Radomiak – Lech Poznań typy

Radomiak Radom, który jest w sporym kryzysie kadrowym i formowym, podejmie dziś drużynę Lecha Poznań. Nie ma co ukrywać, że dla drużyny z Poznania będzie to idealny teren i przeciwnik do tego, aby zdobyć kolejne trzy punkty. Zapraszamy do naszej analizy!

Radomiak Radom Lech Poznań typy

Typ na ten mecz wydaje się dość prosty. Drużyna Lecha Poznań została wyceniona przez bukmacherów na faworyta i nie ma co do tego wątpliwości. Lech Poznań jest ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie. Dodatkowo, drużyna odpadła z Ligi Konfederacji, dlatego może już skupić się wyłącznie na rozgrywkach w rodzimej Ekstraklasie. Wydaje się więc, że dziś wszystkie siły zostaną rzucone po to, aby Lech Poznań odjechał z terenu przeciwnika, z trzema punktami.

Z kolei Radomiak Radom to drużyna, która przeplata przegrane z meczami remisowymi. Co więcej, drużyna z Radomia powoli zbliża się do strefy spadkowej. Forma drużyny jest kiepska, ponieważ w ostatnich pięciu meczach strzeliła zaledwie dwa gole i osiem z nich straciła. Skutkiem tego, dziś będzie bardzo trudno o kolejne punkty.

Typ: Lech Poznań (2.00) Superbet

Czytaj również:  Czechy – Mołdawia analiza i typy