ŁKS Łódź – Wisła Kraków typy i analizy

Wielki mecz pomiędzy ŁKS-em Łódź a Wisłą Kraków to bez wątpienia świetne spotkanie, które przyniesie nam dziś wiele emocji na murawie. Dlatego też, jeśli mamy możliwość oglądania tego meczu, warto wybrać właśnie tą propozycję. Spodziewamy się dziś nie tylko dużych emocji, lecz także zaskakującego wyniku. Zapraszamy!

ŁKS Łódź Wisła Kraków typy

ŁKS czeka bardzo długo na wygraną z dzisiejszym rywalem. Moment ten wydaje się być jednak bardzo dobry, ponieważ ŁKS zagra na własnym boisku, mając do dyspozycji Wisłę Kraków w średniej formie, jeśli chodzi o aktualne rozgrywki. Co więcej, Wisła Kraków notuje bardzo podobne wyniki do ŁKS-u, będąc o 2 miejsca w tabeli niżej od niego. Mówiąc więc wprost, ŁKS ma dziś najlepszą szansę ku temu, aby wreszcie pokonać Wisłę Kraków, na własnym boisku.

Jeśli chodzi o Wisłę Kraków, to jest ona aktualnie w sytuacji, w której potrzebuje kolejnych punktów. Aktualnie drużyna z Krakowa jest w sekcji barażowej, jednakże traci zaledwie 2 punkty do tego, aby zrównać się z Ruchem Chorzów, który aktualnie zajmuje drugą lokatę, uprawniającą go do bezpośredniego awansu. Dlatego też, mecz będzie niezwykle wyrównany i bardzo napięty, ponieważ Kraków również, pojedzie po 3 punkty do Łodzi!

Typ: ŁKS Łódź (3.00) Superbet

Czytaj również:  Atalanta - Raków Częstochowa analiza i typy