Manchester City – Bayern Monachium typy

Manchester City - Bayern Monachium

Drużyna Manchesteru City zagra dziś z drużyną Bayernu Monachium. Pomimo meczu, który nazywany jest mianem przedwczesnego finału, my widzimy nieco inną sytuację. Według nas, będziemy dziś świadkami piłkarskich szachów, które nie dadzą nam możliwości obejrzenia wielu bramek. Nie oznacza to jednak, że nie będzie to ciekawe widowisko piłkarskie!

Manchester City Bayern Monachium typy

Obie drużyny przystąpią dziś do meczu w miarę optymalnych składach. Oczywiście po stronie Bayernu Monachium zabraknie chociażby podstawowego bramkarza, jakim jest Manual Neuer. Jednak dość mocna defensywa pozostaje w optymalnej formie, przez co piłkarzom City wcale nie będzie tak łatwo dojść do klarownych sytuacji w tym meczu.

Bayern Monachium z pewnością podejdzie do samego spotkania nieco bardziej defensywnie, ponieważ jest to drużyna, która umie dobrze bronić i może chcieć rozstrzygnąć ten mecz, właśnie na swoim terenie, kiedy dojdzie do meczu rewanżowego. Dlatego też, uważamy że w tym spotkaniu nie będzie wielu bramek, ponieważ mecz prawdopodobnie rozstrzygnie się dopiero w rewanżu.

Typujemy: Under 2.5 bramki (2.25) Superbet

Czytaj również:  Granada - Girona analiza i typy