Manchester City – Arsenal typy i analizy

Dzisiejszy mecz pomiędzy Manchesterem City a Arsenalem zapowiada się bardzo dobrze. Obie drużyny walczą o mistrzostwo kraju, co zapowiada nam niezwykłe widowisko piłkarskie. Na naszych oczach będziemy mogli się dziś przekonać, kto prawdopodobnie zdobędzie mistrzostwo tego kraju. Zapowiada się walka, do ostatniego gwizdka!

Manchester City Arsenal typy

W lepszej sytuacji kondycyjnej i kadrowej są dziś zawodnicy Manchesteru City. Zagrają u siebie, w dodatku bez większych absencji i problemów z formą. Drużyna Manchesteru City na dzień dzisiejszy prezentuje się bardzo dobrze, notując 5 wygranych, w ostatnich meczach. Dodatkowo, grając na własnej murawie, będą mieć przewagę głośnego dopingu, ze strony swoich kibiców. Zapowiada się nam więc świetny mecz!

Jeśli chodzi o Arsenal, wszystko szło dobrze, do pewnego momentu. Od trzech spotkań, drużyna z Londynu nie potrafi wygrać, bez względu na jakość rywala. Szczególnie bolesny okazał się ostatni mecz z Southampton, które zajmuje w ostatniej lidze. Z nimi również, Arsenal zremisował, pomimo sporej przewagi na boisku.

Dlatego też, typujemy dziś zakład kombinacyjny, który powinien okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Typ: Podwójna szansa i obie drużyny strzelą 1X i TAK (1.95) Superbet

Czytaj również:  Czy możemy obstawiać szachy na żywo?