Pięć najczęściej odwiedzanych stron bukmacherskich. Najlepsze strony bukmacherskie

Rynek legalnych bukmacherów stale się rozwija, a co za tym idzie, gracze mają do wyboru najlepsze strony bukmacherskie, u których mogą legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Być może zastanawiasz się, którzy z nich są najchętniej odwiedzani przez graczy. W tym miejscu omawiamy 5 najczęściej odwiedzanych stron bukmacherskich. Wyboru dokonaliśmy na podstawie naszego rankingu bukmacherów, jak również na podstawie opinii klientów.

  1. Superbet

Superbet to rumuński bukmacher funkcjonujący na polskim rynku od 2019 roku. Jego ambasadorami w naszym kraju są: Jerzy Dudek oraz Jan Błachowicz. To z pewnością przyczynia się do dużej liczby odsłon, które generuje strona internetowa tego bukmachera. Superbet słynie także z bardzo atrakcyjnej oferty powitalnej, która pozwala nowym klientom zdobyć bonusy powitalne o równowartości 1554 zł. Zdaniem wielu graczy, to obecnie jedna z ciekawszych ofert powitalnych dostępnych na polskim rynku bukmacherskim. Dużą popularnością cieszą się także Super Kursy czyli selekcje, które można obstawić u bukmachera Superbet po znacznie wyższych kursach. Superbet stale zwiększa swoją popularność i już teraz jest wymieniany w czołówce wielu niezależnych rankingów bukmacherskich. To oczywiście sprawia, że jego strona zalicza się do najchętniej odwiedzanych stron bukmacherskich w naszym kraju.

  1. Fortuna

Fortuna to uznana firma bukmacherska funkcjonująca od 1996 roku. To jedna z największych firm bukmacherskich, która w ostatnich latach rozszerzyła swoją działalność także na inne kraje Europy Środkowej. Warto nadmienić, że Fortuna jest sponsorem kilku prestiżowych wydarzeń sportowych, w tym: 1 Ligi piłkarskiej mężczyzn, Pucharu Polski w piłce nożnej, a także KSW, największej gali mieszanych sztuk walki w Polsce. To na pewno sprawia, że z usług tego bukmachera internetowego korzysta naprawdę duża liczba użytkowników. Jest to również zasługa bardzo dobrej oferty promocyjnej, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Zachęca już sam bonus powitalny, w ramach którego nowi klienci mogą zgarnąć zwrot do 600 zł za pierwszy zakład. Bardzo popularna jest także promocja Happy Hours, w ramach której można obstawić zakład bez podatku od stawki.

  1. Betfan
Czytaj również:  Real Madryt – SC Braga analiza i typy

W gronie 5 najczęściej odwiedzanych stron bukmacherskich przez naszych czytelników możemy wymienić także serwis internetowy Betfan, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski. Bukmacher działa od kwietnia 2019 roku i w krótkim czasie zbudował szerokie grono aktywnych klientów. Dlaczego strona generuje tak duże zainteresowanie? Na pewno możemy wskazać jako przyczynę promocję Matchday Boost, w ramach której bukmacher wybiera popularne wydarzenie sportowe i pozwala je obstawić po wyższym kursie bukmacherskim. Dzięki temu. nawet klienci, którzy na co dzień nie korzystają z usług bukmachera Betfan, odwiedzają jego stronę internetową, aby sprawdzić, jakie wydarzenie można obstawić po wyższych kursach tym razem. Ciekawie prezentuje się także My Bet, czyli dość innowacyjna funkcja, w ramach której gracze mogą samodzielnie zaproponować zakład bukmacherski.

  1. STS

STS to największa firma bukmacherska w Polsce funkcjonująca od 1997 roku. Akcje tej spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Udział tego bukmachera w całym rynku bukmacherskim w Polsce w 2019 roku oszacowano na 47,1%. Teraz udział ten może być niższy, biorąc pod uwagę, jak wielu bukmacherów rozpoczęło swoją działalność po 2019 roku. STS bez wątpienia należy jednak do liderów polskiej branży bukmacherskiej, a jego strona każdego dnia jest odwiedzana przez dziesiątki tysięcy graczy. Klientów na pewno przyciągają atrakcyjne promocje, w tym atrakcyjny bonus powitalny o wartości do 1560 zł. Z licznymi reklamami STS możemy spotkać się na największych kanałach telewizyjnych w Polsce, co również przyczynia się do dużej liczby odsłon.

  1. forBET

Legalny bukmacher internetowy forBET funkcjonuje na polskim rynku od 2016 roku. W ostatnich latach, po odświeżeniu wyglądu serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej, bukmacher może liczyć na duży wzrost liczby klientów, co potwierdza także nasz ranking. forBET dba o wiele atrakcyjnych promocji, w tym możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki. Z kolei pakiet powitalny do 3000 zł dla nowych graczy jest obecnie jednym z największych bonusów dostępnych na polskim rynku bukmacherskim. Dlatego, wśród naszych czytelników forBET jest jedną z najchętniej odwiedzanych stron bukmacherskich.

Czytaj również:  Almere - Emmen analiza i typy

Ile stron bukmacherskich pozostaje do dyspozycji gracza?

W chwili obecnej na polskim rynku bukmacherskim funkcjonują 23 firmy posiadające licencję Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Jednak swoją aktywną stronę posiada 20 z nich, podczas gdy wciąż czekamy na start trzech nowych bukmacherów. Wiemy jednak, że o licencje starają się kolejne firmy, w tym kilku bukmacherów zagranicznych. To sprawia, że odsłony generowane przez użytkowników rozkładają się na kolejne serwisy. Jest to jednak korzystny stan rzeczy. Większa konkurencja na rynku oznacza, że bukmacherzy muszą szczególnie zabiegać o klientów, a to z kolei wpływa na ilość i atrakcyjność bonusów i promocji bukmacherskich.