraz zakresu kursów.

Sporym plusem w ofercie jest sekcja kuponu z kilkoma zakładkami, co znacznie ułatwia budowanie zakładów AKO. Zamiast obstawiać zakłady po kolei, możesz do poszczególnej zakładki wybierać selekcje, które złożą się na zakład wielokrotny lub systemowy. Jak już mówiliśmy, w ofercie zakładów przedmeczowych warto także zaglądać regularnie do zakładki TOTALhit, w której można znaleźć najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w danym dniu po wyższych kursach. Do dyspozycji klientów pozostaje także obszerny dział statystyk oraz wyników, który ułatwi graczom obstawianie zakładów.

Recenzja Totalbet – Zakłady na żywo

W serwisie bukmacherskim Totalbet można obstawiać także zakłady na żywo. Dla wielu graczy jest to bardziej emocjonująca forma obstawiania zakładów, zwłaszcza, gdy typowane w czasie rzeczywistym wydarzenie równolegle się ogląda. W ten sposób można także wykorzystać wiedzę na temat przebiegu spotkania, do obstawienia bardziej opłacalnego kuponu. Także w sekcji zakładów na żywo znajdziemy kilka ważnych udogodnień, które sprawią, że obstawianie zakładów stanie się dużo wygodniejsze. Najważniejszą z nich jest opcja Totalbet TV, która umożliwia oglądanie niektórych wydarzeń w serwisie bukmachera. Tym samym, obstawianie na żywo jest dużo przyjemniejsze.

Jeśli w transmisjach nie ma interesujących Cię wydarzeń, możesz liczyć na statystyki oraz tracker, ukazujące przebieg spotkania. Plusem jest również kalendarz, który umożliwia graczom sprawdzenie, które wydarzenia będą dostępne w ofercie live w nadchodzących dniach. W zakładce Multi gracze mogą wybrać wydarzenia, które chcą śledzić i obstawiać na żywo. Dołóżmy do tego przejrzysty i czytelny podział wydarzeń, a uzyskamy dobrą ofertę, którą warto wymienić jako jeden z argumentów, dla których Totalbet znajduje się tak wysoko w naszym rankingu bukmacherów.

Recenzja Totalbet – Esport

Rosnącym zainteresowaniem cieszą się zakłady bukmacherskie na sporty elektroniczne. W tej kategorii można obstawiać popularne dyscypliny esportu, takie jak: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends czy też DOTA 2. Niektóre z wydarzeń można obstawiać na żywo, oglądając przebieg widowiska za pośrednictwem streamu online. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość śledzenia dokładnych wyników na żywo. Esport odgrywa coraz istotniejszą rolę w świecie zakładów bukmacherskich, a bukmacher, który udostępnia zakłady na esport w odrębnej kategorii automatycznie zyskuje w oczach wszystkich miłośników sportów elektronicznych. Jest to zatem istotny atut, za który na pewno warto pochwalić Totalbet zakłady bukmacherskie.

recenzja TOTALbet

Recenzja Totalbet – Gry karciane

Nowością na polskim rynku bukmacherskim są gry karciane, które pojawiły się dopiero w 2021 roku. Jest to sekcja umożliwiająca obstawianie zakładów na to, jak potoczy się rozdanie w popularnych grach karcianych. Rozgrywka jest prowadzona przez prawdziwych krupierów i krupierki przy specjalnym, interaktywnym stole. Użytkownicy serwisu nie biorą udziału w rozgrywce, a jedynie obserwują jej przebieg i mogą typować wyniki. Weźmy Blackjacka, który umożliwia graczom obstawianie wyniku rozdania oraz tego, jakie karty pojawią się na stole oraz czy nastąpi Bust, czyli spalenie kart.

Warto wspomnieć, że w odróżnieniu od innych bukmacherów, Totalbet posiada samodzielną sekcję i nie korzysta z usług dostawców gier. Dzięki temu, krupierzy prowadzą rozgrywkę w języku polskim. To duży plus, który miał spory wpływ na to, że postanowiliśmy umieścić Totalbet w czołówce rankingu legalnych bukmacherów. Na chwilę obecną, Totalbet posiada w swojej ofercie trzy gry karciane, a mianowicie: Poker Texas Holdem, Blackjack, a także Wojnę.

recenzja TOTALbet

Recenzja Totalbet – Gry wirtualne

W ofercie legalnego bukmachera Totalbet dostępne są także gry wirtualne. W tym miejscu gracze mogą obstawiać rozgrywki sportowe symulowane przez algorytm komputerowy. Zasady są bardzo proste. Komputer bierze pod uwagę kursy bukmacherskie, a także statystyki z ostatnich wydarzeń, a następnie symuluje przebieg meczu. O wynikach w dużej mierze decyduje generator liczb losowych. To sprawia, że gry wirtualne bywają zaskakujące, ale przy tym bardzo emocjonujące. To dobry wybór, jeśli danego dnia nie ma w ofercie interesujących nas wydarzeń sportowych.

W ofercie bukmachera Totalbet znajdziemy wirtualną piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi koni, żużel, a także wyścigi motocyklowe. Przebieg wirtualnych wydarzeń sportowych można śledzić na realistycznych animacjach, które przypominają nieco grę komputerową. Sporty wirtualne to dodatkowa rozrywka, z której fani zakładów korzystają coraz częściej. Także w tej kategorii Totalbet stanął na wysokości zadania tworząc dopracowaną ofertę.

Udogodnienia dostępne w serwisie internetowym Totalbet

Na satysfakcję z obstawianych zakładów bukmacherskich wpływa nie tylko bogaty wybór wydarzeń sportowych, ale również udogodnienia, które sprawiają, że budowanie kuponów staje się dużo prostsze, przyjemniejsze i wygodniejsze. W naszej recenzji postanowiliśmy zatem wskazać najważniejsze udogodnienia, z których mogą korzystać klienci serwisu internetowego Totalbet. Są to:

 • Totalbet TV – za sprawą tej funkcji możliwe jest oglądanie popularnych wydarzeń sportowych bezpośrednio w serwisie internetowym bukmachera. Wciąż nie jest to standard na polskim rynku, a zatem to udogodnienie oceniamy jako szczególnie ważne.
 • Kupon z zakładkami – Totalbet oferuje graczom sekcje kuponu z kilkoma zakładkami. Są one pomocne, jeśli chcesz dobrać kilka selekcji na różne kupony bez konieczności uprzedniego obstawienia zakładu w celu zwolnienia miejsca. Dzięki temu, obstawianie wielu zakładów jednocześnie staje się dużo wygodniejsze.
 • Wyszukiwarka zakładów – jeśli nie masz pomysłu na kupon, zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki zakładów Totalbet, która umożliwia poszukiwanie typów po dacie rozpoczęcia spotkania, stawce i ewentualnej wygranej, a także zakresie kursów.
 • Cashout – ważnym udogodnieniem jest także funkcja cashout, która umożliwia graczom zamykanie kuponów przed czasem w celu odebrania gwarantowanej wypłaty. Kwota oferowana przez Cashout zależy od stawki, kursu całkowitego, ewentualnej wygranej oraz tego, jak blisko jest do prawidłowego rozliczenia zakładów.

I to wszystko, co warto wiedzieć o ofercie zakładów bukmacherskich w Totalbet. Jest ona naprawdę dopracowana i obfita w wydarzenia sportowe. Gracze mogą liczyć na wiele ciekawych funkcji, które sprawiają, że obstawianie zakładów staje się przyjemniejsze oraz szybsze. Dopracowana oferta zakładów to jeden z kluczowych czynników, który zadecydował o tym, że Totalbet zakłady bukmacherskie znalazły się wysoko w naszym rankingu legalnych bukmacherów.

recenzja TOTALbet

Rejestracja i weryfikacja konta w Totalbet

Proces rejestracji w serwisie internetowym Totalbet zajmuje zaledwie kilka minut. Pierwszym krokiem jest uzupełnienie danych konta, takich jak: adres e-mail, hasło i numer telefonu. W tym miejscu można także wykorzystać kod promocyjny, z pomocą którego gracze mogą otrzymać ekskluzywny bonus powitalny. W drugiej części formularza rejestracyjnego użytkownicy podają dane osobowe. Całość zajmuje maksymalnie kilka minut. Na początek gracze dysponują kontem tymczasowym, z którego można realizować wpłaty, korzystać z niektórych promocji, a także obstawiać zakłady dostępne w poszczególnych kategoriach, ale z górnym limitem stawek.

Aby można było obstawiać zakłady bez limitu, potrzebna jest weryfikacja konta. W tym celu należy załączyć skan lub zdjęcie tożsamości, a także wyciąg z rachunku bankowego, na który chce się otrzymywać wypłaty. W ten sposób konto tymczasowe zostanie przekształcone w konto pełne, które umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu i pozwala na wypłacanie wygranych. Proces weryfikacji nie zajmuje wiele czasu. Zwykle już po kilkunastu minutach od załączenia dokumentów można cieszyć się pełnym i zweryfikowanym kontem w Totalbet.

Bonus powitalny dla nowych klientów Totalbet

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem konta w serwisie bukmacherskim Totalbet, na pewno interesuje Cię to, jaki bonus powitalny można otrzymać na udany początek obstawiania. I już na wstępie mamy dobrą wiadomość, ponieważ na dzień dzisiejszy Totalbet oferuje najwyższy bonus na start dostępny na polskim rynku bukmacherskim. W skład pakietu powitalnego wchodzą trzy prezenty:

 • Freebet 20 + 20 PLN za rejestrację i weryfikację konta,
 • Cashback 200 PLN na pierwszy kupon obstawiony w serwisie,
 • Bonus 100% do 5000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Aby otrzymać bonus na start należy w trakcie rejestracji wykorzystać domyślny kod promocyjny, który jest dostępny na stronie bukmachera. Oczywiście możesz również wykorzystać inny kod, który być może zaoferuje Ci nieco większy bonus, aniżeli oferta standardowa. Wiemy już, że w Totalbet gracze mogą liczyć na pakiet powitalny o wartości 5240 PLN. Jednak na atrakcyjność oferty promocyjnej wpływa nie tylko kwota, ale również warunek obrotu. Dlatego też, poniżej bierzemy pod lupę wszystkie trzy prezenty dostępne w ofercie powitalnej Totalbet.

Freebety 20 + 20 PLN za rejestrację

Na początek freebety, które można otrzymać za rejestrację konta. Jest to bonus 20 + 20 PLN. Pierwszą część prezentu możesz otrzymać jeszcze przed zrealizowaniem pierwszego depozytu. Wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto. Po uzyskaniu konta stałego gracz otrzyma darmowy zakład o wartości 20 PLN. Kolejne 20 PLN można otrzymać w formie mniejszych freebetów po 5 PLN. W tym celu należy wykonać poszczególne zadania: udzielić zgody marketingowe (jeszcze na etapie rejestracji konta), dokonać pierwszego depozytu, obstawić pierwszy zakład z salda głównego, a także obstawić pierwszy zakład na sporty wirtualne. Każdy freebet można wykorzystać w całości na jeden zakład. Z przyznanych darmowych zakładów można skorzystać przez 7 dni od momentu przyznania.

Cashback 200 PLN

Bukmacher Totalbet oferuje swoim klientom także zakład bez ryzyka, który można wykorzystać w trakcie pierwszego zakładu po zarejestrowaniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty. To ważne! Promocja obowiązuje jedynie na pierwszy kupon zawarty w historii konta, a to oznacza, że otrzymane freebety warto zachować na później, a w pierwszej kolejności skorzystać z tej promocji. Możesz obstawić dowolne wydarzenie w zakładzie pojedynczym z kursem max 1,35. To kolejna istotna kwestia. Zazwyczaj bukmacherzy wymagają minimalnego kursu, natomiast w tym przypadku jesteśmy ograniczeni maksymalnym limitem kursowym. Jeśli Twój pierwszy kupon w serwisie Totalbet okaże się przegrany, otrzymasz cashback w wysokości stawki zakładu, maksymalnie do 200 PLN. Kolejnym plusem jest to, że przyznany zwrot nie jest objęty warunkiem obrotu.

Bonus do 5000 PLN

Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście bonus do 5000 PLN. Jest to najwyższy bonus dostępny obecnie na polskim rynku bukmacherskim. Jest przyznawany na zasadzie podwojenia pierwszej wpłaty zrealizowanej w serwisie. Tyle tylko, że premię można otrzymywać w kilku transzach realizując warunek obrotu. Dostępne są dwa warianty:

 • 4×4 – aby otrzymać pełny bonus, wymagany jest czterokrotny warunek obrotu. Po jednorazowym obróceniu kwotą wpłaty otrzymasz 25% wartości bonusu. Przykładowo, wpłacasz 1000 PLN. Po obróceniu 1000 PLN otrzymasz 250 PLN, 2000 – 500 PLN, 3000 – 750 PLN i 4000 – 1000 PLN. Do warunku obrotu kwalifikują się zakłady AKO zawierające przynajmniej 4 zdarzenia z minimalnym kursem selekcji na poziomie 1,25.
 • 5×3 – w ramach tego wariantu wymagany jest pięciokrotny warunek obrotu. Jednorazowy obrót pozwala otrzymać 20% bonusu, a zatem przy wpłacie 1000 PLN: obrót 1000 PLN to 200 PLN, 2000 to 400 PLN, 3000 to 600 PLN, 4000 to 800 PLN i 5000 to 1000 PLN. Tutaj warunki są jednak nieco łagodniejsze, bo kwalifikują się zakłady AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami (min. kurs 1,25).

Bonus powitalny w Totalbet pod wieloma względami jest innowacyjny, a możliwość wyboru wariantu warunku obrotu to jeden z takich względów. Reasumując, oferta powitalna dostępna w Totalbet prezentuje się naprawdę dobrze, choć jest objęta pewnymi warunkami, takimi jak chociażby maksymalny kurs kupon z cashbackiem czy konieczność wykonania obrotu przed otrzymaniem premii depozytowej. Nie jest jednak tajemnicą, że duże bonusy rządzą się swoimi prawami.

Promocje i bonusy dla aktywnych klientów Totalbet

Wiemy już, że bonus powitalny jest mocnym atutem zakładów bukmacherskich Totalbet. Z perspektywy klientów bardzo istotne są również promocje dla aktywnych klientów, które pozwolą zdobyć bonusowe środki także na późniejszych etapach obstawiania zakładów. W serwisie internetowym Totalbet znajdziemy m.in. promocje pozwalające na obstawianie zakładów bez 12-procentowego podatku od stawki, co automatycznie pozwala zagrać o znacznie wyższe wygrane. Do tego mamy również ofertę, która pozawala zdobyć premie od trafionych zakładów wielokrotnych.

Bukmacher dba o swoich najbardziej lojalnych klientów udostępniają program Total VIP, w którym najaktywniejsi gracze mogą liczyć na dodatkowe profity. Ponadto, dochodzą promocje okresowe związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi, ale również najważniejszymi okresami w roku. A zatem, także stali klienci serwisu internetowego Totalbet mogą liczyć na pewne korzyści wynikające z regularnego obstawiania zakładów bukmacherskich w tym miejscu. Poniżej recenzujemy stałe promocje bukmacherskie dostępne w ofercie serwisu Totalbet.

Gra bez podatku

Na początek promocja, która umożliwia graczom obstawianie zakładów bez 12-procentowego podatku od stawki. Zasady tej promocji są bardzo proste. Takie zakłady możesz obstawiać przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Wystarczy stworzyć kupon, który spełnia następujące wymogi: jest to zakład wielokrotny zawierający przynajmniej 3 zdarzenia po kursie selekcji min. 1,30. Zakład może być zawarty za dowolną stawkę i może zawierać zarówno zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo. Taki kupon będzie zwolniony z podatku od stawki. Podatek z własnej kieszeni pokryje bukmacher. W ten sposób walczysz o wygrane wyższe o 14%. To jednak nie wszystko. Promocja „Gra bez podatku” łączy się z promocją Total Bonus, w której zakłady AKO mogą zaoferować wyższe wygrane.

Konkursy dla typerów

W serwisie bukmacherskim Totalbet regularnie można spotkać się z wydarzeniami, które mają na celu zaktywizować klientów. Zamysł jest prosty – gracze obstawiają konkretne zakłady i odbierają punkty, które decydują o miejscu w rankingu. Klienci, którzy pod koniec wydarzenia będą na czele mogą liczyć na bonusy pieniężne, a także darmowe zakłady. Obstawiając zakłady AKO można zebrać więcej punktów i tym samym zwiększyć swoją szansę na dodatkowy bonus. Jest to kolejna z promocji, która sprawi, ze regularne obstawianie zakładów w serwisie internetowym Totalbet okaże się bardziej opłacalne i nagrodzi lojalnych klientów.

Total Bonus (do zakładów AKO)

Zakłady wielokrotne z dużą liczbą zdarzeń są popularne wśród wielu graczy, jako iż przy stosunkowo niskiej stawce pozwalają powalczyć o naprawdę wysokie wygrane. Popularność zakładów AKO wykorzystują bukmacherzy, którzy starają się zaoferować swoim klientom dodatkowe bonusy płynące z obstawiania takich właśnie zakładów bukmacherskich. I tak dochodzimy do promocji Total Bonus. Aktywuje się on przy kuponach zawierających przynajmniej 4 zdarzenia, ale kurs poszczególnych selekcji nie może być niższy niż 1,30. Przy czterech zdarzeniach gracz może liczyć na premię 1% do wygranej, natomiast najwyższa premia w wysokości 113% jest przyznawana do „tasiemców” zawierających przynajmniej 30 zdarzeń. Jak już mówiliśmy, promocja Total Bonus łączy się z ofertą, w ramach której zakłady AKO można obstawiać bez podatku od stawki.

Freebet na urodziny

Klienci bukmachera Totalbet mogą liczyć na bonus urodzinowy. Wystarczy spełnić tylko kilka warunków: zweryfikować konto, a także w historii konta zrealizować przynajmniej jeden depozyt na kwotę 10 PLN. Konieczne jest także obstawienie przynajmniej jednego zakładu z salda głównego. Jeśli wypełniłeś te zadania, w dniu swoich urodzin możesz odebrać prezent w postaci freebetu o wartości 10 PLN. Aby wykorzystać urodzinowy freebet wystarczy stworzyć kupon z kursem całkowitym na poziomie przynajmniej 2,00. Choć nie jest to duży bonus, biorąc pod uwagę, że otrzymujemy go całkowicie za darmo, jest to miły gest ze strony bukmachera Totalbet.

Klub Total VIP

W serwisie internetowym Totalbet dostępny jest ciekawy program VIP, do którego może dołączyć każdy użytkownik. Jednak tylko najbardziej aktywni gracze mogą liczyć na bonusy. Zasady są proste – obstawiając zakłady bukmacherskie w tym serwisie zbierasz punkty, które decydują o Twoim miejscu w rankingu. Programem objęci zostaną gracze, którzy w okresie od poniedziałku do niedzieli zgarną przynajmniej 3500 punktów (jedna złotówka to od 0,5 do 1,2 punktu). Samo dołączenie do rankingu wiąże się także z otrzymaniem prezentu w postaci freebetu 10 PLN. Gracze, którzy pod koniec okresu uplasują się w TOP 100 otrzymają cashback. Jego wysokość zależy od czasu nieprzerwanej obecności w notowaniach Total VIP. Najlepszych 20 graczy może liczyć na cashback w wysokości 20% wartości obrotu z danego okresu. Bilans zakładów nie ma znaczenia!

Promocje bukmacherskie Totalbet – podsumowanie

Pełna oferta promocyjna w Totalbet oferuje korzyści zarówno dla stałych klientów serwisu, jak również nowych graczy, którzy zdecydują się na założenie konta. Bukmacher zadbał o to, aby aktywni gracze systematycznie obstawiający zakłady w tym miejscu mogli liczyć na dodatkowe korzyści. Nam najbardziej przypadły do gustu dwie promocje: Total Bonus oraz Gra bez podatku, które łączą się ze sobą, dzięki czemu, nie dość, że zakłady wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami można zawierać bez podatku, to jeszcze można uzyskać premię do wygranej.

Wśród powyższych promocji nie wymieniliśmy części oferty przedmeczowej, czyli TOTALhit, gdzie gracze mogą znaleźć popularne wydarzenia sportowe dostępne po wyższych kursach. To także ważny element, który na pewno wpłynie na satysfakcję graczy z obstawianych zakładów bukmacherskich. Dużym plusem jest również program TOTAL VIP, do którego można dołączyć na klarownych i przejrzystych zasadach, wystarczy określony obrót w danym okresie, aby włączyć się do rywalizacji o cenne nagrody. Reasumując, promocje bukmacherskie Totalbet wypadają naprawdę korzystnie i na pewno stanowią ważny atut wpływający na pozycję bukmachera w naszym rankingu.

recenzja TOTALbet

Recenzja Totalbet – Metody płatności obsługiwane przez bukmachera Totalbet

W naszej obszernej recenzji Totalbet zakładów bukmacherskich nie mogło zabraknąć przeglądu dostępnych metod płatności, które mają duży wpływ na satysfakcję z obstawianych zakładów. W końcu metody wpłat umożliwiają nam szybkie obstawienie kuponu w przeciągu kilku minut, podczas gdy ekspresowe wypłaty pozwalają cieszyć się wygranymi na koncie bankowym już w kilka minut po rozliczeniu kuponu. Jak to wygląda w przypadku Totalbet? Zacznijmy od metod wpłacania pieniędzy:

 • Ekspresowe przelewy bankowe – są one realizowane z pomocą platform Przelewy24, PayU oraz Dotpay. Wybierz jedną z opcji, a następnie wskaż bank, z którego chcesz zrealizować przelew. Dane do przelewu będą automatycznie uzupełnione po zalogowaniu do bankowości elektronicznej.
 • Przelewy mobilne – kolejnym plusem są przelewy mobilne BLIK, które można zrealizować z poziomu bankowości mobilnej. To szybka, a zarazem bardzo bezpieczna metoda.
 • Płatności kartą – wpłatę w serwisie internetowym Totalbet możesz zrealizować także z pomocą karty płatniczej. Wystarczy uzupełnić wymagane dane i wybrać kwotę.
 • Paysafecard – bukmacher obsługuje także depozyty realizowane za pośrednictwem karty przedpłaconej lub portmonetki elektronicznej Paysafecard.

Minimalna kwota depozytu wynosi 1 PLN. Plusem w serwisie internetowym Totalbet jest to, że bukmacher obsługuje ekspresowe wypłaty z konta. Opcja ta jest dostępna przez cały tydzień, 24h/dobę. Innymi słowy, niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się na wypłacenie swoich pieniędzy, dotrą one na rachunek bankowy w przeciągu kilkunastu minut. Wystarczy, że Twój bank obsługuje takie płatności, a tak się składa, że zdecydowana większość banków spełnia ten warunek. Wpłaty i wypłaty realizowane w serwisie Totalbet są darmowe i wolne od prowizji.

recenzja TOTALbet

Recenzja Totalbet – Aplikacja bukmacherska Totalbet

Zakłady bukmacherskie w Totalbet można obstawiać także za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej. Z roku na rok przybywa graczy, którzy do obstawiania zakładów angażują swój smartfon lub tablet, a zatem, aplikacja bukmacherska jest ważnym udogodnieniem. Pozwala ona wygodniej korzystać z oferty, w porównaniu ze stroną mobilną. Totalbet posiada aplikację przeznaczoną na urządzenia iOS oraz Android. W przypadku tych pierwszych, apkę można pobrać z oficjalnego sklepu App Store. Z kolei w przypadku urządzeń Android aplikację najłatwiej jest pobrać poprzez odwiedzenie strony internetowej z poziomu przeglądarki mobilnej.

Z poziomu aplikacji mobilnej Totalbet gracze mogą zarejestrować konto, dokonać wpłaty, odebrać bonus powitalny, a także obstawiać zakłady we wszystkich kategoriach. Można także korzystać ze wszystkich funkcji i udogodnień, takich jak: transmisje na żywo czy ekspresowe wypłaty. Plusem jest również to, że aplikację można zabezpieczyć kilkoma metodami, np. odciskiem palca lub kodem PIN, dzięki czemu, zachowasz łatwy dostęp do apki, a jednocześnie zablokujesz dostęp osobom trzecim. Warto skonfigurować powiadomienia push, które będą informować o zmianie wyniku w meczach, które znajdują się na aktywnych kuponach.

Recenzja Totalbet – Obsługa klienta w serwisie Totalbet

Biorąc pod uwagę, że serwis internetowy Totalbet działa sprawnie i w niezawodny sposób, gracze nie powinni natrafić na jakiekolwiek problemy. Jak wiadomo, zawsze zdarzają się jednak sytuacje sporne lub wątpliwości, które chcemy wyjaśnić. Jeśli w trakcie gry przydarzą Ci się takie sytuacje, zacznij od sprawdzenia obszernego działu FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dla nowych graczy przygotowano także dział: „Jak grać”, w którym można znaleźć najważniejsze informacje na temat dostępnych zakładów bukmacherskich oraz promocji.

Jeśli FAQ nie odpowiedziało na Twoje pytanie, możesz skontaktować się z pracownikami serwisu internetowego Totalbet. W tym celu można wykorzystać jedną z trzech opcji: tradycyjnych formularz kontaktowy z odpowiedzią na email, kontakt telefoniczny, a także live chat. Pracownicy są dostępni w godzinach od 9:00 do 23:00 siedem dni w tygodniu. Dział supportu bardzo sprawnie odpowiada na nadsyłane pytania i odznacza się dużym profesjonalizmem. O tym, że mamy do czynienia z rzetelnym bukmacherem świadczą także ekspresowe wypłaty oraz szybka weryfikacja konta.

Recenzja Totalbet – Opinie klientów na temat bukmachera Totalbet

Totalbet zakłady bukmacherskie to firma ciesząca się z pozytywnych opinii klientów. Gracze chwalą przede wszystkim duży bonus powitalny, który działa na jasnych i klarownych zasadach. Pakiet złożony z trzech prezentów o wartości 5240 PLN jest obecnie najcenniejszą ofertą powitalną na rynku bukmacherskim. Gracze pozytywnie oceniają także obszerną ofertę zakładów bukmacherskich, która została podzielona na pięć najważniejszych kategorii. Robotę robią także liczne udogodnienia, takie jak chociażby: transmisje na żywo, szybkie metody płatności czy też funkcja cashout.

Jeśli chodzi o promocje dla stałych klientów, tutaj użytkownicy serwisu Totalbet chwalą niektóre z nich ale wskazują, że jest nich nieco mało. Niemniej jednak, nie brakuje okazji do tego, aby zdobyć bonusowe środki. Jeśli chodzi o minusy wymieniane przez graczy, co jakiś czas możemy spotkać się z opinią, że serwis internetowy Totalbet jest mało nowoczesny i nieatrakcyjny wizualnie. No cóż, to kwestia gustu. Jedno jest pewne – serwis na pewno jest bardzo przejrzysty i czytelny. W pozytywnych opiniach często pojawią się zakłady na gry karciane. Gracze zwracają uwagę, że Totalbet jako jeden z nielicznych bukmacherów zadbał o własne oprogramowanie i krupierów prowadzących rozgrywkę w języku polskim, dzięki czemu, ta kategoria zakładów prezentuje się wyjątkowo dobrze.

recenzja TOTALbet

Recenzja Totalbet – Czy warto obstawiać zakłady w serwisie Totalbet?

Czas na podsumowanie najważniejszych elementów powyższej recenzji. Totalbet to mocna propozycja dla graczy, którzy zastanawiają się nad tym, gdzie zarejestrować konto. Nieprzypadkowo bukmacher znalazł się na wysokiej pozycji w naszym rankingu. Zadecydowało o tym wiele czynników, z czego najważniejsze są poniższe atuty:

 • Najwyższy bonus powitalny – na chwilę obecną Totalbet może pochwalić się najwyższym bonusem powitalnym dostępnym na polskim rynku. Nowi klienci mogą liczyć na pakiet o wartości 5240 PLN. I choć jest on objęty pewnymi ograniczeniami, w tym dość dużym warunkiem obrotu, taka kwota na pewno robi wrażenie na nowych klientach.
 • Transmisje na żywo – Totalbet jest jednym z bukmacherów mogących pochwalić się transmisjami na żywo. W serwisie internetowym tego bukmachera gracze będą mieli możliwość oglądania popularnych wydarzeń sportowych bezpośrednio w zakładach live.
 • Kupon z zakładkami – na uwagę zasługuje również kupon z zakładkami, który umożliwia graczom dodawanie selekcji do kilku kuponów jednocześnie, co znacznie ułatwia zawieranie kilku zakładów jednocześnie, bez konieczności zwalniania miejsca na jednym kuponie.
 • Własne gry karciane – większość bukmacherów na polskim rynku oferuje zakłady na gry karciane pochodzące od tego samego dostawcy, przez co, w każdym serwisie wygląda to tak samo. Totalbet zadbał o samodzielne oprogramowanie, a krupierzy i krupierki prowadzą rozgrywkę w języku polskim, za co na pewno należy pochwalić tego bukmachera.
 • Ekspresowe wypłaty – legalny bukmacher Totalbet zapewnia swoim klientom ekspresowe wypłaty z konta przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. W ten sposób możesz łatwiej transferować swoje środki, co jest ważne zwłaszcza przy korzystaniu z kilku kont u różnych bukmacherów.

Reasumując, Totalbet to dobre miejsce do obstawiania zakładów bukmacherskich. Serwis ten posiada wszystkie najważniejsze udogodnienia, dzięki którym obstawianie staje się dużo przyjemniejsze, a zarazem dużo bardziej komfortowe. Ponadto, do dyspozycji klientów Totalbet pozostaje również nowoczesna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna. Naszym zdaniem, marka Totalbet w pełni zasługuje na tak wysoką pozycję w rankingu legalnych bukmacherów w Polsce.