Bonus:

Cashback do 600 PLN dla nowych graczy!

Bonus bez depozytu:

Brak takiej promocji...

3.5 / 5
ZADOWOLENIA GRACZY
Podsumowanie

Trzeci bukmacher w naszym zestawieniu jest jednym z najdłużej działających w naszym kraju. Marka Fortuna jest znana z pewnością większości z nas. Niemniej jednak, jest to marka, która w ciągu ostatnich lat nie zaskakuje już tak bardzo, jak konkurencja. Prosta strona, stary i nie zwracający uwagi design i mocno słabe kursy stawiają bukmachera na 3 miejscu.

Ocena graczy:
Aplikacja mobilna
Bonusy
Strona internetowa
Informacje o bukmacherze:
 • Nazwa firmy Fortuna
 • Metody płatności Karty płatnicze, przelew ekspresowy, przelew tradycyjny
 • Darmowe konto TAK
 • Aplikacja mobilna TAK
Plusy
 • Bardzo duża oferta zakładów
 • Poprawna aplikacja mobilna
 • Poprawny bonus powitalny
Minusy
 • Niskie kursy w porównaniu do reszty
 • Grafika która nie porywa
 • Słaba promocja, brak bonusu bez depozytu

Recenzja Fortuna to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek bukmacherskich w naszym kraju. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, ponieważ jej początki sięgają 1996 roku. To uznany bukmacher internetowy, a także naziemny, który w ostatnich latach rozszerzył swoją działalność także na inne kraje. Fortuna zajmuje jedną z czołowych pozycji w naszym rankingu bukmacherskim, a wszystko za sprawą rozbudowanej oferty zakładów, jak również oryginalnych i ciekawych promocji. W tym miejscu znajdziesz obszerną recenzję tego bukmachera.

recenzja fortuna

Najważniejsze informacje o firmie bukmacherskiej Fortuna

Fortuna Online Zakłady bukmacherskie to jedna z najstarszych polskich firm bukmacherskich. Swoją działalność zapoczątkowała w roku 1996, choć wtedy działała jeszcze pod szyldem Profesjonał. Na dzień dzisiejszy, Fortuna świadczy swoje usługi nie tylko w Polsce, ale również innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, takich jak: Czechy, Słowacja, Chorwacja czy Rumunia. Z usług tego bukmachera możemy korzystać za pośrednictwem serwisu internetowego, aplikacji mobilnej, jak również w punktach naziemnych. Bukmacher jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego oraz klubów piłkarskich: Legia Warszawa i Radomiak Radom (stan na kwiecień 2022 roku). Bukmacher jest także sponsorem największej polskiej federacji MMA – KSW.

Warto wspomnieć, że Fortuna Online Zakłady bukmacherskie była pierwszą firmą w Polsce, która otrzymała licencję potrzebną do świadczenia usług po wprowadzeniu ustawy hazardowej. Miało to miejsce na początku 2012 roku. W roku 2018, bukmacher uzyskał przedłużenie licencji Ministra Finansów na okres kolejnych sześciu lat. Numer aktualnej licencji to: PS4.6831.22.2017. Rejestrując konto w serwisie bukmacherskim Fortuna masz zatem pewność, że jest to legalny bukmacher, u którego można bezpiecznie obstawiać zakłady sportowe. Jeśli chodzi o zakłady online, można je obstawiać pod adresem: efortuna.pl.

recenzja fortuna

Rejestracja konta w serwisie eFortuna

Na wstępie warto powiedzieć kilka słów o tym, jak wygląda rejestracja nowego konta w serwisie bukmacherskim Fortuna. Cały proces jest bardzo łatwy i nie powinien zająć więcej, niż kilka minut. W formularzu rejestracyjnym należy podać najważniejsze dane osobowe i dane konta, a także zaakceptować regulamin serwisu i ewentualnie wyrazić zgody marketingowe. Gracze mogą także podać kod promocyjny, z pomocą którego można otrzymać ekskluzywny bonus bukmacherski na start. Szybka rejestracja pozwala założyć konto tymczasowe, które umożliwia już dokonanie pierwszej wpłaty, odebranie bonusu, a także obstawienie pierwszych zakładów.

Konto tymczasowe ma jednak pewne ograniczenia, a mianowicie, nałożony jest górny limit stawek, a ponadto, klienci nie będą mieli możliwości zrealizowania wypłaty z konta. Aby zakończyć proces rejestracji i uzyskać konto pełne, należy przejść proces weryfikacji. W tym celu wystarczy załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Pracownicy serwisu działają w tej kwestii bardzo sprawnie, dzięki czemu, Twoje konto zostanie zatwierdzone maksymalnie do kilku godzin. W ten sposób możesz cieszyć się wszystkimi możliwościami oferowanymi przez serwis eFortuna.

Zakłady dostępne w ofercie Fortuny

Recenzję bukmachera warto rozpocząć od dostępnych zakładów bukmacherskich. To podstawa, jeśli chodzi o zadowolenie graczy z poziomu świadczonych usług. Nawet najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie nie zrekompensują braku naszych ulubionych rozgrywek. No dobrze, czas na konkrety, oferta zakładów bukmacherskich w serwisie eFortuna została podzielona na cztery najważniejsze sekcje, a mianowicie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, wirtualne sporty, a także bet on games, czyli gry karciane. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie zakłady zostały podzielone w sposób czytelny, dzięki czemu, gracz bez trudu odnajdzie interesujące go rozgrywki.

Obszerna oferta zakładów to jeszcze nie wszystko. Współcześni gracze dużą wagę przywiązują do nowoczesnych funkcji, które sprawiają, że obstawianie zakładów jest dużo przyjemniejsze. Chodzi tu chociażby o funkcję Cashout, która umożliwia graczom wcześniejsze zamknięcie zakładu i odebranie gwarantowanej wygranej przed czasem. Innowacyjną funkcją w serwisie eFortuna jest opcja BetBuilder, która pozwala budować zakłady AKO w obrębie tego samego wydarzenia. W ten sposób gracze mogą efektywniej wykorzystać analizę przedmeczową.

recenzja fortuna

Zakłady przedmeczowe

Zacznijmy od zakładów dostępnych w ofercie przedmeczowej. Po lewej stronie znajdziesz listę wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych w ofercie tego bukmachera. Wystarczy wybrać konkretny sport, a następnie rozgrywki, w ramach których odbędzie się spotkanie, którego wynik chcesz wytypować. W centralnej części ekranu wyświetlają się dostępne mecze. Klikając w konkretne spotkanie można przejść do oferty szczegółowej, w której znajdziemy także zakłady poniżej/powyżej, handicapy, podwójne szanse oraz wiele, wiele więcej.

W serwisie renomowanego bukmachera Fortuny nie mogło zabraknąć bogatej oferty na wydarzenia esportowe, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Można w tym miejscu obstawiać zakłady na: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, a także DOTA 2 czy Starcraft 2. Na uwagę zasługują zakłady specjalne: Hit Dnia (popularne zdarzenia dostępne z wyższymi kursami bukmacherskimi), Ekspert+ (typowanie wielu zakładów na jednym kuponie w celu wzięcia udziału w konkursie z nagrodami), a także Superoferta (specjalne zakłady pojedyncze zbudowane z kilku typów i oferujące graczom wyższe kursy bukmacherskie).

recenzja fortuna

Zakłady live

W ofercie Fortuny bardzo dobrze prezentują się także zakłady na żywo, gdzie gracze mają możliwość obstawiania zakładów w czasie rzeczywistym, już po rozpoczęciu spotkania. W pierwszej kolejności należy wskazać najważniejszy atut tej oferty, a mianowicie transmisje na żywo, które pozwalają klientom oglądać popularne zdarzenia sportowe bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera. Jeśli transmisja na konkretne wydarzenie nie jest dostępna, przebieg można śledzić za pośrednictwem dostępnego truckera, a także obszernych statystyk.

W ofercie zakładów na żywo gracze mogą obstawiać zakłady bez podatku od stawki w ramach specjalnej promocji. Wystarczy zbudować kupon złożony z trzech wydarzeń po kursie 1,30. Taki kupon zagrasz za pełną stawkę, dzięki czemu, wygrane będą wyższe nawet o 14%. Sporym plusem jest także chat na żywo, który umożliwi klientom konsultowanie swoich typów oraz udostępnianie kuponów, które można jednym kliknięciem przenieść na swoje konto.

recenzja fortuna

Wirtualne Sporty

Do dyspozycji klientów pozostają także sporty wirtualne, w których można obstawiać wydarzenia sportowe symulowane przez specjalny algorytm. W virtualach można znaleźć piłkę nożną, gonitwy konne, wyścigi motorowe, a także wyścigi psów. To oryginalna forma bukmacherki, która przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy w danym dniu nie odbywają się interesujące nas wydarzenia sportowe. Przebieg rywalizacji wirtualnych drużyn i zawodników jest w dużej mierze losowy, aczkolwiek algorytm bierze pod uwagę kursy bukmacherskie, a także statystyki w ostatnich meczach.

Przebieg rozgrywki możemy śledzić na realistycznych animacjach, które poniekąd przypominają grę komputerową. Tutaj również można obstawiać zakłady pojedyncze, a także zakłady kombinacyjne, licząc na szereg udogodnień, a także ciekawe promocje. Poziom tej sekcji zakładów jest bardzo wysoki. Możemy zaryzykować stwierdzeniem, że Fortuna oferuje jedne z lepszych sportów wirtualnych na polskim rynku bukmacherskim. To ciekawa forma rozrywki oferująca wysoki poziom emocji.

recenzja fortuna

Bet On Games

Na koniec sekcja Bet On Games, czyli zakłady na gry karciane. Klienci bukmachera mają możliwość śledzenia rozgrywek prowadzonych przez prawdziwych krupierów i krupierki. Klienci nie biorą udziału w samej rozgrywce, a jedynie obserwują jej przebieg i mają możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na poszczególne rozstrzygnięcia. Rodzaje zakładów zależą przede wszystkim od wybranej gry. Dla przykładu, zakłady bukmacherskie na poker umożliwiają wytypowanie układu, który wygra dane rozdanie, jak również stanowiska, które okaże się zwycięskie. W Fortunie dostępne są następujące gry karciane: poker, bakarat, a także wojna w odsłonie Dragon&Tiger. Zakłady na gry karciane to stosunkowo nowa w naszym kraju usługa, która dopiero zyskuje na popularności. To sprawia, że bukmacher często oferuje w niej ciekawe promocje i bonusy.

Udogodnienia i przydatne funkcje w Fortunie

Aby obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie eFortuna było w pełni satysfakcjonujące, bukmacher przygotował dla swoich klientów liczne udogodnienia. Są one równie istotne, co bardzo rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich, ponieważ ułatwia tworzenie kuponów, dobieranie wyższych kursów, a także kontrolowanie swoich kuponów. Oto najważniejsze udogodnienia, za które bukmacher zasłużył na wysoką lokatę w naszym rankingu bukmacherskim:

 • Strefa typera, w której gracze mogą konsultować się i dyskutować o wydarzenia sportowych, a także udostępniać swoje kupony.
 • Funkcja Cashout, która umożliwia graczom zamknięcie zakładu przed czasem i odebranie gwarantowanej wygranej – im bliżej do pozytywnego rozliczenia zakładu, tym wyższa wypłata.
 • Betbuilder, czyli innowacyjna opcja, która pozwala graczom budować zakłady kombinacyjne w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 • Transmisje na żywo, które umożliwiają klientom oglądać popularne wydarzenia sportowe bezpośrednio na stronie bukmachera w zakładce zakłady live.
 • Zakłady specjalne, takie jak: Hit Dnia, Ekspert+ oraz Superoferta. W ramach tych sekcji gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na lepszych warunkach.

To pokazuje, że Fortuna należy do grona nowoczesnych bukmacherów, którzy stale ulepszają swoją ofertę i starają się zaoferować swoim klientom jak najwięcej innowacyjnych funkcji, które mają wpływa na satysfakcję z obstawianych zakładów. Wiemy już, że pełna oferta zakładów bukmacherskich w serwisie eFortuna stoi na bardzo wysokim poziomie. Czas sprawdzić, czy gracze będą mieli okazję zdobyć bonusowe pieniądze w ramach ciekawych promocji bukmacherskich.

Bonusy i promocje dostępne w ofercie Fortuny

Wiemy już, że pełna oferta zakładów bukmacherskich w Fortunie jest naprawdę bogata i wyposażona we wszystkie rodzaje zakładów, na których zależy współczesnym graczom. Większy kapitał bez wątpienia oznacza większą swobodę w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Dlatego, czas przejść do oferty promocyjnej i sprawdzić, jakie bonusy i promocje bukmacherskie Fortuna oddaje do dyspozycji swoich klientów. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że także w tym względzie bukmacher w pełni zasługuje na czołową pozycję w naszym rankingu bukmacherskim.

Dostępny jest zarówno atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy, jak również promocje przygotowane z myślą o wszystkich aktywnych klientach, regularnie obstawiających zakłady bukmacherskie u tego bukmachera. Plusem są także Mistrzostwa Typerów, w których najbardziej aktywni typerzy mogą walczyć o cenne nagrody. Aktywność w serwisie Fortuna procentuje także punktami w programie lojalnościowym, które można wymienić na dodatkowe bonusy. Poniżej recenzujemy pełną ofertę promocyjną bukmachera Fortuna skupiając się na wszystkich promocjach stałych, z których można korzystać przez dłuższy okres czasu.

Bonus powitalny dla nowych graczy

Recenzję oferty promocyjnej należy rozpocząć od bonusu powitalnego przygotowanego dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się zarejestrować konto u tego bukmachera. Fortuna oferuje swoim klientom pakiet złożony z dwóch następujących prezentów:

 • Cashback do 600 PLN za pierwszy zakład,
 • Punkty w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus.

Pierwszy prezent to klasyczny zakład bez ryzyka. Gracz dokonuje pierwszej wpłaty na konto, a następnie obstawia zakład. Nie trzeba zwracać uwagi na minimalny kurs kuponu czy liczbę zdarzeń. Wytypuj to, na co masz ochotę. Jeśli Twój pierwszy zakład obstawiony w serwisie Fortuna okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot w wysokości stawki tego zakładu. Przyznany cashback nie może być, niż 600 PLN. Co szczególnie ważne, nie jest on objęty warunkiem obrotu, dzięki czemu, tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz te środki do dalszego obstawiania, czy też zdecydujesz się je wypłacić.

Drugi prezent to premia w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Za samą rejestrację otrzymasz 2800 punktów, które będziesz mógł wymienić na prezent w sklepie bukmachera. Punkty te wystarczą do odebrania darmowego zakładu 20 PLN, dlatego też, bardzo często możemy spotkać się z opinią, że Fortuna oferuje swoim graczom bonus bez depozytu 20 PLN. I rzeczywiście, freebet można otrzymać jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty, co pozwoli bezpiecznie sprawdzić możliwości serwisu. W trakcie rejestracji gracze mogą również wykorzystać kod promocyjny, który pozwala zgarnąć ekskluzywny bonus na start, który może być wyższy od oferty standardowej.

Program lojalnościowy w Fortunie

Jako iż program lojalnościowy pojawi się w promocjach kilkukrotnie, warto powiedzieć o nim już teraz. Fortuna Klub Plus to program, w ramach którego gracze zbierają punkty, które następnie mogą przeznaczyć na różnorodne nagrody. Punkty zbiera się na różne sposoby – poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich, korzystanie z promocji, a także udział w wydarzeniach specjalnych, takich jak chociażby Mistrzostwa Typerów. Jeśli chodzi o zbieranie punktów za obstawianie zakładów, punkty są przyznawane na zasadzie: Punkt za każde 2 złote.

Już za samą rejestrację konta można otrzymać 2800 punktów na udany początek. Za przyznane punkty możesz odebrać darmowy zakład o wartości 20 PLN, lub zatrzymać punkty na później, aby wymienić je na cenniejszą nagrodę. Należy wspomnieć o tym, że program lojalnościowy Fortuna Klub Plus jest dostępny nie tylko dla klientów serwisu internetowego, ale również klientów w punktach naziemnych. Wystarczy jedynie wyrobić kartę stałego klienta, aby nabijać punkty i wymieniać je na nagrody. W sklepie Fortuna można znaleźć różne formy prezentów: darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, bonusy kursowe, a także tradycyjne bonusy depozytowe.

Graj bez podatku

W serwisie bukmacherskim Fortuna możesz obstawić zakłady bukmacherskie bez 12-procentowego podatku od stawki. W przypadku zakładów na żywo, taka możliwość istnieje przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, zakłady bez podatku można obstawiać w weekend od godziny 12:00 do godziny 15:00. W środku tygodnia Happy Hours mogą być nieregularne. Co ważne, obowiązują one nie tylko w serwisie internetowym, ale również punktach naziemnych. Brak podatku od stawki pozwala zagrać o wygrane wyższe o 14%.

Jak postawić zakład bez podatku? Do promocji kwalifikują się zakłady AKO zbudowane z przynajmniej 3 zdarzeń o kursie minimalnym na poziomie 1,30. Na taki kupon należy przeznaczyć przynajmniej 2 PLN. Kupon spełniający warunki promocji automatycznie będzie zwolniony z podatku – zapłaci go za Ciebie bukmacher. To jedna z najważniejszych promocji, która w wydatny sposób przyczynia się do bardziej opłacalnego obstawiania zakładów bukmacherskich.

AKO Bonusy

Kolejną ważną promocją są AKO Bonusy, w ramach których gracze mogą otrzymać premię od wygranych zakładów AKO. W tym celu należy zbudować kupon zawierający przynajmniej 5 zdarzeń po minimalnym kursie 1,30. Po dodaniu pięciu zdarzeń aktywowany zostanie bonus kursowy, dzięki czemu, od razu wiesz o ile większa będzie ewentualna wygrana. Najmniejszy bonus wynosi 1,07, natomiast po dodaniu przynajmniej 15 zdarzeń kurs całkowity zostanie pomnożony o 1,50. W rezultacie, wygrane mogą być naprawdę dużo wyższe. Wiemy, jak dużą popularnością cieszą się „taśmy”, które za małą stawkę pozwalają zagrać o naprawdę wysokie wygrane. W związku z tym, AKO bonusy to promocja, która niejednokrotnie może się przydać.

Recenzja Fortuna – Promocje tymczasowe dostępne w Fortunie

W każdym miesiącu bukmacher oferuje swoim klientom inne promocje, z których będzie można skorzystać kilkukrotnie w odpowiednie dni miesiąca. W związku z tym, są to promocje tymczasowe, jednak zazwyczaj powtarzają się one cyklicznie, a zmieniają się jedynie konkretne warunki oraz dni, w których można z nich skorzystać. W związku z tym, postanowiliśmy umieścić je w gronie stałych promocji, a także podać kilka przykładów, aby gracz lepiej zrozumiał specyfikę tych eventów.

 • Pewne 30 na Live – w ramach tej promocji, gracze mają za zadanie zrealizować depozyt w odpowiednich godzinach, a następnie obstawić zakład na żywo za przynajmniej 30 PLN. Niezależnie od wyniku kuponu, gracz otrzyma bonus w wysokości 30 PLN.
 • Środa z fartem – jeden przegrany typ na kuponie AKO potrafi mocno wkurzyć. W końcu spotkało to niejednego typera. Środa z fartem to promocja, w ramach której można wystrzec się tego problemu. Wystarczy obstawić zakład z min. czterema zdarzeniami za przynajmniej 50 PLN. Jeśli przegrasz przez 1 pechowy typ, otrzymasz 50 PLN w formie punktów w programie lojalnościowym.
 • Sobotnia dokładka – kolejna promocja, w ramach której gracz ma za zadanie dokonać depozytu w dany dzień i w danych godzinach, a następnie obstawić zakład. Jeśli poprawnie wykona zadanie, wówczas otrzyma bonus w wysokości 50 PLN.
 • Godziny Mistrzów – w ramach tej promocji gracz ma za zadanie zrealizować depozyt za min. 100 PLN, a następnie obstawić zakład ze stawką min. 100 PLN na dowolne wydarzenia sportowe. Za poprawne wykonanie zadania można otrzymać bonus 50 PLN.

Warto na początku każdego miesiąca sprawdzić, jakie tym razem promocje oferuje stałym klientom Fortuna. Najczęściej opiera się to na wykonaniu pewnego zadania, zwykle dokonania wpłaty i obstawienia odpowiedniego zakładu w określonych godzinach. Co ważne, z tych promocji można skorzystać kilka razy w miesiącu, co wydatnie wspomoże budżet.

Poleć Przyjaciela

Jeśli uznasz, że serwis bukmacherski spełnia Twoje oczekiwania i chcesz namówić swoich znajomych, aby sprawdzili oferowany w tym miejscu poziom usług, możesz polecić serwis i odebrać za to bonus. Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że ktoś zarejestruje konto z Twojego linku, który znajdziesz po przejściu w „Moje Konto”, a następnie „Poleć Przyjaciela”. Jeśli Twój znajomy zarejestruje i zweryfikuje konto, otrzymasz bonus w wysokości 20 PLN. Z tej promocji można skorzystać maksymalnie 20 razy w roku, co pozwala zdobyć nawet 400 PLN. Oczywiście Twój znajomy wciąż może liczyć na atrakcyjny bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka i bonusu bez depozytu.

Mistrzostw Typerów w Fortunie

W serwisie eFortuna regularnie organizowane są wydarzenia specjalne, w ramach których najbardziej aktywni gracze mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami w typowaniu różnych wydarzeń sportowych. Zamysł tego wydarzenia jest prosty. Gracze obstawiają zakłady spełniające warunki promocji i zbierają punkty decydujące o miejscu w rankingu. Po zakończeniu danego etapu najlepsi gracze otrzymają nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe, bonusy, a także punkty w programie Fortuna Klub Plus. Każdy etap to osobna pula nagród do zgarnięcia. Wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem i w każdym miesiącu przyciąga typerów, którzy chcą sprawdzić swoją skuteczność. Wystarczy przejść do tej promocji i wyrazić chęć wzięcia udziału w mistrzostwach.

Recenzja Fortuna – Podsumowanie oferty promocyjnej w Fortunie

Jak w oczach klientów wypadają promocje bukmacherskie Fortuna? Niewątpliwie jest to ważny atut bukmachera, który przyciąga nowych klientów, a jednocześnie utrzymuje na wysokim poziomie zainteresowanie ofertą ze strony stałych graczy. Plusem niewątpliwie jest różnorodność, ponieważ dostępne bonusy można wykorzystać na różnych formach zakładów. Podoba nam się system comiesięcznych promocji, w których zmieniają się jedynie dni oraz zadania, które należy wykonać, aby zagwarantować sobie bonus. Mocną stroną jest także rozbudowany program lojalnościowy, premie do zakładów AKO, zakłady bez podatku, a także mistrzostwa typerów.

W ofercie promocyjnej serwisu eFortuna dobrze wypada także bonus na start, w ramach którego gracze mogą otrzymać cashback do 600 PLN za pierwszy przegrany zakład, a także bonus bez depozytu 20 PLN w ramach programu lojalnościowego. Sytuacja jest dynamiczna, a oferta promocyjna bukmachera Fortuny stale ulega zmianom, a zatem, warto co jakiś czas zaglądać do sekcji promocyjnej, aby nie przegapić dogodnej okazji do zdobycia bonusowych pieniędzy. Promocje i bonusy w Fortune to czynnik, który wpływa na wysoką lokatę tego bukmachera w naszym rankingu.

Recenzja Fortuna – Aplikacja bukmacherska Fortuna

Obstawianie zakładów bukmacherskich z poziomu aplikacji mobilnej posiada wiele istotnych zalet. Przede wszystkim, daje większą swobodę i możliwość typowania wyników w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy nam jedynie smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. W ten sposób możesz obstawiać nawet mecze, które oglądasz bezpośrednio z poziomu trybun. W związku z tym, nasza recenzja nie mogłaby przejść obojętnie obok tak ważnej kwestii, jak aplikacja mobilna. Także pod tym względem bukmacher wypada jak przystało na absolutny top rankingu. Aplikacja jest prosta w obsłudze, kompaktowa, a także wyposażona w nowoczesne funkcje. Z poziomu aplikacji bukmacherskich Fortuna gracze mogą robić następujące czynności:

 • Rejestracja i weryfikacja konta,
 • Obstawianie dowolnych zakładów bukmacherskich,
 • Realizowanie wpłat oraz wypłat,
 • Korzystanie z dostępnych promocji bukmacherskich,
 • Oglądanie transmisji na żywo,
 • Komunikacja z innymi klientami bukmachera i udostępnianie kuponów,
 • Szybki i łatwy kontakt z biurem obsługi klienta,
 • Łatwe zabezpieczanie aplikacji z nowoczesnymi funkcjami.

Fortuna posiada także mobilną odsłonę serwisu internetowego, jednak obstawianie zakładów z poziomu aplikacji mobilnej jest dużo wygodniejsze, mniej obciąża baterię, a jednocześnie korzysta z mniejszej ilości danych. Aplikacja mobilna Fortuna jest dostępna na urządzenia iOS oraz Android. Można ją pobrać z oficjalnych sklepów z aplikacjami (App Store, Huawei App Gallery), jak również ze strony internetowej bukmachera. Jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej aplikacji do obstawiania zakładów bukmacherskich, Fortuna to bez wątpienia jedna z lepszych opcji na polskim rynku.

Recenzja Fortuna – Metody płatności obsługiwane przez serwis eFortuna

Szybkie i nowoczesne metody płatności mają duży wpływ na współczesny kształt rynku zakładów bukmacherskich. Dzięki nim, w ciągu kilku minut możemy zrealizować depozyt i obstawić zakład. Plusem są również ekspresowe wypłaty udostępniane przez coraz większą liczbę bukmacherów, w tym także przez Fortunę. W naszej recenzji nie mogło zatem zabraknąć informacji na temat dostępnych metod płatności. Zacznijmy od tego, w jaki sposób gracze mogą zrealizować swój depozyt:

 • Ekspresowe przelewy bankowe (Tpay, PayU),
 • Płatności kartą (Visa, Mastercard),
 • Płatności mobilne (BLIK, Apple Pay),
 • Wpłaty w punktach naziemnych.

Wpłatę w serwisie Fortuna można zrealizować już od złotówki. Środki natychmiast pojawią się na Twoim koncie, dzięki czemu zyskasz możliwość obstawienia interesujących Cię zakładów bukmacherskich. Jeśli chodzi o wypłaty ewentualnych wygranych, można je skierować na swój rachunek bankowy. Podobnie jak w przypadku wpłat, także wypłatę można zlecić od 1 zł. Fortuna należy do grona bukmacherów obsługujących błyskawiczne wypłaty z konta, dzięki czemu, środki pojawią się na Twoim koncie bankowym w przeciągu kilkunastu minut, nawet w weekend. Gracze realizujący wpłaty i wypłaty nie muszą się obawiać żadnych prowizji, są one całkowicie darmowe.

Recenzja Fortuna – Profesjonalna obsługa klienta w serwisie Fortuny

Bukmacher oddaje do dyspozycji klientów bardzo dopracowany oraz niezawodny serwis, a co za tym idzie, gracze nie powinni doświadczyć żadnych trudności w trakcie korzystania z oferty. Być może jednak pewne kwestie są dla Ciebie niejasne lub poszukujesz informacji na temat dostępnych zakładów oraz promocji. Poszukiwania najłatwiej rozpocząć w sekcji FAQ, czyli miejscu, gdzie zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W zdecydowanej większości przypadków gracze odnajdą tu odpowiedź na swoje pytania. Jeśli jednak nie, zawsze można skontaktować się z supportem.

W tym celu możemy skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Jeśli mielibyśmy wskazać minusy bukmachera Fortuny, jednym z nich byłby brak chatu na żywo, który na pewno ułatwiłby komunikację z działem obsługi klienta. Na plus działa jednak to, że pracownicy serwisu odpisują bardzo sprawnie i zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut można uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. Podobnie jest w przypadku procesu weryfikacji konta. A zatem, także w aspekcie obsługi klienta bukmacher Fortuna wypada bardzo korzystnie i na pewno zasługuje na jedno z czołowych pozycji w naszym rankingu bukmacherskim.

Recenzja Fortuna – Fortuna jako bukmacher naziemny

Z usług legalnego bukmachera Fortuny można korzystać także za pośrednictwem punktów naziemnych. Choć obecnie zakłady online to zdecydowanie częściej praktykowana forma obstawiania meczów, nie brakuje klientów, którzy lubią odwiedzić salony stacjonarne bukmacherów, aby poczuć dawny klimat bukmacherki. A warto zaznaczyć, że jeszcze nieco ponad 15 lat temu obstawianie zakładów w punktach Fortuny było jednym z nielicznych sposobów zawarcia zakładu w Polsce. Na ten moment, bukmacher posiada bardzo rozbudowaną sieć liczącą ponad 400 punktów naziemnych w całej Polsce. To jedna z najlepiej rozwiniętych sieci bukmacherskich w naszym kraju.

Korzystając z punktów naziemnych Fortuny można oczekiwać najwyższych standardów jakości. Każdy lokal udostępnia swoim klientom darmowy Internet, a także monitory, na których można oglądać transmisje z ważnych wydarzeń sportowych. Dostępne są również stoły i krzesła, które umożliwiają namyślenie się przed obstawieniem kuponu. Klienci punktów naziemnych mogą również korzystać z niektórych promocji. Mamy tu Happy Hours, w ramach których można obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku od stawki, a także program lojalnościowy, który pozwala zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody.

Recenzja Fortuna – Opinie graczy na temat zakładów bukmacherskich Fortuna

Bukmacher Fortuna cieszy się zasłużoną renomą i jest pozytywnie oceniany przez większość klientów. To doświadczona firma, która na przestrzeni lat zadbała o naprawdę dopracowaną i dobrą jakościowo ofertę spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Jednym z największych atutów jest oczywiście rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich, w których znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, sporty wirtualne, zakłady na gry karciane, a także zakłady na żywo. Do tego dochodzą najważniejsze udogodnienia, które ułatwiają wygodne obstawianie zakładów.

Klienci pozytywnie oceniają promocje bukmacherskie dostępne w serwisie Fortuna, zwłaszcza bonus powitalny, który pozwala zagrać zakład bez ryzyka o dużej wartości, a dodatkowo nie objęty warunkiem obrotu. Jasnym punktem jest także program lojalnościowy, szczęśliwe godziny bez podatku od stawki, a także mistrzostwa dla najbardziej aktywnych klientów. Zadaniem graczy, wśród minusów można byłoby ewentualne wskazać brak chatu na żywo, który pozwoliłby na kontakt z działem supportu, jednakże nie jest to poważny minus, zwłaszcza, że dostępny na stronie formularz kontaktowy pozwala szybko uzyskać niezbędne wsparcie techniczne. A zatem, opinie klientów potwierdzają, że zakłady bukmacherskie Fortuna zasługują na wysokie miejsce w rankingu.

Recenzja Fortuna – Czy warto obstawiać zakłady sportowe w Fortunie?

W naszej obszernej recenzji poruszyliśmy wszystkie najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem serwisu bukmacherskiego Fortuna. W wielu miejscach wskazaliśmy, dlaczego to właśnie ta marka zajmuje jedno z czołowych miejsc w naszym rankingu. Czas na krótkie podsumowanie i wskazanie wszystkich najważniejszych atutów, za które możemy szczególnie wyróżnić tego bukmachera. Oto czynniki, które mają największy wpływ na wysokie miejsce w rankingu:

 • Rozbudowana oferta zakładów – kluczowym kryterium przy ocenie usług bukmachera zawsze powinna być oferta zakładów. W Fortunie dostępne są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, zakłady na esport, sporty wirtualne, a także gry karciane. Pełna oferta prezentuje się naprawdę okazale, a dokładając do tego wysokie kursy, mamy wszystko to, co najważniejsze.
 • Transmisje na żywo – spośród ponad 20 legalnych bukmacherów w naszym kraju, tylko kilku może pochwalić się transmisjami z popularnych wydarzeń sportowych. Wśród nich jest także Fortuna, co stanowi naprawdę ważny atut tego serwisu.
 • Dopracowana aplikacja mobilna – biorąc pod uwagę, jak wielu graczy obstawia zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej, istotną zaletą tego bukmachera jest również nowoczesna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna.
 • Program lojalnościowy – do dyspozycji graczy pozostaje również rozbudowany program lojalnościowy, który umożliwia zbieranie punktów za obstawiane zakładów, a następnie wymienianie ich na cenne bonusy.
 • Dobry bonus na start – atutem Fortuny jest dobry bonus powitalny, który obejmuje cashback do 600 PLN za pierwszy zakład, a także punkty w programie lojalnościowym, które można wymienić na darmowy zakład 20 PLN, jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty.
 • Udostępnianie kuponów – cechą rozpoznawczą tego bukmachera jest to, że w jego serwisie klienci mogą udostępniać swoje kupony i konsultować się między sobą za pośrednictwem czatu. To ważne udogodnienie, które pozwala zdobyć ciekawy typy bukmacherskie.

Reasumując, Fortuna zakłady bukmacherskie to renomowany bukmacher, który w pełni zasługuje na pozytywne opinie, którymi się cieszy. Rejestrując konto u tego bukmachera możesz liczyć na rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich, liczne promocje i bonusy, nowoczesne funkcje, a także praktyczną aplikację mobilną. Zakłady można obstawiać także w punktach naziemnych spełniających najwyższe standardy. Niezależnie od tego, czy szukasz głównego bukmachera, czy też chcesz posiadać konta w kilku miejscach, warto zdecydować się na rejestrację konta w Fortunie. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju.