Polska – Albania typy (27.03)

Czas na drugi mecz w ramach eliminacji do Euro 2024. Polska zajmuje dziś ostatnie miejsce w grupie i najwyższy czas, aby ruszyć w swojej grupie, do przodu. Skutkiem tego, przygotowaliśmy prostą analizę na ten mecz, która w naszym odczuciu, po prostu musi się sprawdzić. Dziś, grając na PGE Narodowym, reprezentacja polski musi wreszcie zapunktować!

Polska Albania typy

Chyba nikt z nas nie spodziewa się dziś innego wyniku, niż wygrana reprezentacji polski. Gramy u siebie, przed własną publicznością i ze zdecydowanie słabszym rywalem, choć ten nie będzie wcale prosty i łatwy do rozegrania. Albania lubi grać mocno i nie boi się żadnego przeciwnika, dlatego kolejny raz, to nasze mentalne nastawienie zweryfikuje, czy wygramy to spotkanie, czy nie.

Jako że dziś ten mecz nie może pójść inaczej niż wygrana polskiej kadry, stawiamy życzeniowy, aczkolwiek poparty również i argumentami kupon. Nasza kadra jest naszpikowana graczami ze zdecydowanie wyższej półki, niż gracze Albanii. Na papierze, ten mecz powinien mieć zdecydowanie niższy kurs. Jednak wiemy jak jest w praktyce i dziś tylko dobre nastawienie naszych piłkarzy na boisku, pozwoli nam wygrać mecz.

Typujemy: Polska i over 1.5 bramki (1.95) Superbet

Czytaj również:  Giouchtas – Atromitos analiza i typy