Site icon legalbukmacher.pl

Jakie kupony najczęściej są wygranymi?

Najbardziej trafne typy bukmacherskie to temat, który elektryzuje graczy. Gracze regularnie obstawiający zakłady bukmacherskie często mają takie dni, w których nie mają pomysłu na to, jaki kupon zbudować.

W takich sytuacjach sięgają po typy bukmacherskie, które można spotkać w sieci. Jest ich całe mnóstwo: na portalach społecznościowych, w serwisach sportowych, na forach bukmacherskich, na ligach najlepszych typerów, a nawet w serwisach bukmacherskich.

Rodzi się pytanie, jak rozpoznać najbardziej trafne typy bukmacherskie. Na co powinieneś zwrócić uwagę, aby zadbać o lepszą historię swoich kuponów?

Jakie dyscypliny są najczęściej obstawiane?

W ofercie polskich bukmacherów nietrudno dostrzec, że tylko kilka dyscyplin może pochwalić się setkami różnych zakładów każdego dnia. Z jednej strony jest to efekt dużej liczby rozgrywek, ale również globalnego zasięgu tychże sportów na świecie.

Do grona najchętniej obstawianych zakładów bukmacherskich zaliczymy: piłkę nożną, tenis, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, sporty walki, a także sporty motorowe.

A gdzie można znaleźć najbardziej trafne typy bukmacherskie? Co zaskakujące, najskuteczniejsi typerzy często oscylują w innych, bardziej niszowych sportach, np. Snookerze.

Tacy gracze chcą specjalizować się w nieco mniej popularnym sporcie, ponieważ wiedzą, że w tego typu dyscyplinach łatwiej o valuebety, czyli kursy niewspółmiernie wysokie do szansy wygranej. Dlatego warto na początku być otwartym na wszystkie dyscypliny.

Jak rozpoznać dobre typy bukmacherskie?

Każdy z nas może opublikować w sieci własne bukmacherskie typy. Ale czy będą one trafne? Ano właśnie. Niestety zdecydowana większość typów dostępnych w sieci nie wywodzi się z rzetelnej analizy, ale indywidualnego punktu widzenia graczy.

Tymczasem trafne typy bukmacherskie powinny być możliwie jak najbardziej obiektywne oraz oparte na wynikach, statystykach, a także czynnikach charakterystycznych dla danej dyscypliny.

Szukając rzetelnych typów należy zatem zwrócić uwagę na uzasadnienie gracza pod jego typem. Być może punkt widzenia tego typera przekona nas do słuszności danego zakładu. Jednocześnie, warto sięgać do źródeł, w których użytkownicy mają możliwość sprawdzenia pełnej historii kuponów bukmacherskich danego typera.

Na portalach społecznościowych typerzy często mogą usuwać dawne posty, które zawierają typy zakończone nie po ich myśli. Na ligach doświadczonych typerów nie jest to możliwe. Użytkownicy mogą sprawdzić skuteczność, a także Yield każdego z typerów. Kluczowy jest właśnie Yield, czyli stosunek wygranych do obstawionych stawek.

Jak samodzielnie tworzyć trafne typy bukmacherskie?

Pierwszym krokiem jest wybór dyscypliny i rozgrywek, w których chcesz się specjalizować. Warto zwrócić uwagę na to, że trafne typy bukmacherskie często tworzą gracze, którzy dysponują sporą wiedzą i doświadczeniem w danej dziedzinie.

Dobra znajomość drużyn lub zawodników ułatwia im realizowanie przedmeczowych analiz i budowanie opłacalnych kuponów. Tylko od Ciebie zależy, co stanie się Twoją specjalnością – japońska piłka nożna? Snooker? Żużel? A może wybierzesz grono kilku tenisistów i tenisistek, których będzie będziesz regularnie obstawiać? Wybór dyscypliny to najtrudniejszy moment.

Dalej idzie już z górki: Wybierasz spotkanie, realizujesz analizę meczową, wybierasz najbardziej opłacalne kursy bukmacherskie i obstawiasz zakład.

Analiza przedmeczowe w poszukiwaniu dobrych typów

Własne typy bukmacherskie najłatwiej jest oprzeć na rzetelnej analizie przedmeczowej, która pozwoli wskazać wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na końcowy wynik spotkania.

Taka analiza powinna uwzględniać następujące kwestie:

Na podstawie analizy możesz oszacować prawdopodobieństwo określonego wyniku meczu. Na tej podstawie możesz następnie ocenić, czy kurs bukmacherski jest adekwatnie wysoki.

Trafne typy bukmacherskie to valuebety, czyli zakłady, w których kurs jest nieadekwatnie wysoki do wysokiego prawdopodobieństwa trafienia określonego wyniku.

Czy warto inwestować w płatne typy bukmacherskie?

To kolejne pytanie, które zadaje sobie wielu graczy. Seria przegranych kuponów jest w stanie skutecznie obniżyć wiarę w swoje typerskie umiejętności. Wtedy najczęściej pojawiają się pomysły, aby zainwestować w analizy i typy tworzone przez innych graczy.

Niektórych nie odstraszają nawet wysokie ceny, ponieważ w końcu i tak na dobrych typach można odzyskać poświęcone koszty. W zamyśle wszystko jest piękne i klarowne, ale niestety nigdy nie mamy pewności, czy płatne typy rzeczywiście okażą się opłacalne.

Jak już wiesz, trafne typy bukmacherskie bazują na analizach i są obiektywne, tymczasem nie masz pewności, jak powstają typy, za które autor oczekuje zapłaty.

Warto sobie uzmysłowić, że nie istnieją gracze, którzy mieliby monopol na wygrywanie. Nawet najskuteczniejsi i najbardziej doświadczeni typerzy mają słabsze momenty i jest to całkowicie naturalne.

Z kolei autorzy płatnych typów nie zwracają kosztów zakupu. nawet jeśli zaoferowane przez nich typy doprowadzą gracza do poniesienia strat. W związku z tym, w kwestii płatnych typów zawsze warto zachować dużą ostrożność.

Jeśli już zdecydujesz się na ten krok, wybierz typera, który udostępnia także darmowe typy wszystkim użytkownikom, w ramach próbki możliwości.

Gdzie znaleźć najbardziej trafne typy bukmacherskie?

Nie zawsze mamy pomysł na zbudowanie kuponu. To całkowicie zrozumiałe. Zrozumiałe jest również to, że w takich momentach chętniej sięgamy po typy i analizy ze strony innych graczy.

Gdzie możemy je znaleźć? Trafne typy bukmacherskie coraz częściej są dostępne na portalach społecznościowych, na grupach tematycznych poświęconych obstawianiu zakładów bukmacherskich. Warto szukać w grupach poświęconych konkretnym dyscyplinom sportu, ponieważ łatwiej jest tam znaleźć graczy, którzy faktycznie interesują się danym sportem.

Wśród darmowych typów bukmacherskich można szukać także na Youtube, w filmach poświęconych nadchodzącym rozgrywkom. Na kanałach poświęconych typowaniu często znajdziemy całkiem dobre analizy, na podstawie których można wysnuć odpowiednie wnioski.

Źródłem informacji mogą być również ligi typerów. To szczególne miejsce, w których można sprawdzić skuteczność oraz Yield typerów, co ułatwia wybór autora tworzącego rzetelniejsze analizy. Najbardziej pewne typy bukmacherskie pozwalają budować dodatni Yield, czyli korzystny stosunek wygranych do stawek zakładów.

Jak poprawić skuteczność swoich typów bukmacherskich?

Wielu graczy poszukuje sprawdzonych sposobów na to, aby częściej wygrywać zakłady i co za tym idzie, więcej na nich zarabiać. Oczywiście nie istnieją złote recepty, które magicznie sprawią, że cała historia kuponów zaświeci się na zielono.

Warto jednak przestrzegać kilku prostych zasad:

Obstawianie zakładów bukmacherskich powinno służyć przede wszystkim większym emocjom w trakcie oglądania widowiska sportowego.

Jeśli jednak chcesz obstawiać trafne typy bukmacherskie, zastosuj się do powyższych wskazówek i sprawdź, jaki efekt przyniosą u Ciebie.

Gdzie realizować dobre typy na zakłady bukmacherskie?

Bardzo istotną kwestią jest wybór bukmachera. Na historię kuponów w dużej mierze wpływać będą kursy bukmacherskie.

Z tego względu, wielu graczy decyduje się na zarejestrowanie konta w kilku serwisach, aby dać sobie możliwość obstawiania zakładów u bukmachera oferującego najlepsze warunki na interesujące wydarzenia sportowe.

Do tego należy dodać promocje i bonusy bukmacherskie, które również wpływają na efektywność obstawiana, ponieważ pozwalają np. zdobyć premię do wygranej, cashback za przegrany zakład, czy też obstawić zakład bez 12-procentowego podatku od stawki.

Trafne typy bukmacherskie warto zatem realizować w serwisach, które mogą nam zaoferować najbardziej atrakcyjne warunki do postawienia konkretnego kuponu.

Na samym końcu pamiętajmy, chodzi o ogranie bukmachera. Możemy to zrobić przy pomocy piłki nożnej, sięgając nawet po darmowe typy bukmacherskie. Najlepsi typerzy udostępniają nam bowiem swoje typy na najbliższe mecze zupełnie za darmo. Dlatego też, obstawiaj piłkę nożną, jeśli tylko czujesz się w tej dziedzinie sportu dobrze.


Zakłady bukmacherskie to branża bardzo trudna i specyficzna, gdzie o powodzeniu może decydować wiele czynników. Oczywiście w tym przypadku wpisane jest ryzyko niepowodzenia, wszak mamy do czynienia z hazardem. Aby osiągnąć sukces i wygrywać pieniądze potrzebna jest odpowiednia wiedza o danym sporcie, ale także szczęście. Duże znaczenie ma na pewno także oferta przygotowana przez dane firmy na konkretny dzień. Im jest ich więcej, tym łatwiej znaleźć dużą ilość wartościowych typów. Co jednak, jeśli oferta jest uboga? Jak radzić sobie w takich sytuacjach? Na te, jak i inne pytania odpowiadamy w tym artykule.

Gdzie szukać wartościowych typów?

W zakładach bukmacherskich nie brakuje osób niedoświadczonych, tak zwanych amatorów, którzy często mają problem z odpowiednim doborem typów, stąd też poszukują oni wielu stron, blogów, na których mogą znaleźć propozycje zakładów na ważne wydarzenia sportowe. Jest to na pewno dobra opcja, ponieważ nie mając odpowiedniej wiedzy na temat danego spotkania czy rozgrywek ligowych, takie informacje, czy też statystyki można znaleźć, a całość poparta jest dobrym typem lub nawet kilkoma, które zazwyczaj są dostępne w ofercie bukmachera i dosyć łatwo je znaleźć. Gdzie jednak tego szukać?

Czasami takich opcji nie trzeba szukać przesadnie daleko. Wystarczy wejść na Facebooka, a tam aż roi się od grup, na których wiele osób wstawia swoje kupony na dany dzień, czy też udostępnia swoje analizy i przemyślenia. Tacy gracze robią to zazwyczaj z pasji, chęci emocji, bukmacherka to dla nich po prostu zabawa. Czy tam można znaleźć najbardziej trafne typy bukmacherskie? Jest to pytanie dosyć trudne, ale można założyć, że trafią się tam osoby, które mają odpowiednią wiedzę i w fachowy sposób potrafią podejść do sprawy i w tylko sobie znany sposób bardzo często przewidywać wyniki spotkań sportowych. Oczywiście wiele zależy od tego, z jaką dyscypliną mamy do czynienia, gdyż w przypadku wielu sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Wiele zależy także od tego, na jaką grupę akurat trafi dana osoba. Może bowiem wybierać spośród typów darmowych, jak i tych płatnych, aczkolwiek ten drugi przypadek nie jest najbardziej popularnym i chętnie polecanym w Internecie, a to ze względu na dużą próbę oszustw i chęci zagarnięcia łatwych pieniędzy.

Jakie dyscypliny typuje się najczęściej?

Oferta bukmacherów na dany dzień czy okres jest na tyle rozbudowana, że możliwy jest wybór spośród kilkunastu dyscyplin sportowych. Oczywiście do tych najpopularniejszych należy piłka nożna, stąd też na ten sport można znaleźć najwięcej propozycji.

Warto otworzyć się jednak na dużą ilość dyscyplin, ponieważ w Internecie nietrudno o znalezienie wartościowych opcji z dobrym kursem na sporty, które są mniej znane. Mowa tutaj o snookerze, gdzie rywalizacja toczy się w zasadzie codziennie w mniejszych czy większych turniejach, a eksperci w tej dziedzinie zawsze potrafią wyłowić jakąś perełkę z dużym prawdopodobieństwem powodzenia. Wiedząc, że takie granie przynosi efekty, z czasem taka osoba znajduje dużą liczbę klientów, którzy chętnie korzystają z takich typów. W sportach bardziej znanych ekspertów jest o wiele więcej, także tutaj na dane spotkanie można spotkać wiele opinii i nie zawsze wiadomo, z której skorzystać, która z nich może być tą właściwą.

Wybór odpowiedniego typu

Zazwyczaj na grupach, forach czy innych portalach z typami bukmacherskimi widać, jaką skuteczność ma dana osoba i czy warto jej zaufać. Widać wówczas, jak taka osoba radzi sobie z daną dyscypliną, czy pisze wartościowe analizy z uwzględnieniem konkretnych danych i statystyk. Bywają takie portale, gdzie widać niemal wszystkie propozycje, nie tylko te udane. Wówczas bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na Yield, który pokazuje, jak wygląda stosunek wygranych do postawionej stawki. Pokazuje to widocznie, czy mamy do czynienia z amatorem, czy też osobą obytą w świecie bukmacherki i czy u kogoś takiego rzeczywiście znajdziemy najbardziej trafne typy bukmacherskie.

Są takie osoby, które na własną rękę starają się stworzyć swoje typy i w ten sposób tworzyć kupony. To na pewno jest opcja trudniejsza niż wyszukiwanie darmowych typów, aczkolwiek nie wydaje się to nadmiernie trudne, jeśli tylko przeprowadzi się rzetelną i szczegółową analizę. Ważne jest to, aby mieć odpowiednią wiedzę na temat danego sportu, rozgrywek. Po prostu taka analiza jest wówczas o wiele łatwiejsza do przeprowadzenia. Różni gracze, różne zainteresowania, stąd też taka analiza może dotyczyć różnego sportu, czasami rozgrywek bardzo egzotycznych, o których mało kto by pomyślał.

Jak powinna wyglądać analiza?

Decydując się na własny typ, należy zwrócić uwagę na kilka czynników, które na pewno będą mieć wpływ na wybór odpowiedniego typu. Są to przede wszystkim:

Przeglądając następnie ofertę bukmacherską i mając konkretną wiedzę na temat danego spotkania na pewno łatwiej będzie o wybór danego typu, aczkolwiek wiadome jest, że nie będzie to typowy pewniak, ponieważ jest to sport, ryzyko niespodzianki jest tutaj wkalkulowane, po prostu można to nazwać wartościowym typem, a więc Value Bet. Kurs na takie zdarzenie nie powinien być odpowiednio ani wysoki, ani niski, ale taki, aby gracz miał poczucie, że prawdopodobieństwo powodzenia jest dosyć duże.

Czy płatne typy są opłacalne?

Taki pomysł na pewno może się pojawić, jeśli własna gra i próba tworzenia analiz nie daje odpowiednich efektów. Stąd też takie osoby bardzo często próbują skorzystać z płatnych propozycji, gdzie wiele mówi się o wysokiej skuteczności. Jak jest naprawdę, nie wiadomo. Zazwyczaj wygląda to tak, że najbardziej trafne typy bukmacherskie podawane są na pewien okres, może być na dzień i by z nich skorzystać potrzebna jest sowita zapłata. Wcale nie musi być tak, że taki typ będzie skuteczny, dlatego też w tym przypadku zalecamy po prostu zachować ostrożność i dobrze przemyśleć, czy warto narażać się na utratę własnych środków nie mając absolutnie żadnej pewności, czy taka metoda da nam odpowiedni skutek w postaci obiecanego przez płatnego typera zarobku.

Odpowiadając zatem na powyższe pytanie wydaje się, że lepiej z tej metody nie korzystać, ponieważ nie wiadomo, co może czekać daną osobę po zapłacie za typ. Możemy go tak naprawdę nigdy nie ujrzeć, a kontakt z takim typerem nagle może się urwać. Jest to po prostu próba wyłudzenia pieniędzy, możliwość zarobku na naiwnej osobie. Szukając zatem typów w Internecie, o wiele bardziej korzystne będzie skorzystanie z typów darmowych, które można znaleźć dosłownie wszędzie.

Jak typować, by skuteczność była wyższa?

Wpływ na to, że wiele osób typuje nie tak, jakby chciało może mieć na pewno kilka czynników. Jedna, a więc konkretna analiza to jeden z nich, a tych na pewno może być o kilka więcej.

Warto zacząć od tego, że należy unikać przypadkowych spotkań, o których nie ma się zbyt wielkiego pojęcia i odpowiedniej wiedzy. Typowanie na czuja i liczenie na farta na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem i to zazwyczaj prowadzi do strat.

Powyższy czynnik sprawia, że zazwyczaj taka osoba wpada we frustrację i jej celem jest jak najszybsze odrobienie strat. Wówczas pojawiają się kolejne błędy, które dają kolejne porażki, kolejne straty finansowe.

Dwa wyżej wymienione argumenty mogą być powodem tego, że nie typuje się rozgrywek, o których ma się wiedzę, ale graczowi po prostu wydawało się, że znalazł Value Bet. Brak zaznajomienia się, choćby minimalnego z takim spotkaniem może powodować, że typ wartościowy będzie tylko z nazwy, a przebieg pojedynku wskaże, że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Dany gracz w przypadku dużej liczby porażek musi w pewien sposób przeanalizować swoją grę i starać się w jakiś sposób wyciągnąć wnioski. Skoro widać, że dana liga, czy sport nie dają żadnego pożytku i cały czas następują straty, wówczas warto się z tego wycofać i spróbować sił w czymś innym. Oczywiście nie jest powiedziane, że nagle trafi się na ligę, która zawsze będzie dawać zysk. Ryzyko porażki jest wpisane w branżę bukmacherską i trzeba mieć tego świadomość.

Samo wyszukanie i obstawienie typów nie jest niczym przesadnie trudnym, a mając konto w danym serwisie bukmacherskim można na start zgarnąć całkiem ciekawe bonusy, które mogą tylko urozmaicić grę i spowodować, że saldo na koncie gracza będzie o wiele bardziej pokaźne. Do wyboru mamy aktualnie nieco ponad 20 legalnych firm bukmacherskich, dlatego jest z czego wybierać. W Internecie można znaleźć różnego rodzaju rankingi, które dadzą odpowiedź na pytanie, która z firm posiada najlepsze opinie i dlaczego to właśnie tam gracz może wykorzystać swoje najbardziej trafne typy bukmacherskie.

Oczywiście warto mieć na względzie to, aby nie popaść w nałóg i starać się grać w taki sposób, aby sprawiało to przyjemność. Firmy bukmacherskie starają się prowadzić odpowiedzialną grę i regularnie informują o tym graczy. Świadoma gra i umiejętność zaprzestania w tym odpowiednim momencie również jest kluczowa.


Decydując się na grę w zakładach bukmacherskich warto na początku wziąć pod uwagę to, że niemożliwe jest regularne wygrywanie i po prostu trzeba się przygotować na porażki.

Mamy tu element ryzyka, hazard. Nikt nie jest jasnowidzem i nie jest w stanie przewidzieć końcowego rozstrzygnięcia danego wydarzenia sportowego. To jest jak najbardziej logiczne.

W sporcie wydarzyć się może naprawdę wiele, niespodzianka, porażka faworyta jest czymś naturalnym, nie można wygrywać zawsze. Stąd też jak typować i jak znaleźć najbardziej trafne typy bukmacherskie?

Gdzie szukać wartościowych typów?

Oczywiście na samym początku artykułu warto sobie uzmysłowić, że nie ma w branży bukmacherskiej czegoś takiego jak pewniak. Boisko w przypadku sportu weryfikuje wszystko i wówczas dostajemy odpowiedź na pytanie, czy nasz typ okazał się trafnym wyborem.

No właśnie, w przeciwieństwie do innych gier hazardowych tutaj wszystko zależy od gracza i tego, co sam wybierze do swojego kuponu.

Oczywiście czasami może być tak, że w meczu piłki nożnej dany zawodnik w ważnej chwili spudłuje w sytuacji sam na sam, bądź nie trafi rzutu karnego albo sędzia pomyli się na niekorzyść drużyny, której mocno się kibicuje.

Wypadki losowe jak najbardziej się zdarzają i trzeba się z tym pogodzić, chociaż mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanym momencie, co na pewno nie jest niczym przyjemnym. Takie coś jednak nie zdarza się zbyt często, a żeby osiągać zysk czasami potrzeba bardzo niewiele. Jakie warunki należy spełnić, żeby kupony gracza jak najczęściej świeciły się na zielono?

Gracz może sam zdecydować się na analizę spotkań, ale także szukać gotowych typów popartych analizą w Internecie. Ważne jest jednak to, aby zawierała ona sprawdzone, prawdziwe informacje, a także aby były one regularnie aktualizowane.

Wiele czynników może mieć wpływ na to, że danej drużynie w danej kolejce pójdzie lepiej lub gorzej.

Mając wiedzę, jak wygląda sytuacja u drużyn, które rozgrywają swoje spotkanie na pewno wówczas o wiele łatwiej będzie o wybór konkretnego typu.

Należy grać z głową

Jak wspomnieliśmy wcześniej w branży zakładów bukmacherskich nie istnieje takie stwierdzenie, jak pewniak.

Stąd też będąc przekonanym o tym, że dany zakład ma bardzo duże prawdopodobieństwo powodzenia należy jednak być nieco ostrożnym i umiejętnie dysponować swoim budżetem stawiając pewien procent całości sumy, ponieważ może dojść do niespodzianki i obie drużyny mogą zagrać przeciwko statystykom.

Poza tym ten wspomniany niesamowity typ, który znalazł dany gracz nie powinien być powielany na kilku kuponach nawet, jeśli ma się dużą pewność, że on wejdzie. Jeśli bowiem graczowi nie uda się trafić to dojdzie do sytuacji, że kilka kuponów będzie nieudanych, a co za tym idzie dosyć duża pula pieniędzy będzie przegrana, a przecież nie o to tutaj chodzi.

Poza tym warto posiadać konta u wielu bukmacherów, ponieważ niemal każdy z nich oferuje bardzo ciekawą ofertę powitalną, dzięki czemu możliwe jest zgarnięcie fajnej puli bonusów, promocji, darmowych zakładów i wielu innych, z czego można skorzystać, przetestować daną stronę, a przy okazji fajnie zarobić, jeśli oczywiście gra się z głową.

Gdzie szukać najlepszych typów?

To pytanie pojawia się często, ponieważ duża ilość graczy, zazwyczaj tych mniej doświadczonych poszukuje stron, na których może znaleźć ciekawe i najbardziej trafne typy bukmacherskie. Tutaj warto wziąć pod uwagę dwie rzeczy.

Po pierwsze nie polecamy korzystania z serwisów i typów, za które należy płacić. Może bowiem dojść do sytuacji, gdzie po zapłacie za typy kontakt nagle się urywa i gracz nie ma ani środków na grę, ani typów. Była to po prostu próba wyłudzenia pieniędzy, a także znalezienia naiwnej osoby, która da się oszukać. Takich przypadków było nie mało.

Jeśli już gracz ma szukać propozycji w Internecie to powinny być to serwisy, które przeznaczone są dla każdego, każda osoba może tam publikować swoje propozycje wraz z analizą. To nic nie kosztuje, zajmuje niewiele czasu, a może dać o wiele lepsze korzyści, chociaż oczywiście wcale nie muszą być to typy trafione za każdym razem.

Po prostu tak się nie da. Ważne, aby znaleźć taką osobę, grupę osób czy forum, które po prostu będzie na tyle wiarygodne, aby móc mu zaufać i w ten sposób mieć możliwość regularnego korzystania bez zbędnych obaw o oszustwo.

Na tego typu grupach możliwe jest przecież podpatrzenie, jaką skutecznością w danym momencie dysponuje dany gracz, czy nie oszukuje usuwając swoje przegrane typy i tak dalej.

Typowanie ma być dla pasji, emocji

Tak naprawdę tylko nieduża grupa osób typuje, ponieważ traktuje to jako pracę, jako metodę zarobku w życiu. Na pewno takich ludzi można nazwać ekspertami w danej dziedzinie, jednak do tego potrzebna jest duża wiedza, a także odpowiednie kwalifikacje, aby potrafić rozstrzygnąć rachunek prawdopodobieństwa, stąd też znajomości odpowiednich dziedzin w matematyce mogą się tu jak najbardziej przydać.

Większość osób to jednak amatorzy i oni znając podstawy tej branży powinni skupić się na tym, aby robić to wszystko dla przyjemności, zabawy.

Ma to sprawiać radość, a nie powodować żadnych problemów związanych z uzależnieniem, które w tej dziedzinie wcale nie musi przyjść z trudem, jeśli działa się w zły sposób.

Stąd też na stronie bukmachera jest widoczna zakładka odpowiedzialna gra bądź są ustalane dzienne i miesięczne limity na grę, aby do tego nie doszło.

Aby umilić grę danemu klientowi, sprawić, że będzie czuł on się korzystniej i chętniej będzie korzystał z danej strony przewidziane są bonusy na start, a także dla aktywnych użytkowników w podziękowaniu za regularną grę i dobre wyniki.

Branża zakładów bukmacherskich jest ciągle udoskonalana, przez co serwisy są co chwilę aktualizowane. Później da się zauważyć pewne zmiany, także odnosi się to do samych zakładów, których jest coraz więcej, powstają coraz nowsze, a coraz większa ilość firm bukmacherskich posiada upragniony dla gracza Bet Builder, dzięki czemu możliwe jest zawieranie takich zakładów, jakie sam gracz sobie zażyczy. To bardzo duża korzyść, jeśli niemożliwe jest zbudowanie zakładu przez samego bukmachera, a skorzystanie z pomocy call center nic nie daje.

Na forach każdy znajdzie coś dla siebie

Dane grupy czy fora powstają po to, aby wielu graczy mogło pokazać swoje możliwości i przekonać się o tym, czy są lepsi od innych. Może to pokazać ranking graczy, który zazwyczaj na takich stronach istnieje. To na pewno bardzo fajna rzecz, również dla tych, którzy w ten sposób się nie bawią, a mają możliwość rozstrzygnięcia, któremu z graczy można zaufać i wykorzystać bądź wzorować się na jego typach.

Tego typu strony to możliwość wykorzystania propozycji z wielu dyscyplin. Oczywiste jest, że nie każda osoba będzie fanem piłki nożnej, a ulubioną dyscypliną może być siatkówka, koszykówka, czy też sporty indywidualne i mniej znane jak dart lub sporty zimowe. Po to powstają takie grupy, aby każda z takich osób mogła znaleźć coś dla siebie, sugerować się analizą i wieloma innymi składowymi.

Oczywiście nikt nie lubi, jeśli przedstawione propozycje są opublikowane na kilka dni przed zdarzeniem. Każdy raczej woli, jeśli jest to na dziś dzień i przede wszystkim tego poszukuje. Opcji, które pojawiają się na kilka godzin przed, a nawet dzień wcześniej niż startuje sam mecz jest całe mnóstwo.

Stąd też najbardziej trafne typy bukmacherskie można na spokojnie obstawić i czekać na początek pożądanego wydarzenia sportowego.

Czy warto grać niskie kursy?

Każdy z graczy będzie mieć swoją strategię na wygraną, ale warto zadać sobie pytanie, czy gra niskimi kursami może dać odpowiedni skutek, jakim jest wygrana tym bardziej, że polskie prawo przewiduje podatek w wysokości 12%? No nie wydaje nam się.

Oczywiście zwiększa to możliwość powodzenia niż w przypadku zagrania kursu wysokiego, aczkolwiek żeby konkretnie zarobić na niskich kursach potrzebnych jest po prostu kilka takich typów połączonych w jedno, a prawdopodobne jest zdarzenie, że co najmniej w jednym z nich pojawi się niespodzianka. Stąd też wydaje się, że taka gra na dłuższą metę w polskich serwisach bukmacherskich nie zda egzaminu.

Jaka metoda gry jest najlepsza?

Tak naprawdę nie ma żadnej skutecznej metody, która prowadzi do regularnych i wysokich zwycięstw.

Patrząc jednak na to, że większość z nich posiada dużo minusów to wydaje się, że tą opcją najbardziej popularną wśród graczy i dającą stały, aczkolwiek nie duży zysk mogą być surebety, gdzie wyszukuje się najwyższe możliwe kursy w zakładach dwudrogowych u bukmacherów i typuje się na obie strony.

Wówczas zawsze jest opcja zwycięstwa. Ważne jednak jest to, aby umiejętnie postawić stawki na obu zawodników. Warto omówić to na podstawie konkretnego przykładu.

Koszykówka jest sportem, gdzie musi paść rozstrzygnięcie, stąd też w przypadku dogrywki bukmacherzy wystawiają kursy na końcowe zwycięstwo. W meczu, który rozegrany zostanie w ramach ligi NBA pomiędzy Minnesotą Timberwolves i Utah Jazz mamy następujące najwyższe kursy.

Najwyższy kurs na wygraną Minnesoty wyniósł 1.50 w Betfan podczas, gdy najwyższy kurs na wygraną Phoenix Suns to 3.1 u bukmachera Superbet. Co teraz gracz musi zrobić? 100 PLN idzie na wygraną gospodarzy. Jeśli wszystko się powiedzie, wówczas wygrywa 152 PLN. Nie mając jednak pewności na to, czy nie dojdzie do niespodzianki musi postawić na drużynę Magików.

Stąd też wygrana 150 PLN musi zostać podzielona przez najwyższy kurs na gości, a więc przez 3.1. Wówczas poznamy stawkę na tę drużynę. Będzie to 48.38 PLN. Za tą stawkę z tym kursem wyjdzie niemal dokładnie 150 PLN. Teraz wiemy, że gracz łącznie postawił 148,38 PLN, a możliwość jego wygranej to 150 PLN. Zatem jest zysk i będzie za każdym razem.

Aktualnie mówi się, że to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na wygrywanie, aczkolwiek aby zauważyć efekty w postaci zysków należy stawiać wyższe kwoty.

Nawet w powyższym przypadku pomimo możliwości regularnej wygranej są pewne minusy. Nigdy tak naprawdę w branży bukmacherskiej nie da się zadowolić gracza w pełni, aby ten miał komfort obstawiania. Niemożliwe jest przecież wpłacić małą stawkę i momentalnie wygrać fortunę.

Exit mobile version