Real Madryt – Barcelona typy (02.03)

Dzisiejszy wieczór piłkarski skradnie nam El Classico, które zacznie się już o godzinie 21:00 i będzie transmitowane na kanale TVP SPORT. Przed nami kolejne piłkarskie święto, które pozwoli nam wspólnie przeżywać świetnie chwile, na murawie. Zapraszamy do naszej analizy!

Rela Madryt Barcelona typy

Dzisiejszy mecz będzie nieco inny od tego, do których przyzwyczaiła nas Barcelona. Niby żadnej z drużyn nie zależy na pucharze króla, jednak każda z nich będzie się cieszyć, jeśli w tym sezonie doda go, do swojej gabloty. Dziś jednak Real wydaje się być drużyną, która może zagrać w tym finale, ponieważ Barcelona zmaga się z małym kryzysem formy, a także kryzysem kadrowym.

Na Santiago Bernabeu nie pojawi się nasz rodak, Robert Lewandowski. Xavi nie będzie mógł skorzystać także z pomocy Pedriego i Dembele, którzy stanowili w ostatnim czasie o ofensywnej sile zespołu. Z kolei Real Madryt może wyjść dowolnym składem, ponieważ nie ma większych kontuzji w podstawowej kadrze meczowej. Według nas, będzie mieć to wpływ na obraz meczu, skutkiem czego zobaczymy mało bramek, w tym spotkaniu. Możliwe też, że dojdzie do dogrywki i dopiero tam, poznamy finalistę Pucharu Króla.

Typujemy: Remis (3.60) Superbet

Czytaj również:  Sporting CP – Gil Vicente analiza i typy