Najlepsze promocje u bukmacherów takich jak Superbet

Legalni bukmacherzy chętnie proponują nowym graczom atrakcyjne bonusy na start, które mają na celu zwiększenie atrakcyjności ich oferty. Podobnie jest w przypadku operatora Superbet. Jednak co ważne, ten bukmacher działający w Polsce wcale nie zapomina o swoich stałych graczach, proponując również im atrakcyjne promocje stałe. Dzisiaj postaramy się przybliżyć propozycje, które szczególnie warto wziąć pod uwagę, wybierając tego bukmachera.

Superbet – promocje u bukmacherów dla nowych graczy

Każdy nowy gracz decydujący się na założenie konta może liczyć na wysokie bonusy u Superbet. Łącznie operator ten rozdaje nowym typerom aż 1520 złotych, a z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego SBVIP nawet 1555 złotych. W skład tej kwoty wchodzą liczne promocje, wśród których wyróżnić można:

  • 1300 złotych na zakład bez ryzyka,
  • 200 złotych na bonus bez depozytu,
  • 20 złotych na zakład w aplikacji mobilnej.

Po aktywowaniu kodu promocyjnego gracze dodatkowo mogą zyskać 35 złotych freebetu bez depozytu.

To o czym muszą pamiętać osoba, chcąca skorzystać z promocji, to fakt, że bonus na start przyznawany jest wyłącznie nowym graczom, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z oferty Superbet. Co więcej, na koniec gracza może być aktywny jednorazowo tylko jeden bonus, dlatego chcąc skorzystać z kolejnych promocji należy w pierwszej kolejności skorzystać z tych, które już się ma. Na szczęście operator nie nakłada wymagań trudnych do spełnienia, dzięki czemu można w prosty sposób skorzystać ze wszystkich bonusów.

Superbet – promocja dla stałych graczy

Aby stali typerzy nie czuli się pominięci, Superbet przygotował dla nich szereg dodatkowych promocji. Część z nich pojawia się cyklicznie, inne z kolei weszły na stałe do oferty promocyjnej operatora. Poniżej przedstawiamy te, które w naszej ocenie są szczególnie warte uwagi.

Na pierwszy ogień idzie Superszansa, która z pełnym przekonaniem może być określona jako najlepsza. W końcu kto nie popełnia błędów. Tymczasem promocja ta pozwala graczom postawić błędny typ na kuponie, bez straty całego kuponu. Jednak musisz pamiętać, że jest pewien haczyk. Aby móc skorzystać z tej promocji, musisz postawić kupon, na którym znajdzie się 11 spotkań, dla których kurs wyniesie minimum 1.30. W tradycyjnym kuponie akumulacyjnym nawet jeden błąd wiązałby się z utratą wszystkich środków. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku Superszansy. Tutaj operator zagwarantuje Ci wypłatę 10% wygranej dla pozostałych 10 poprawnie wytypowanych zdarzeń. Choć z pewnością nie jest to to samo co pełna wygrana, to z pewnością będzie przyjemnym pocieszeniem.

Czytaj również:  Sporting Lizbona – Raków Częstochowa analiza i typy

Inna ciekawa propozycja od Superbet – promocja stała to Super Kursy. W ramach tej promocji gracze mogą każdego dnia typować najwyższe kursy na najciekawsze wydarzenia w danym dniu. Co ważne, aby dopasować ofertę do jak największej liczby graczy, Superbet przygotowuje każdego dnia zestaw różnych spotkań, z różnych dyscyplin sportowych. Warto przy tym podkreślić, że zdarzenia z Super Kursem można łączyć razem z tradycyjnymi typami, w ramach kuponów akumulacyjnych. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zwiększyć wygraną, sprawiając, że można zyskać naprawdę pokaźną sumkę.

Szczególnie aktywni gracze mogą liczyć na jeszcze jedną atrakcyjną promocję, jaką jest Strefa VIP. Aby móc do niej dołączyć należy się jednak odpowiednio postarać. Wyłącznie najbardziej zaangażowani, a do tego lojalni gracze mogą liczyć na zaproszenie do strefy dla najlepszych typerów. Jednak wraz z wejściem do tego kręgu można zyskać naprawdę wiele. Przede wszystkim gracze VIP mogą liczyć na indywidualna opiekę działu obsługi klienta. To sprawia, że wszystkie zgłoszenia są realizowane priorytetowo. Dodatkowo, każdy VIP może liczyć na dodatkowe oferty bonusowe i promocje, które są dopasowane do ich preferencji i stylu gry, a także szybką autoryzację i priorytet zgłoszeń. Jak widać jest o co walczyć, dlatego warto postarać się o dołączenie do tych najlepszych zawodników.

Superbet – promocja cykliczna

Poza promocjami, które na stałe wpisały się do oferty Superbet, dochodzą również liczne promocje ograniczone czasowo. Jedną z najlepszych i wartych szczególnej uwagi jest SuperSpin. Promocja ta pozwala graczom każdego dnia zgarnąć naprawdę wysokie nagrody, w tym wyjątkowego JackPota o wartości 2000 złotych. Jednak aby skorzystać z tej promocji należy się pospieszyć, ponieważ zgodnie z założeniami operatora, będzie ona obowiązywała jeszcze tylko do końca września.

Jeszcze do końca piątku gracze posiadający aktywne konto w Superbet mogą skorzystać z wyjątkowej promocji SuperGame FEJM. Gracze w ramach promocji mogą zgarnąć wysokie nagrody plus nagrodę gwarantowaną w wysokości 2 złotych, dla każdego gracza, który poprawnie odpowie na 7 pytań. Ci gracze, którzy poprawnie odpowiedzą na co najmniej 8 pytań, a także na co najmniej 9 pytań, mogą liczyć na dodatkową nagrodę. Jej łączna wartość, w obu przypadkach, wynosi 12 500 zł i zostanie podzielona pomiędzy liczbę graczy, spełniających kryterium. Co ważne, nagrody przyznawane w ramach promocji nie wymagają obrotu. Warto przy tym wspomnieć o nagrodzie głównej – 2 pakietach wyjazdowych do Las Vegas, które przyznane zostaną temu graczowi, który udzieli odpowiedzi na największą liczbę pytań.

Czytaj również:  Jak obstawić dania anglia mecz?