Site icon legalbukmacher.pl

Najlepsze bonusy bukmacherskie w Superbet

Dla wielu graczy, kluczowym czynnikiem przy wyborze bukmachera jest oczywiście oferta promocyjna, a zwłaszcza bonus powitalny, który pozwala zdobyć dodatkowe środki na obstawianie już przy rejestracji konta. Jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce jest Superbet, świadczący swoje usługi poprzez serwis internetowy oraz w punktach naziemnych. W tym artykule omawiamy najlepsze bonusy bukmacherskie dostępne w ofercie bukmachera Superbet.

Bonus powitalny dostępny w Superbet

Na początek bonus powitalny, który nowi gracze mogą zdobyć przy rejestracji konta. Aktualny pakiet powitalny oferuje trzy prezenty o łącznej wartości do 1554 zł. Wystarczy jedynie wykorzystać przy rejestracji kod promocyjny Superbet, który można znaleźć na stronie bukmachera. W ramach pakietu powitalnego nowi gracze mogą przez tydzień obstawiać zakłady bez ryzyka. Jeśli w tym czasie uzyskany bilans będzie ujemny, bukmacher przyzna cashback aż do 1300 zł. Gracze mogą także liczyć na premię powitalną 100% do 200 PLN (+ extra bonus 34 zł) przy pierwszym depozycie. A jeśli w przeciągu siedmiu dni gracz zainstaluje na swoim smartfonie aplikację mobilną i obstawi z niej zakład, może zdobyć dodatkowy bonus w wysokości 20 zł. Wymieniając najlepsze bonusy bukmacherskie na start dostępne aktualnie w naszym kraju, nie można pominąć oferty Superbet.

Superspin – koło bonusów dostępne w Superbet

Aktywni klienci bukmachera Superbet każdego dnia mogą otrzymać nowy bonus, a wszystko za sprawą promocji Super Spin. Codziennie po zalogowaniu wystarczy przejść do tej promocji i zakręcić kołem bonusów. W ten sposób można wygrać: Sport Bonus (5 zł), Super Sport Bonus (10 zł), Mega Sport Bonus (30 zł), Wirtualne Bonus (5 zł na sporty wirtualne) oraz Jackpot (10,000 zł). Ta ostatnia nagroda może paść maksymalnie raz dziennie. Oczywiście na kole nie mogło zabraknąć także pola „brak wygranej”. Klienci Superbet są jednak zgodni, że o ile najlepsze bonusy bukmacherskie trafiają się dość rzadko, o tyle często można zdobyć bonus w wysokości 5-10 zł.

Superbets na weekend

Najwięcej zakładów bukmacherskich obawiamy w weekend, jako iż właśnie w piątek, sobotę i niedziele rozgrywa się najwięcej meczów oraz popularnych wydarzeń sportowych. W związku z tym, dużym zainteresowaniem graczy cieszą się oczywiście bonusy weekendowe, a taki jest dostępny w ofercie bukmachera Superbet. Zasady tej promocji są bardzo proste – wystarczy postawić zakład za minimum 20 zł, a jeśli okaże się on przegrany, gracz otrzyma bonus w wysokości 20 zł. Co ważne, w każdy weekend można otrzymać aż trzy takie bonusy! Po jeden na piątek, sobotę i niedzielę!

Superbonus przy zakładach akumulowanych

Wśród graczy nie brakuje miłośników zakładów akumulowanych, którzy stawiają rozbudowane zakłady AKO (nazywana taśmami), aby nawet przy niewielkiej stawce powalczyć o wysokie nagrody. Dlatego też, najlepsze bonusy bukmacherskie dla wielu typerów to takie, które pozwalają zdobyć premię przy trafieniu takiego właśnie zakładu. W ofercie legalnego bukmachera Superbet obowiązuje promocja Superbonus, w ramach której można otrzymać premię nawet do 100%. Minimalna premia 7% jest przyznawana do wygranych kuponów z przynajmniej siedmioma selekcjami, natomiast najwyższą premię 100% można uzyskać przy zakładach z przynajmniej 24 selekcjami. Aby kupon kwalifikował się do promocji, minimalny kurs selekcji nie może być niższy, niż 1,20.

Superprzewaga – sposób na szybsze wygranie kuponu

Jeśli chodzi o najlepsze bonusy bukmacherskie w Superbet, na pewno warto wspomnieć bardzo ciekawą promocję Super Przewaga. W ramach tej promocji, zakład może zostać rozliczony przed czasem, jeśli obstawiony zespół lub zawodnik będzie miał dużą przewagę w meczu. Promocja obowiązuje w sześciu dyscyplinach, a wspomniana przewaga to: 2 gole różnicy w piłce nożnej, 6 goli różnicy w piłce ręcznej, 15 punktów w koszykówce, 6:0 w dowolnym secie w tenisie, 2:0 w setach w siatkówce lub 3 gole różnicy w hokeju. Jeśli taka przewaga wystąpi w meczu na korzyść typowanej przez Ciebie strony, kupon automatycznie zostanie zamknięty i rozliczony jako wygrany, nie musisz obawiać się nagłych zwrotów akcji i „łamaków”.

Czy Superbet ma najlepsze bonusy bukmacherskie na rynku?

Ciężko o tak kategoryczne stwierdzenie, biorąc pod uwagę, jak wielu legalnych bukmacherów działa w Polsce i jak atrakcyjne promocje mogą oni zaoferować. Nie ulega jednak wątpliwości, że Superbet może się pochwalić jedną z najlepszych ofert promocyjnych na rynku. Zwłaszcza oferta na start może spokojnie stawać w szranki o tytuł najlepszego bonusu powitalnego na polskim rynku. Poza wspomnianymi promocjami, Superbet oferuje znacznie więcej – Super Kursy na popularne spotkania, cykliczne promocje dnia, sporty wirtualne bez podatku od stawki, czy też program lojalnościowy dla klientów punktów naziemnych. Chociaż ciężko nam powiedzieć, czy Superbet ma najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce, na pewno możemy stwierdzić, że posiada jedne z najlepszych.

Exit mobile version