Site icon legalbukmacher.pl

Jakie kupony najczęściej są wygranymi?

Gracze regularnie obstawiający zakłady bukmacherskie często mają takie dni, w których nie mają pomysłu na to, jaki kupon zbudować.

W takich sytuacjach sięgają po typy bukmacherskie, które można spotkać w sieci. Jest ich całe mnóstwo: na portalach społecznościowych, w serwisach sportowych, na forach bukmacherskich, na ligach najlepszych typerów, a nawet w serwisach bukmacherskich.

Rodzi się pytanie, jak rozpoznać najbardziej trafne typy bukmacherskie. Na co powinieneś zwrócić uwagę, aby zadbać o lepszą historię swoich kuponów?

Jakie dyscypliny są najczęściej obstawiane?

W ofercie polskich bukmacherów nietrudno dostrzec, że tylko kilka dyscyplin może pochwalić się setkami różnych zakładów każdego dnia. Z jednej strony jest to efekt dużej liczby rozgrywek, ale również globalnego zasięgu tychże sportów na świecie.

Do grona najchętniej obstawianych zakładów bukmacherskich zaliczymy: piłkę nożną, tenis, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, sporty walki, a także sporty motorowe.

A gdzie można znaleźć najbardziej trafne typy bukmacherskie? Co zaskakujące, najskuteczniejsi typerzy często oscylują w innych, bardziej niszowych sportach, np. Snookerze.

Tacy gracze chcą specjalizować się w nieco mniej popularnym sporcie, ponieważ wiedzą, że w tego typu dyscyplinach łatwiej o valuebety, czyli kursy niewspółmiernie wysokie do szansy wygranej. Dlatego warto na początku być otwartym na wszystkie dyscypliny.

Jak rozpoznać dobre typy bukmacherskie?

Każdy z nas może opublikować w sieci własne bukmacherskie typy. Ale czy będą one trafne? Ano właśnie. Niestety zdecydowana większość typów dostępnych w sieci nie wywodzi się z rzetelnej analizy, ale indywidualnego punktu widzenia graczy.

Tymczasem trafne typy bukmacherskie powinny być możliwie jak najbardziej obiektywne oraz oparte na wynikach, statystykach, a także czynnikach charakterystycznych dla danej dyscypliny.

Szukając rzetelnych typów należy zatem zwrócić uwagę na uzasadnienie gracza pod jego typem. Być może punkt widzenia tego typera przekona nas do słuszności danego zakładu. Jednocześnie, warto sięgać do źródeł, w których użytkownicy mają możliwość sprawdzenia pełnej historii kuponów bukmacherskich danego typera.

Na portalach społecznościowych typerzy często mogą usuwać dawne posty, które zawierają typy zakończone nie po ich myśli. Na ligach doświadczonych typerów nie jest to możliwe. Użytkownicy mogą sprawdzić skuteczność, a także Yield każdego z typerów. Kluczowy jest właśnie Yield, czyli stosunek wygranych do obstawionych stawek.

Jak samodzielnie tworzyć trafne typy bukmacherskie?

Pierwszym krokiem jest wybór dyscypliny i rozgrywek, w których chcesz się specjalizować. Warto zwrócić uwagę na to, że trafne typy bukmacherskie często tworzą gracze, którzy dysponują sporą wiedzą i doświadczeniem w danej dziedzinie.

Dobra znajomość drużyn lub zawodników ułatwia im realizowanie przedmeczowych analiz i budowanie opłacalnych kuponów. Tylko od Ciebie zależy, co stanie się Twoją specjalnością – japońska piłka nożna? Snooker? Żużel? A może wybierzesz grono kilku tenisistów i tenisistek, których będzie będziesz regularnie obstawiać? Wybór dyscypliny to najtrudniejszy moment.

Dalej idzie już z górki: Wybierasz spotkanie, realizujesz analizę meczową, wybierasz najbardziej opłacalne kursy bukmacherskie i obstawiasz zakład.

Analiza przedmeczowe w poszukiwaniu dobrych typów

Własne typy bukmacherskie najłatwiej jest oprzeć na rzetelnej analizie przedmeczowej, która pozwoli wskazać wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na końcowy wynik spotkania.

Taka analiza powinna uwzględniać następujące kwestie:

Na podstawie analizy możesz oszacować prawdopodobieństwo określonego wyniku meczu. Na tej podstawie możesz następnie ocenić, czy kurs bukmacherski jest adekwatnie wysoki.

Trafne typy bukmacherskie to valuebety, czyli zakłady, w których kurs jest nieadekwatnie wysoki do wysokiego prawdopodobieństwa trafienia określonego wyniku.

Czy warto inwestować w płatne typy bukmacherskie?

To kolejne pytanie, które zadaje sobie wielu graczy. Seria przegranych kuponów jest w stanie skutecznie obniżyć wiarę w swoje typerskie umiejętności. Wtedy najczęściej pojawiają się pomysły, aby zainwestować w analizy i typy tworzone przez innych graczy.

Niektórych nie odstraszają nawet wysokie ceny, ponieważ w końcu i tak na dobrych typach można odzyskać poświęcone koszty. W zamyśle wszystko jest piękne i klarowne, ale niestety nigdy nie mamy pewności, czy płatne typy rzeczywiście okażą się opłacalne.

Jak już wiesz, trafne typy bukmacherskie bazują na analizach i są obiektywne, tymczasem nie masz pewności, jak powstają typy, za które autor oczekuje zapłaty.

Warto sobie uzmysłowić, że nie istnieją gracze, którzy mieliby monopol na wygrywanie. Nawet najskuteczniejsi i najbardziej doświadczeni typerzy mają słabsze momenty i jest to całkowicie naturalne.

Z kolei autorzy płatnych typów nie zwracają kosztów zakupu. nawet jeśli zaoferowane przez nich typy doprowadzą gracza do poniesienia strat. W związku z tym, w kwestii płatnych typów zawsze warto zachować dużą ostrożność.

Jeśli już zdecydujesz się na ten krok, wybierz typera, który udostępnia także darmowe typy wszystkim użytkownikom, w ramach próbki możliwości.

Gdzie znaleźć najbardziej trafne typy bukmacherskie?

Nie zawsze mamy pomysł na zbudowanie kuponu. To całkowicie zrozumiałe. Zrozumiałe jest również to, że w takich momentach chętniej sięgamy po typy i analizy ze strony innych graczy.

Gdzie możemy je znaleźć? Trafne typy bukmacherskie coraz częściej są dostępne na portalach społecznościowych, na grupach tematycznych poświęconych obstawianiu zakładów bukmacherskich. Warto szukać w grupach poświęconych konkretnym dyscyplinom sportu, ponieważ łatwiej jest tam znaleźć graczy, którzy faktycznie interesują się danym sportem.

Wśród darmowych typów bukmacherskich można szukać także na Youtube, w filmach poświęconych nadchodzącym rozgrywkom. Na kanałach poświęconych typowaniu często znajdziemy całkiem dobre analizy, na podstawie których można wysnuć odpowiednie wnioski.

Źródłem informacji mogą być również ligi typerów. To szczególne miejsce, w których można sprawdzić skuteczność oraz Yield typerów, co ułatwia wybór autora tworzącego rzetelniejsze analizy. Najbardziej pewne typy bukmacherskie pozwalają budować dodatni Yield, czyli korzystny stosunek wygranych do stawek zakładów.

Jak poprawić skuteczność swoich typów bukmacherskich?

Wielu graczy poszukuje sprawdzonych sposobów na to, aby częściej wygrywać zakłady i co za tym idzie, więcej na nich zarabiać. Oczywiście nie istnieją złote recepty, które magicznie sprawią, że cała historia kuponów zaświeci się na zielono.

Warto jednak przestrzegać kilku prostych zasad:

Obstawianie zakładów bukmacherskich powinno służyć przede wszystkim większym emocjom w trakcie oglądania widowiska sportowego.

Jeśli jednak chcesz obstawiać trafne typy bukmacherskie, zastosuj się do powyższych wskazówek i sprawdź, jaki efekt przyniosą u Ciebie.

Gdzie realizować dobre typy na zakłady bukmacherskie?

Bardzo istotną kwestią jest wybór bukmachera. Na historię kuponów w dużej mierze wpływać będą kursy bukmacherskie.

Z tego względu, wielu graczy decyduje się na zarejestrowanie konta w kilku serwisach, aby dać sobie możliwość obstawiania zakładów u bukmachera oferującego najlepsze warunki na interesujące wydarzenia sportowe.

Do tego należy dodać promocje i bonusy bukmacherskie, które również wpływają na efektywność obstawiana, ponieważ pozwalają np. zdobyć premię do wygranej, cashback za przegrany zakład, czy też obstawić zakład bez 12-procentowego podatku od stawki.

Trafne typy bukmacherskie warto zatem realizować w serwisach, które mogą nam zaoferować najbardziej atrakcyjne warunki do postawienia konkretnego kuponu.

Na samym końcu pamiętajmy, chodzi o ogranie bukmachera. Możemy to zrobić przy pomocy piłki nożnej, sięgając nawet po darmowe typy bukmacherskie. Najlepsi typerzy udostępniają nam bowiem swoje typy na najbliższe mecze zupełnie za darmo. Dlatego też, obstawiaj piłkę nożną, jeśli tylko czujesz się w tej dziedzinie sportu dobrze.

Exit mobile version