Site icon legalbukmacher.pl

Mam bonus, czyli jak zgarnąć bonus w Superbet?

Bonusy bukmacherskie – bez nich obstawianie zakładów byłoby naprawdę nudne. W końcu gdy mam bonus, mam również większy kapitał, a to przekłada się na swobodę obstawiania zakładów bukmacherskich. W Superbet dostępny jest bardzo atrakcyjny pakiet powitalny o wartości do 3754 zł! To stosunkowo nowa promocja, która pachnie jeszcze świeżością! Nie masz konta w Superbet? Koniecznie sprawdź, co oferuje aktualny pakiet powitalny.

Co oferuje bonus powitalny w Superbet?

Superbet postanowił włączyć się do walki o tytuł najbardziej hojnego bukmachera na polskim rynku i ostatnio powiększył swoją ofertę powitalną. Teraz wartość pakietu na start wynosi do 3754 zł. W skład tego pakietu wchodzą trzy prezenty, a mianowicie:

Nowy bonus powitalny prezentuje się naprawdę okazale, choć jest on dobrze znany klientom. Wcześniej dostępne były te same prezenty, a bukmacher zdecydował się jedynie podnieść ich wartość. Ja mam już bonus powitalny Superbet za sobą i naprawdę żałuję, że nie mogę z niego skorzystać ponownie, zwłaszcza, że nie załapałem się na nowe progi. Jeśli Ty nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, koniecznie wypróbuj ofertę powitalną dostępną w Superbet.

Jak zgarnąć bonus na start u bukmachera Superbet?

Zapewne zastanawiasz się, jak zgarnąć maksymalny bonus dostępny w Superbet. Skoro ja mam bonus powitalny za sobą, chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej, gracz powinien wykorzystać kod promocyjny, który można znaleźć na stronie internetowej bukmachera. Wpisujemy go po prostu w formularz rejestracyjny, a także akceptujemy regulamin promocji. Po zakończeniu rejestracji warto od razu zweryfikować swoje konto, aby potem nie martwić się już o żadne dodatkowe formalności.

Aby odebrać pierwszy bonus, czyli 100% do 200 PLN + ekstra freebet do 34 PLN, dokonaj pierwszej wpłaty na konto gracza. Dodatkowy freebet jest przyznawany graczom, którzy w pierwszym depozycie wpłacili przynajmniej 50 PLN. Pierwsza wpłata aktywuje również tydzień gry bez ryzyka. Jeśli w tym czasie poniesiesz straty, otrzymasz cashback w wysokości poniesionych strat, a maksymalny bonus to aż 3500 PLN. Dodatkowo, jeśli w trakcie 7 dni od momentu dokonania pierwszej wpłaty pobierzesz i zalogujesz się do aplikacji mobilnej, otrzymasz dodatkowy freebet 20 PLN.

Na co zwrócić uwagę wybierając bonusy bukmacherskie?

Jednym z kluczowych elementów jest oczywiście warunek obrotu, który decyduje o tym, kiedy będzie można wypłacić pieniądze otrzymane od bukmachera. Jak to wygląda w przypadku bonusu w Superbet? W przypadku bonusu 100% do 200 PLN oraz cashbacku do 3500 PLN wystarczy dwukrotny obrót po min. kursie całkowitym 1,80. W przypadku bonusu w aplikacji mobilnej jest to jednokrotny obrót. Prawdę powiedziawszy, biorąc pod uwagę, jak dużą kwotę można dostać, są to bardzo łagodne warunki obrotu, które sprawiają, że bonus powitalny dostępny w Superbet dodatkowo zyskuje na atrakcyjności. Dodatkowym plusem jest to, że freebet nie wymaga obrotu!

Jakie zakłady można obstawiać z bonusem Superbet?

No dobrze, skoro mam bonus powitalny na swoim koncie, od razu zastanawiam się nad tym, gdzie go spożytkować. Czy Superbet może pochwalić się dostatecznie obszerną ofertą zakładów bukmacherskich? Zdecydowanie tak! Pełna oferta została podzielona na kategorie, a mianowicie, zakłady przedmeczowe, zakłady live, gry karciane, a także sporty wirtualne. w ofercie zakładów przedmeczowych nie mogło zabraknąć sportów elektronicznych, które cieszą się coraz większą popularnością ze strony typerów.

W Superbet mamy także wiele udogodnień, które mają sprawić, że obstawianie zakładów bukmacherskich stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze. Wybierając np. zakłady na żywo można oczekiwać chociażby transmisji live z ważnych wydarzeń sportowych. Ciekawą funkcją jest także cashout z trzema opcjami wypłaty środków przed rozliczeniem kuponu. A zatem, pieniądze otrzymane w ramach pakietu powitalnego Superbet można przeznaczyć na różne zakłady, w zależności od indywidualnych preferencji. Zdecydowanie jest z czego wybierać.

Mam bonus powitalny w Superbet – co dalej?

Gdy mam już bonus powitalny, a zwłaszcza, gdy wykonałem już obrót, zaczynam rozglądać się za nowymi promocjami, które ponownie pozwolą powiększyć kapitał na zakłady. Czy w Superbet znajdziemy atrakcyjne promocje dla aktywnych klientów? Zdecydowanie tak! Jedną z flagowych promocji jest Super Spin, w ramach którego każdego dnia można obrócić kołem bonusowym, aby zgarnąć dodatkowy prezent. Mamy także Super Kursy, czyli wyselekcjonowane wydarzenia sportowe, które można obstawić po podwyższonym kursie. Dużym zainteresowaniem typerów cieszy się także Super Przewaga, w której można wygrać zakład przed czasem. A zatem, w Superbet nie muszę się martwić o to, że mam bonus powitalny za sobą, ponieważ nie brakuje tu wielu ciekawych promocji.

Exit mobile version