Real Madryt – Chelsea typy

Dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów zapowiada się bardzo dobrze. Real Madryt zagra z Chelsea, która w tym sezonie gra poniżej wszelkich oczekiwań. Niemniej jednak, jest to drużyna, która cały czas może zagrozić Realowi Madryt. Nawet w Madrycie, przy Tibo Courtouis na bramce, Real nie może być pewny niczego. Błędy w obronie Królewskich są bowiem widoczne gołym okiem i Chelsea może je wykorzystać!

Real Madryt Chelsea

Według nas, będzie to trudny mecz, który nie będzie obfitował w wiele bramek. Sytuacja Realu nie jest również tak idealna, jakby się wszystkim wydawało. Owszem, jest to drużyna, która w Champions League, radzi sobie zupełnie inaczej, prezentują o wiele lepszy poziom piłkarski, niż w rodzimej lidze. Niemniej jednak, błędy w formacji obronnej mogą pomóc Chelsea wywieźć dziś choćby remis, z tego spotkania.

Jeśli chodzi o Chelsea, ma ona problemy kadrowe i problemy z celnością. Drużyna Chelsea nawet z topowymi drużynami, potrafi mieć przewagę posiadania piłki a także sytuacji bramkowych. Problemem jest jednak brak skuteczności strzeleckiej, która dziś będzie trudna do poprawienia, jeśli chodzi o bramkę Realu Madryt i niezawodnego Tibo Courtouis. Skutkiem tego, postanowiliśmy dość kontrowersyjnie, postawić na remis w tym spotkaniu. Kurs jest oczywiście wielki!

Typ: Remis (4,00) Superbet

Czytaj również:  Turcja - Chorwacja typy (28.03)